Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Καλημέρα! Είμαι καινούρια εδώ!

Καλημέρα σαλονικιά και καλωσήρθες!!:clapup:

Χρήσιμο λίνκι #1: Thread για νεα μέλη για να παρουσιάσεις εκεί τον εαυτό σου ως νεούδι.:D

Χρήσιμο λίνκι #2: Κουβεντούλα χωρίς θέμα για να μιλήσεις λίγο πιό χαλαρά με άλλα μέλη και να πάρεις το "κολλάει" με το φόρουμ!:D

Για ότι βοήθεια χρειαστείς, μίλα στο Βαλντεράκι (ο υποφαινόμενος) ή σε οποιοδήποτε άλλο παιδάκι με λαχανί χρώμα στο όνομά του.:) Θυμήσου ότι τα greeklish δεν επιτρέπονται όμως! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Τρελάθηκε ο καιρός. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
Μόνο ο καιρός;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Θαρρώ πως με τις πρόσφατες αλλαγές το στέκι μού κολλάει - καθυστερεί :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
αυτο ειναι που λενε οτι αν το 2009 μας γ@μησε το 2010 θα μας παρει και απο πισω. χαλασε το αυτοκινητο μας, η μαμα μου τραβολογιεται σοτ νοσοκομειο, αυτο θα πει να σε πηγαινει η τυχη.

γ@μω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Δεν μου αρέσεις καθόλου δυστυχώς. Μα καθόλου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Sickfrak...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

seismic

Νεοφερμένος

Ο seismic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 65 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Θα μου απαντήσει κάποιος στο θέμα μου, τον ενδιαφέρει ή όχι? ( Aντισεισμικό σύστημα του seismic )
Περίεργο...ούτε το διαβάζουν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JennyV

Δραστήριο μέλος

Η JennyV αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 735 μηνύματα.
όλοι έφυγαν και εγώ έμεινα μόνη... :/: δέν πειράζει θα τους δω σε 2 βδομάδες.. θα αρχίσω διάβασμα:hmm: μιας και δεν θα έχω και πολύ όρεξη για κρεπάλες............( ευτύχως που θα έρθουν κάποιοι φίλοι μου..:))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
"Τελικά υπάρχουν πριγκίπισσες;"














:bigarmhug :hello:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Achilles

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο King of Myrmidons αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,699 μηνύματα.




Χρυσοχοϊδη,
στην αντιπολίτευση ήσουνα λαλίστατος,
τι καμπούλ, τι παραιτήσεις, τι το ένα
τι το άλλο.

Άντε να σε δούμε τώρα,
που κάθε μέρα που περνάει
εκτελούνε και ένα συνάνθρωπό μας.

3 βόμβες σε δεκαπέντε μέρες,
έχουνε ρημάξει τα σπίτια
τα αμάξια,
τις μηχανές,
κλέβουνε ταβέρνες με τον κόσμο μέσα!!!!!!!!!!
έχουν ρημάξει τράπεζες, σουπερμάρκετ,
τα γεροντάκια δεν ξέρουν από που τους έρχεται,
σταματάνε τον κόσμο στον δρόμο
και του παίρνουνε το αμάξι!!!,
την μηχανή!!!,


Σε έφαγε το ίματζ και οι φαμφάρες.


Υπουργέ των ΜΜΕ.




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Θα βγάλω το γκλοπ, το γκλοπ, το γκλοπ μου το σπαστό
θα στο σπάσω στο κεφάλι κι ύστερα θα πα να ασπαστώ

Στην εκκλησιά στην εκκλησιά, θα πα να ασπαστώ
με το γκλοπ, με το γκλοπ, το γκλοπ μου το σπαστό

Σαν θα ρωτήσει ο παπάς γιατί βαστώ ματσούκι
θα τονε πω πως έσπασα κεφάλι από μπουμπούκι

Μπουμπούκι ξεμπουμπούκιαστο και μοσχαναθρεμμένο,
τριγύριζε στο κοπάδι μου, στητό και ξαναμμένο

Τη γίδα τη μελιτζανιά, προσπάθησε να καβαλικέψει
μα δεν γνώριζε πως βούρδουλα γύρευε να χωνέψει

Κι έτσι το γκλοπ, το γκλοπ, το γκλοπ μου το σπαστό
κεφάλι άνοιξε, μυαλό του έβαλε, για δεν ήξερε Χριστό.


(Η Βαλντέρια Ανθολογία ενός γιδοβοσκού με γκλοπ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Sometimes love goes wrong, but love don't make mistakes.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Αντε να τελειωνει να φυγει ενα βαρος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Σήμερα πρώτη φορά κάποιος μου έδωσε το εισιτήριό του βγαίνοντας από το μετρό. Πάντα δίνω το δικό μου και αναρωτιόμουν αν ποτέ θα τύχει να μου δώσει κάποιος το δικό του κι έγινε.. Και μάλιστα είχα ταλαιπωρηθεί πολύ για να παρκάρω γιατί ένας ^&%$^$& με γερανοφόρο όχημα είχε κλείσει τον παράδρομο και έπρεπε να κάνω τρελές μανούβρες για να βγω τελικά και με είχαν πιάσει τρελά νεύρα!

..ας πάνε όλα καλά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Σήμερα πρώτη φορά κάποιος μου έδωσε το εισιτήριό του βγαίνοντας από το μετρό. Πάντα δίνω το δικό μου και αναρωτιόμουν αν ποτέ θα τύχει να μου δώσει κάποιος το δικό του κι έγινε..

Απαγορεύεται...:P

Το γραφουν κάποια εισιτηρια πλεον απο πισω οτι απαγορευεται ακομα και η προτροπη του να δωσεις σε καποιον το εισιτηριο σου...

Τί αλλο θα βγαλουν!!!:mad:


Η παραχώρηση και αποδοχή επικυρωμένου εισιτηρίου, καθώς και η προτροπή παραχώρησης απαγορεύεται και τιμωρείται από το νόμο (Π. Κ. άρθ. 186.2 & 392)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Επιτέλους βγήκα για ψώνια!!! Ναι,χθες πληρώθηα και σημερα είμαι και πάλι ταπί....Αλλά το κατευχαριστήθηκα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Τελείως φελοί οι περισσότεροι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ελεος μ' αυτη την διαφημιση με την Πετρουλα. :lol:

Ντροπη..:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Παιδια, δηλωστε συμμετοχη να παιξουμε παλερμο... Αναμενεται να γινει τρελο παιχνιδι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top