Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

JellyFish

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κακόβουλο Λογισμικό αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 160 μηνύματα.
1000 like! :clapup: Είσαι απίστευτη μιλάμε! :rofl:

Πάμε πίσω κι ας μείνουμε και στην εστία...!

Μέσα με χίλια, εστία και Άγιος ο Θεός!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
hahahahaha :clapup::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • ga050210.gif
    ga050210.gif
    25.1 KB · Εμφανίσεις: 71

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Τζαμπα εκανα τοση διαφημιση στο παλερμο, με φαγανε τα κυκλωματα:P...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gatouni8400

Δραστήριο μέλος

Η Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός. Έχει γράψει 437 μηνύματα.
Δεν έχεις να πείς τίποτα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Σ'αγαπάω γιατί σε έχω ανάγκη ή σε έχω ανάγκη επειδή σ'αγαπαω (?)


(Ωραία συζήτηση....)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Brooom

Νεοφερμένος

Η Brooom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
πααιδια μια βοηθειαααααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.
Δεν ξαναπαίζω παιχνίδι της Capcom, δεν ξαναπαίζω παιχνίδι της Capcom...:mad:


Jamais των ζαμών oui oui τελεία και παύλα!:P

Θα παίξω άλλα παιχνίδια!:hump::angelnot:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=FAIobTqUvd4

Έλλλα τα μωρά στη πίστα!


(ουιιι δεν είμαι καλά! )


Έξαψη! ΄ΈΞΑΨΗ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

olibia2

Νεοφερμένος

Η olibia2 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Μετά από πολύ καιρό κατάφερα μαζί με τον άνδρα μου να πάμε θέατρο. ΄Ηταν αναζωογονητική έξοδος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Σαν να μην έχει νόημα όλη αυτή η ιστορία. Απογοητεύομαι πολύ εύκολα τελευταία και δεν ξέρω τι φταίει. Φαινομενικά όλα μέλι γάλα μα δεν μπορώ να ξεγελάω τον εαυτό μου. Δεν μπορώ πιά!

Ναι η διάθεση έπεσε κατακόρυφα!

Και σύ στα μάτια μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Τελικά, το να δίνεις συμβουλές είναι πολύ πιο εύκολο από το να τις εφαρμόσεις…
Δεν μπορώ , πλέον, να συνεχίσω…:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Σου μοιάζει η σελήνη
πού να 'βρω γαλήνη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Στο τραίνο χθες ήταν δυο κοριτσάκια και την ώρα που μιλούσαν, δεν ξέρω πως μου'ρθε πετάχτηκα σαν ραπανάκι και τους είπα κάτι αστείο χωρίς να με ξέρουν. Αυτό το κάνω που και που, να παρεμβαίνω σε συζητήσεις αγνώστων μέσα στο τραίνο ή στο μετρό, όταν οι συνομιλητές είναι άνθρωποι που τους νοιώθω δικούς μου. Σκεφτόμουν λοιπόν εκείνη την ώρα κάποια ψυχή που φάγαμε ψωμί κι αλάτι που θα πάθαινε εγκεφαλικό αν με συνόδευε, γιατί δεν μπορούσε καν να ανεχτεί να κοιτάω τον κόσμο, πόσο μάλλον να αρχίσω να του μιλάω έτσι στα καλά καθούμενα ή να κάνω χαβαλέ. 'Υστερα από λίγο, κι αφού τα κοριτσάκια γέλασαν μ'αυτό που είπα, άρχισαν να μιλάνε για τους πρώην τους, και η μία είπε στην άλλη "καλό είναι να γυρνάς, αρκεί να μπορείς και να θες, εγώ θέλω αλλά δεν μπορώ", καθώς η μελαγχολία ζωγραφίστηκε στο πρόσωπό της. 'Ηταν πραγματικά πολύ θλιμένη. Αυτή τη φορά δεν μπήκα στη μέση, σιώπησα. Τότε από μέσα μου είπα "πήγαινε να τον βρεις τον μικρό σου, έλα μικρή είσαι, πήγαινε βρε χαζή μπας και διορθωθεί αφού το θες τόσο. Θέλω κι εγώ να τα βρείτε και πάλι κι ας μην σε ξέρω". Συννέφιασα, σκέφτηκα πόσο μου έμοιαζε, περνάγαμε κι απ'την παλιά γειτονιά κι έτυχε να μας βασανίζουν οι ίδιες σκέψεις την ίδια στιγμή, μέσα σε μια χαοτική Αθήνα, για φαντάσου συμπτώσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αν ψάχνετε για μ@λακα...guess what....δεν είμαι εγώ!!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Αν ψάχνετε για μ@λακα...guess what....δεν είμαι εγώ!!!! :)
Σκεψη: Γαααααματο!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.
Απο αύριο μάλλον θα είμαι έτσι:



Ακόμα το σκέφτομαι όμως να μη τα κάνω τόσο κοντά.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Τί φάλτσα που είναι η διπλανή όταν τραγουδάει.....!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Diminix

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Πατήσια (Αττική). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=tMophHw6iX4&feature=popular
Στον ρυθμό του Παγκόσμιου Κυπέλλου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Xάρισε μου μια καρδιά να την πηγένω σινεμά.
monsieur minimal-πάστα φλώρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top