Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Να αφεθώ;...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mara

Πολύ δραστήριο μέλος

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δε θέλω τίποτα. Δε θέλω κανέναν. Δε θέλω να σκέφτομαι.












Γιατί είμαι έτσι;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mara

Πολύ δραστήριο μέλος

Η mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.
Δε θέλω τίποτα. Δε θέλω κανέναν. Δε θέλω να σκέφτομαι.

Γιατί είμαι έτσι;;;


τι έπαθες γιδάκι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
εν κατέω!!!!!
Από το πρωί είμαι κάπως, δε θέλω να είμαι με κόσμο, το μεσημέρι βγήκα κι έφαγα μόνη μου, αντί να πάω με τους συναδέλφους, το βράδι παίζει ένα ομαδικό ποτάκι και δε θέλω... ααα, γιατίιιι;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μηπος να κοιμιθω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Τα βαρέθηκα όλα κουράστηκα δεν μπορώ πιά όλα αυτα, γυναικες και ωραίω φύλο σκ***τα ωραίο φύλο επιδη κ***σε μερικών καθ**κιων να μας βλέπουν πρέπει να κάνουμε την ζωη μας κολαση, δεν αντέχω να χ**σω τις διέτες και τα καλά ρούχα να χ**σω και τα κ***μαγαζα που όλα είναι πάνω στην μόδα σταματάω τα πάντα αι στον δ***λο σήμερα:angry: :angry: :angry: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :mpinelik: :mpinelik: :mpinelik: :mpinelik: :mpinelik: :mad17::mad17:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chica_loca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chica_loca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Τα βαρέθηκα όλα κουράστηκα δεν μπορώ πιά όλα αυτα, γυναικες και ωραίω φύλο σκ***τα ωραίο φύλο επιδη κ***σε μερικών καθ**κιων να μας βλέπουν πρέπει να κάνουμε την ζωη μας κολαση, δεν αντέχω να χ**σω τις διέτες και τα καλά ρούχα να χ**σω και τα κ***μαγαζα που όλα είναι πάνω στην μόδα σταματάω τα πάντα αι στον δ***λο σήμερα:angry: :angry: :angry: :rant: :rant: :rant: :rant: :rant: :mpinelik: :mpinelik: :mpinelik: :mpinelik: :mpinelik: :mad17::mad17:

Ρε συ Μανια, τι επαθες τωρα? γιατι αντιδρας ετσι? τι σου φταιει :/:???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ρε συ Μανια, τι επαθες τωρα? γιατι αντιδρας ετσι? τι σου φταιει :/:???


Μια χαρά διάθεση έχεις και λές για πρώτη φωρά να πάς για ψώνια και ανακαλήπτεις 'ότι όλα είναι χχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχsssssssssssss Τι κάνεις;;;;;; εγώ που είμαι χοντρή τι θα βάλω πάνω μου κελεμπία;;;;;;;;;;;;;:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chica_loca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chica_loca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Μια χαρά διάθεση έχεις και λές για πρώτη φωρά να πάς για ψώνια και ανακαλήπτεις 'ότι όλα είναι χχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχsssssssssssss Τι κάνεις;;;;;; εγώ που είμαι χοντρή τι θα βάλω πάνω μου κελεμπία;;;;;;;;;;;;;:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

Σιγουρα υπαρχουν ομορφα ρουχα κ σε μεγαλυτερα μεγεθη... Ισως να εψαξες σε λαθος μαγαζια! Μην πανικοβαλλεσαι , θα βρεις τα ρουχα που θα σου ταιριαζουν :)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Σιγουρα υπαρχουν ομορφα ρουχα κ σε μεγαλυτερα μεγεθη... Ισως να εψαξες σε λαθος μαγαζια! Μην πανικοβαλλεσαι , θα βρεις τα ρουχα που θα σου ταιριαζουν :)!!


