Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Κοίτα τη ζωή που εσύ θα φτιάξεις, όχι τη ζωή που άλλοι σου χάλασαν. Το μέλλον είναι πιο ελκυστικό απ'το παρελθόν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Κοίτα τη ζωή που εσύ θα φτιάξεις, όχι τη ζωή που άλλοι σου χάλασαν. Το μέλλον είναι πιο ελκυστικό απ'το παρελθόν!

Καμιά φορά και το απώτερο παρελθόν που γίνεται παρόν και μέλλον, είναι μακράν πιό ελκυστικό...:D

Κάτι δικά μου λέω, αλλά είσαι σωστή κατα βάση Σπότι!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gatouni8400

Δραστήριο μέλος

Η Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός. Έχει γράψει 437 μηνύματα.
Ουφ μολις έφυγε ένα βάρος απο πάνω μου..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Σκατα μερα η σημερινη.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,797 μηνύματα.
Καλά πάμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Αποφασισε επιτελους! -.-
Jesus -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.



ΕΤΣΙ!! ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ!!!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Κύριε Νεόκοπε,

Σιωπητήριο + Κάμερες. Αντιλαμβάνεστε ότι το κυβερνητικό έργο είναι ένα ακόμη αριστούργημα του βωβού κινηματογράφου.

Με τιμή

Γιώργος Βέλτσος

Το σχόλιο είναι από τα Νέα. Ίσως το καλύτερο σχόλιο που έχω διαβάσει για την υπάρχουσα κυβέρνηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Η Βεατρίκη είναι καταπληκτική, την ευχαριστούμε θερμά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
αρνίτσι μπίτσι!......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • 289274_Harvest-Moon-Sheep.jpg
    289274_Harvest-Moon-Sheep.jpg
    11.8 KB · Εμφανίσεις: 118

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία από ^prinCess^ Σήμερα στις 15:58.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Εάν υπάρχει Θεός, Τον ευχαριστώ πολύ για το σημερινό δώρο! :D
Όπως ειπώθηκε και παραπάνω, Δάχτυλο Θεού!

This is Alpha, calling all stations. Regroup and stand by. I say again. Regroup and stand by. Over and out.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dianechristy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η dianechristy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 185 μηνύματα.
Χρόνια πολλα μπαμπούλη μου!!!!!!!!!!!!!!:cake::birthday::clapping::bigarmhug Να τα εκατοστίσεις... Να ζήσεις άλλα τόσα πολλαααααααα χρόνια για να με χαίρεσαι.............. :P:P



Και χρόνια πολλά στον Γιώργο.... Να τα χιλιάσεις και εσύ!! :cake::birthday:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Εάν υπάρχει Θεός, Τον ευχαριστώ πολύ για το σημερινό δώρο! :D
Όπως ειπώθηκε και παραπάνω, Δάχτυλο Θεού!

This is Alpha, calling all stations. Regroup and stand by. I say again. Regroup and stand by. Over and out.

Στα λεγα; Στα λεγα!!! :clapup:

This is Actual, all wings regroup and come home! I repeat come on home!:clapup:

Η τυχερή μας βδομάδα ήταν μου φαίνεται!:D

Άντε και στα δικά σας οι υπόλοιποι!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Στα λεγα; Στα λεγα!!! :clapup:

This is Actual, all wings regroup and come home! I repeat come on home!:clapup:

Η τυχερή μας βδομάδα ήταν μου φαίνεται!:D

Άντε και στα δικά σας οι υπόλοιποι!:clapup:


σκεψη: ειμαι περιεργη να μαθω τι συνεβη στα αγορακια και χαιρονται τοσο πολυ.:redface:
:P

καλα να περασετε!!! (και οσοι λοιποι βγειτε αποψε:))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
σκεψη: ειμαι περιεργη να μαθω τι συνεβη στα αγορακια και χαιρονται τοσο πολυ.:redface:
:P

καλα να περασετε!!! (και οσοι λοιποι βγειτε αποψε:))

Εμένα τα δικά μου είναι γνωστά, ταξιδεύω στον Παράδεισο!:P Ο Γιόρκε θα πει όποτε θέλει (Τίποτα μωρέ, κάτι πλάνα να κατακτησει τον κόσμο σαν τον Pinky και τον Brain έχει!!:P:clapup: )

Κι εσύ καλά να περάσεις λαγουδίνο!:kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Ένα φορμάτ εγκεφάλου ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Είμαστε ΚΟΚΚΑΛΟ!!! Πήραμε πίτσα να φάμε γιατί δεν την παλεύουμε ΜΙΑ!:clapup:

Είμαι μεθυσμένος, χαρούμενος, φτιαγμένος, αδυνατισμένος από το χορό και το κέφι.... ΕΧΩ ΛΙΩΣΕΙ ΡΕΕΕΕ!!!!

Gimme gimme some love for the midnight!!!:clapup::clapup::clapup:

Πόσο ωραία διασκεδάζω όταν είμαι στα πάνω μου!!:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Είσαι άσχημη και βρωμάς. Είσαι αγενής και αναξιοπρεπώς τρακαδόρος, ζήτουλας του 1 Ευρό. Και γεννήθηκες το 62, όχι το 69, δηλαδή και είσαι και ψεύτρα. Επιπλέον τις λίγες αυτές φορές που με ενόχλησες, με πήρες πάντα από απόκρυψη ή από σπίτια φίλων σου, ενώ εγώ δεν έκρυψα τίποτα. Μα αλήθεια πώς περίμενες να μου κάνεις για φίλη ; Αν έτσι είναι οι ανυψωμένοι και ελεύθεροι, τότε επιβεβαιώνομαι για ακόμη μια φορά ότι η ανελευθερία μου με εκείνη ήταν πολύ ανώτερή σας και ειλικρινής. Βρωμιάρα ! Και μην την πιάνεις στο στόμα σου ανοργασμική γριά !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Supero omnia!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top