Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
ότι όποιος είπε το "εργασία ΚΑΙ χαρά" ήταν προφανώς μεθυσμένος... -.-'

και... αν είναι αυτό που κατάλαβα... η κοπέλα είναι τσίφτισσα!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Έχω αϋπνία..................σνιφ!!!:(:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.


And I can't see today
And I can't see tomorrow
You're burning out of my head
And my brain its going wrong
And I will live today
And I will love tomorrow
No matter what is said or done
Even if its going wrong!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Να φυλάγεσαι από κορίτσι χαζοντάμαρο :knife:

Τristania - Modern ends

Camera angles
decadence of a dying world
Matchsticks
Long dark corridors
They've got the urge to die young

Deepbluelettering

Carousels and fireworks
Ferris wheels
are spinning in the arc-lite city
Do they know
They have slept for so long
Do they know
The taste of their tongue
Do they know
They are trapped

Let's celebrate the modern end
Let the world begin again
Celebrate the renaissance man
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Εγώ ρε παιδιά σκεφτομαι.....ειναι δυνατον οι φίλες μου να μαλώνουν συνεχώς μεταξύ τους και παντα να με βάζουν στη μέση????? Βαρεθηκα δεν ξερω ποτε ποια να υποστηρίξω.....:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sylvia19

Νεοφερμένος

Η sylvia19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Εγώ ρε παιδιά σκεφτομαι.....ειναι δυνατον οι φίλες μου να μαλώνουν συνεχώς μεταξύ τους και παντα να με βάζουν στη μέση????? Βαρεθηκα δεν ξερω ποτε ποια να υποστηρίξω.....:s

σιγουρα θα εχεις αποψη για το ποια εχει λιγο περισσοτερο δικιο.αλλα οταν η διαφωνια εγκειται μεταξυ 2 ατομων που και τα δυο ειναι φιλοι σου,ειναι εξαιρετικα ασχημο να βρισκεσαι σε αυτη τη θεση.το μονο που μπορει να βγει ειναι τελικα να τσακωθεις κι εσυ με μια απτις δυο.
προσπαθησε να τους ξεκαθαρισεις οτι θελεις να εισαι ουδετερη γιατι τις αγαπας εξισου,πιστευω θα το καταλαβουν.το να σου λενε 'διαλεξε,η μαυτην θα πας η μ'εμενα' ειναι εκβιαστικο,δεν το αξιζεις.και σιγουρα ανωριμο για την ηλικια σας.
οταν κανεις παρεα και με τις δυο ενω αυτες μεταξυ τους δε μιλιουνται ειναι σιγουρα δυσκολο.αλλα το να εισαι υπερανω εχει και παντα και το τιμημα του,τι να κανουμε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Marilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Marilia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 258 μηνύματα.
Έχεις όντως δίκιο....ένα μήνα τώρα όμως που κρατά δεν παλευετε,, αλλά τώρα πια ούτε καν μπροστά δε θα 'μαι όταν μαλώνουν
αλλιώς θα φρικάρω τελειως....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sylvia19

Νεοφερμένος

Η sylvia19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
βασικα δεν ξερω καθολου την κατασταση και αν ειναι κατι σοβαρο η απλα μαλακιες και πεισματα,και συνηθως δεν κανει καλο το να μπαινεις στη μεση,αλλα το μονο που θα μπορουσες ισως να κανεις αν νομιζεις οτι εχουν κουραστει κιαυτες οι ιδιες και θα ηθελαν να τα ξαναβρουν,ειναι να πεις μερικα ασπρα ψεματακια και στη μια καισ την αλλη του στυλ 'μου ειπε η * οτι θαθελε να το ξεπερασετε και να τα βρειτε' /μου εωσε την εντυπωση οτι ειναι στενοχωρημενη απο αυτη την κατασταση και θαθελε να αλλαξει' η κατι παρομοιο.
πιστεψε με,δεν προκειται ποτε να παει η μια στην αλλη και να της πει 'η μαρίλια μου ειπε οτι θες να ξαναγινουμε φιλες'.απλα θα κολαλευτουν σιγουρα,και δουν η μια την αλλη ξανα με αλλο ματι.εξαλλου φιλες δεν ητανε?μπορουν να ξαναγινουν πιστευω.
η φιλια ειναι ακτι βαθυ,δεν ειναι 'σημερα ειμαστε φιλες,αυιο δεν σου μιλαω'.απλα πρεπει να το συνειδητοποιησουνε για να μη σπανε και τα νευρα της παρεας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
να την κάνω... γενικά κ ειδικά!


(ωχ!! υπάρχει κ άλλη... :!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
και αλλη εργασια? :!:
-----------------------------------------
:Pσκεφτομαι τα χαζα που κανω και πως με πονεσε το χερι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
όχι... κ άλλη Γιωτούλα! :who:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

οΟοNantiAoOo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ναντια-βασουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 903 μηνύματα.
Αι χο αι χο στο σπιτ μου γυρνω Αι χο θα παω να κοιμηθω

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=aXo3z6FGjkw&feature=PlayList&p=CA0CD3F0AAF7F118&index=3[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
:who:πειραζει που δε καταλαβα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
στο forum κυκλοφορεί κ 2η Γιωτούλα... :who:
-----------------------------------------
Αι χο αι χο στο σπιτ μου γυρνω Αι χο θα παω να κοιμηθω

https://www.youtube.com/watch?v=aXo3z6FGjkw&feature=PlayList&p=CA0CD3F0AAF7F118&index=3


:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy: που το θυμήθηκες?

το είχα σε βιντεοκασέτα.. :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Εγώ θα μείνω εδώ να κάνω φούσκες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
πω τι ηλιθια που ειμα ξεχασα και εγραψα τα μισα μαθηματα στο παιδι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
:(σκεφτομαι πως το αβατρ μου ειναι υπερβολικα χαρουμενο
-----------------------------------------
στο forum κυκλοφορεί κ 2η Γιωτούλα... :who:
-----------------------------------------



:jumpy::jumpy::jumpy::jumpy::jumpy: που το θυμήθηκες?

το είχα σε βιντεοκασέτα.. :'(
:jumpy::jumpy::jumpy:ωπ... την ειδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
το αβαταρ σου ειναι πολυ κοκκινο:P
αλλα ωραιο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
:'(ναι ρε συ, κατι επαθα
πολυ χαρουμενες εικονες και αβαταρ βαζω :emm:

πρεπει επειγοντως να κοιμηθω..κατι θα εκαψα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
μπαμι μην κοιμηθεις μεχρι το σαββατο
που δεν θα κοιμηθω ουτε εγω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top