Με πήραν τα κλάματα στο τελευτέο μαγαζί, και μετά άρχησα και έβρηζα, είναι άδικο έχασα την μεσημεριανή μου ξεκούραση για να γυρίσω στα μαγαζιά και το μόνο που βρήκα ήταν ένα τζίν για κλάματα, δεν αντέχω άλλο, τι θέλεουνε να μην φάω τίποτα για έναν μήνα; θα το κάνω άμα τα πάρω αλήθεια σου λέω μπορώ να μην ξαναφάω τίποτα :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chica_loca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chica_loca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Με πήραν τα κλάματα στο τελευτέο μαγαζί, και μετά άρχησα και έβρηζα, είναι άδικο έχασα την μεσημεριανή μου ξεκούραση για να γυρίσω στα μαγαζιά και το μόνο που βρήκα ήταν ένα τζίν για κλάματα, δεν αντέχω άλλο, τι θέλεουνε να μην φάω τίποτα για έναν μήνα; θα το κάνω άμα τα πάρω αλήθεια σου λέω μπορώ να μην ξαναφάω τίποτα :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

Δεν υπαρχουν μονο τα ακρα , υπαρχουν κ ενδιαμεσες λυσεις ! Οποτε νομιζω οτι η λυση "να μην τρως τιποτα" θα σε κανει απλα να αισθανεσαι ακομα πιο ασχημα , γιατι θα σκεφτεσαι οτι ΠΡΕΠΕΙ να χασεις kg, θα σε πιανει η καταθληψη και θα καταληγεις να τρωως γλυκα και περισσοτερο φαγητο λογο αγχους. Προσπαθησε να ηρεμησεις για την ωρα και οταν εχεις καθαρο μυαλο θα βρεις την λυση ... τι θα κανεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Είμαι 1 μένα τώρα σε δίετα έχασα 8-9 κιλά και δεν λέει να πέσει η γ***νη η ζυγαριά πάω για ρούχα χάλια πόσο ακόμα θα αντέξουν τα νέυρα μου;;;;;:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chica_loca

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η chica_loca αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 240 μηνύματα.
Είμαι 1 μένα τώρα σε δίετα έχασα 8-9 κιλά και δεν λέει να πέσει η γ***νη η ζυγαριά πάω για ρούχα χάλια πόσο ακόμα θα αντέξουν τα νέυρα μου;;;;;:mad:

Ειδες.... εισαι σε διαιτα αυτη την στιγμη, οποτε καλυτερα που δεν βρηκες ρουχα σημερα. Σκεψου να χασεις και αλλα kg και μετα να λυπασαι για τα λεφτα που εδωσες για ρουχα που δεν θα σου κανουν πλεον ! Οτι γινεται , καποιο λογο θα χει που γινεται !!!

smile pls :)!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ειδες.... εισαι σε διαιτα αυτη την στιγμη, οποτε καλυτερα που δεν βρηκες ρουχα σημερα. Σκεψου να χασεις και αλλα kg και μετα να λυπασαι για τα λεφτα που εδωσες για ρουχα που δεν θα σου κανουν πλεον ! Οτι γινεται , καποιο λογο θα χει που γινεται !!!

smile pls :)!!!

Ξέρεις όταν είσαι χοντρή τα ρούχα τρώγοντε πιό έυκολα απο μία αδύνατη, και τα δικά μου δεν τα προλαβένω μήνα, βαρέθηκα να προσπαθώ να γίνω κάτι που ήμουν πρίν 4 χρόνια, κουράστηκα βαρέθηκα, δεν ξέρω τι θα κάνω ή θα σταματήσω την δίαιτα ή δεν θα τρώω τίποτα και αυτό θα πρέπει να το αποφασήσω ΤΩΡΑ θα τα πούμε άυριο

Ευχαριστ΄για τα καλά σου λόγια:) γειά σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
μαμακία είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,070 μηνύματα.
Ουφ!!!:redface:

Σ' έχω επιθυμήσειιιιιιιιιι!!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kazmir84

Δραστήριο μέλος

Ο kazmir84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Τι να κάνω ρε γμτ; Καλύτερα να μην κάνω τίποτα μαζί της. Δεν είναι σωστό να την πληγώσω. Εϊναι και καλή κοπέλα... Όχι, όχι, δεν θα κάνω τίποτα. Καλύτερα έτσι, ας είναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
Δε μετρώ πια μέρες... Μετρώ ώρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
το βραδυ ειναι κοντα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top