Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Τέλος....???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
..ποιός πάει μάθημα τώρα... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Τι να θέλουν οι άνθρωποι απο την ζώη ότι έχουν δεν τους κάνει κιάν δεν το έχουν παραπονιούντε:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Τώρα χαΛαρωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωνουμεεεε... :P




με "λ" Σαλονικιότικο, όχι ό,τι κι ό,τι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
μου λείπει το γέλιο σου και η αισιοδοξία σου ότι όλα θα πάνε καλά
μου λείπει ο βήχας απ τα άρρωστα πνευμόνια σου
μου λείπει η ασφάλεια που ένοιωθα όταν ήξερα ότι απλά αναπνέεις
μου λείπουν οι καυγάδες μας
μου λείπει το ότι δεν μπορώ να σε πάρω τηλέφωνο να σου πω τα ευχάριστα
δεν σε βλέπω ουτε στον ύπνο μου
μου λείπεις

:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
μου λείπει το γέλιο σου και η αισιοδοξία σου ότι όλα θα πάνε καλά
μου λείπει ο βήχας απ τα άρρωστα πνευμόνια σου
μου λείπει η ασφάλεια που ένοιωθα όταν ήξερα ότι απλά αναπνέεις
μου λείπουν οι καυγάδες μας
μου λείπει το ότι δεν μπορώ να σε πάρω τηλέφωνο να σου πω τα ευχάριστα
δεν σε βλέπω ουτε στον ύπνο μου
μου λείπεις

:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
Εγώ φταίω που στα θύμησα...; :(
:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
μου λείπει το γέλιο σου και η αισιοδοξία σου ότι όλα θα πάνε καλά
μου λείπει ο βήχας απ τα άρρωστα πνευμόνια σου
μου λείπει η ασφάλεια που ένοιωθα όταν ήξερα ότι απλά αναπνέεις
μου λείπουν οι καυγάδες μας
μου λείπει το ότι δεν μπορώ να σε πάρω τηλέφωνο να σου πω τα ευχάριστα
δεν σε βλέπω ουτε στον ύπνο μου
μου λείπεις

:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(

:console: :console: :hug: :hug: :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Εγώ φταίω που στα θύμησα...; :(
:bigarmhug

όχι βρε κουτό...
δεν ξεχνιέται ποτέ κάτι τέτοιο ;)


tks πάντως... κι εσένα και τον hunter...

σορρυ αν σας μαύρισα... απλά ξαφνικά....ξες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τι να θέλουν οι άνθρωποι απο την ζώη ότι έχουν δεν τους κάνει κιάν δεν το έχουν παραπονιούντε:hmm:

Έλα ντε...

Και να μία μεγάααλη αγκαλίτσα για την Κουέ μας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Πως θα περάσει αυτή η νύχτα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
βάλε ραδιο ρεεεεεε!!!

https://founes.no-ip.org:8000/listen.pls

;):P:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Ωραίο πρόγραμμα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
πότε θα γίνει αυτό που περιμένω??:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Γιατί να με απογοητεύουν τα γεγονότα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πως σκατα να κανω το μουσακι; Να εχω και μουστακι; Να ενωσω φαβοριτα και μουσακι;
Το ξερω οτι εχω πολυ σοβαρα προβληματα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
οταν κανει σχεδια ο ανθρωπος, ο θεος γελαει?
η μηπως, συν αθηνα και χειρα κινει?


Kαι τα 2 αυτά είναι σωστά πάντως! :)

Κι είμαι ακριβώς στην ίδια θέση με σένα.. απλά με διαφορετικά δεδομένα ζωής, αλλά με τους ίδιους προβληματισμούς.. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
το ξερω καλο μου...
εμεις για την παρασκευη, ε? :)

μου χουν σπασει τα νευρα με το μλκ το μηχανικο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δηλαδή πόοοοσο δύσκολο είναι, ένα κούρεμα ζήτησα!!!
Και καλά αυτό, ένα, μόνο ένα πράγμα ήθελα... να μη χάσω μήκος, που τα τραβάω εδώ και ενάμιση χρόνο πώς κι αμάν να μακρύνουν!!!!

Παλιοάσχετες, γαμώτο, νιώθω χάλια...

Ναι, ρε, τραβάμε κανένα ζόρι;;; Έχω παθολογική λατρεία με τα μαλλιά μου, δεν τα φτιάχνω πολύ, αλλά τα λατρεύω και θέλω να είναι εκεί που θέλω εγώ!!!!

:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top