Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
και εγώ τα διαβάζω 5-6 φορές και στο τέλος συνειδητοποιώ ότι σκέφτομαι άλλα πράγματα όταν διαβάζω και άντε πάλι απτην αρχή μέχρι να συγκεντρωθώ...:who:

κ εγώ κ όταν πήγαινα (πολύ μακρυά :P) σχολείο διάβαζα μια πρόταση 5-6 φορές κ δεν θυμόμουν τι έλεγε ούτε καταλάβαινα!!! :!:

σσσς... μυστικό όμως... :who:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
nai:who:...αυτός ο άχρηστος στο αβαταρ σου γιατί δεν σκύβει λίγο και κάνει την άλλη να σηκ'ωνεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Πάνε πολύ καλά οι εξετάσεις μέχρι σήμερα... Νιώθω πολύ χαρούμενος και κυρίως ξαλαφρωμένος:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
nai:who:...αυτός ο άχρηστος στο αβαταρ σου γιατί δεν σκύβει λίγο και κάνει την άλλη να σηκ'ωνεται...

αχαχαχαχα!! :lol:

δεν ξέρω... :P

είναι ρομαντικό όμως... :inlove:
να αρχίσω να ανησυχώ?! :!:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
δεν είναι ροματικο...σκύψε ρε...(δεν είναι πρόστυχο αυτό που είπα:who:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evaki97

Νεοφερμένος

Η evaki97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
:inlove:
ΕΓΩ ΣΚΕΥΤΟΜΑΙ ΕΝΑ ΣΙΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ...ΤΟ ΝΟΙΑΖΟΜΑΙ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
:inlove:
ΕΓΩ ΣΚΕΥΤΟΜΑΙ ΕΝΑ ΣΙΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ...ΤΟ ΝΟΙΑΖΟΜΑΙ

έρωτας είναι θαρρωώ..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
δεν είναι ροματικο...σκύψε ρε...(δεν είναι πρόστυχο αυτό που είπα:who:)

είναι πολύ γλυκό όμως! :inlove:

τι θα γίνει...? αφήσαμε το δέντρο κ πιάσαμε το αγόρι? :mad:










:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
...γιατί το είπε αυτό...???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
είναι πολύ γλυκό όμως! :inlove:

τι θα γίνει...? αφήσαμε το δέντρο κ πιάσαμε το αγόρι? :mad:




απτην αρχή δεν μου έκατσε καλά αυτό το άβαταρ...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Να έρθω εγώ???????????:redface:
Εννοειται αμα θες!!:) Ντυσου καλα και ελα να αναψουμε το τζακι!!!!:D:D:D:D

Γινεται μη πω τι γινεται εξω!!:P Το εχει στρωσει για τα καλα..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
απτην αρχή δεν μου έκατσε καλά αυτό το άβαταρ...:P

:mad:

εμένα μου αρέσει... :xixi:

ον τόπικ: να πάω ή θα γίνω χειρότερα? κ τι... 2η φορά να μην πάω?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Υπέροχα. :heart:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Goseithor

Διάσημο μέλος

Ο Νότα στο Διάστημα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
:mad:

εμένα μου αρέσει... :xixi:

ον τόπικ: να πάω ή θα γίνω χειρότερα? κ τι... 2η φορά να μην πάω?!

πήγαινε ωρε και εγώ πάω όταν είμαι σε τέτοια διλήματα...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Κι εγώ θέλω χιόνι σήμερα! :cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Εννοειται αμα θες!!:) Ντυσου καλα και ελα να αναψουμε το τζακι!!!!:D:D:D:D

Γινεται μη πω τι γινεται εξω!!:P Το εχει στρωσει για τα καλα..:D


Πρώτα έξω για χιονοπόλεμο και μέτα στο τζάκι....:D

Έρχομαι!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,005 μηνύματα.
Εγώ πάλι είναι η μόνη στιγμή στη ζωή μου που θέλω ζέστη, ήδη έχω χάσει 2 μπάνια.:mad:

Όλα καλά θα πάνε, δε γ@μιέται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Κι εγώ θέλω χιόνι! Βαρέθηκα τόση βροχή!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Λοιπον παιδια να βαλουμε σειρα προταιρεοτητας γιατι το σπιτι δεν ειναι πολυ μεγαλο..:P

1η η Νικολ, 2η η Μαρω και τριτος ο Πιτ!!

Η ισι μπορει να ερθει οποτε θελησει γιατι απλα την αγαπαω!!!!:D:D:D:D:D


Υγ Μαρω φτιαχνω απο τωρα χιονομπαλα και σε περιμενω!!!:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Υγ Μαρω φτιαχνω απο τωρα χιονομπαλα και σε περιμενω!!!:devil:



Είμαι πολύ καλή στις χιονόμπαλες που κατευθύνονται στα μούτρα...Watch out!
:vava: :teasing: :ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top