Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Γαμώ το low disk space μου γαμώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dk13

Δραστήριο μέλος

Ο dk13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 508 μηνύματα.
αααααα ετσι ειναι οταν με κοροιδευεις μετα κατι παντα παθαινειςχχαχαχαχαχαχαχαχχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
κατι σαν και αυτο εδω...
τι λες;

πλάκα πλάκα..., έχω ίδιο φόρεμα, μόνο που έχει και λίγο λευκό! Πολύ καλή ιδέα!!!! :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
και για παπουτσια τι λες να φορεσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roseberry

Διάσημο μέλος

Η roseberry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,130 μηνύματα.
οτι ο κοσμοσ δεν παει καλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
αααααα ετσι ειναι οταν με κοροιδευεις μετα κατι παντα παθαινειςχχαχαχαχαχαχαχαχχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

ahaha αυτό δεν το έπαθα τώρα ahaha
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
και για παπουτσια τι λες να φορεσεις;
Βρε συ...μήπως,όμως, πρέπει να βάλω κάτι πιο ζεστό?!! :hmm::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Ήμαρτον, υπάρχουν και τα πμ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Βρε συ...μήπως,όμως, πρέπει να βάλω κάτι πιο ζεστό?!! :hmm::P
μπορεις να βαλεις ενα μπολερο απο πανω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Που ειναι το λαβακι που το χασα τοσες μερες??:)

σκεφτομαι να παρακολουθησω καποια σεμιναρια, δεν με νοιαζει τοσο πολυ το θεμα να ειναι πανω στην δουλεια μου αλλα να μου αρεσει!!

θελω να μαθω πολλα πραγματα αυτο το καιρο!!!
εχετε κατι να προτεινετε?


χμ... πες μου τι εχεις στο μυαλο σου και τι σου αρεσει να κανεις περισσοτερο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pauline

Δραστήριο μέλος

Η pauline αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
τι παπουτσια θα βαλεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Όοοοοοοοολη μέρα μόνο τα B+ trees έφτιαξα. Κατάντια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η silence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
χμ... πες μου τι εχεις στο μυαλο σου και τι σου αρεσει να κανεις περισσοτερο!

οσον αφορα τους υπολογιστες, τις ξενες γλωσσες, την ελληνικη γλωσσα, την επικοινωνια...
πολλα....
δεν με νοιαζει αρκει να μου αρεσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Που είναι το χαζό; :emm:
Έχει να μπει από χθες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.

Pemptousia

Διάσημο μέλος

Η Pemptousia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,420 μηνύματα.
τελικά μήπως όντως είναι βλακεία που θα πάω...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
οσον αφορα τους υπολογιστες, τις ξενες γλωσσες, την ελληνικη γλωσσα, την επικοινωνια...
πολλα....
δεν με νοιαζει αρκει να μου αρεσει.


ωραια, μπορεις να ξεκινησεις μαθηματα μιας ξενης γλωσσας ευκολης κι οχι χρονοβορας. Πχ αν ξερεις γαλλικα, μαθε ισπανικα και σε λιγο καιρο τα χεις.
ή σπευσε για καποιο πτυχιο βασικο για υπολογιστες τυπου ecdl( η κι αυτο)
μπορεις να δηλωσεις συμμετοχη σε σεμιναρια ψυχολογιας(στο δημο Αθηνων θα σου ερθουν και φτηνα)
φυσικα, εχεις κι επιλογες για χορο, γιογκα, πιλατες η και γυμναστικη
χμ τι αλλο? σεμιναρια νοηματικης γλωσσας(εκανα πριν 4 χρονια και το βρηκα ενδιαφερον)

αυτα προς το παρον μου ρχονται. τι λες?
(ριξε μια ματια στα πολιτιστικα κεντρα των δημων που χουν λιστες κι ετσι παιρνεις μια ιδεα κι αποφασιζεις αν θα πας εκει η ιδιωτικα)


λοβακι:kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ria82

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η silence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 203 μηνύματα.
ωραια, μπορεις να ξεκινησεις μαθηματα μιας ξενης γλωσσας ευκολης κι οχι χρονοβορας. Πχ αν ξερεις γαλλικα, μαθε ισπανικα και σε λιγο καιρο τα χεις.
ή σπευσε για καποιο πτυχιο βασικο για υπολογιστες τυπου ecdl( η κι αυτο)
μπορεις να δηλωσεις συμμετοχη σε σεμιναρια ψυχολογιας(στο δημο Αθηνων θα σου ερθουν και φτηνα)
φυσικα, εχεις κι επιλογες για χορο, γιογκα, πιλατες η και γυμναστικη
χμ τι αλλο? σεμιναρια νοηματικης γλωσσας(εκανα πριν 4 χρονια και το βρηκα ενδιαφερον)

αυτα προς το παρον μου ρχονται. τι λες?
(ριξε μια ματια στα πολιτιστικα κεντρα των δημων που χουν λιστες κι ετσι παιρνεις μια ιδεα κι αποφασιζεις αν θα πας εκει η ιδιωτικα)


λοβακι:kissing:

χμμμ... θα σκεφτω τις ιδεες σου!!
ξενη γλωσσα δεν θελω να αρχισω αλλη γιατι θελω να τελειωσω τα γαλλικα ειμαι στο sorbonne οποτε καταλαβαινεις οτι ειμαι πιεσμενη απο χρονο για κατι τετοιο, αλλα αυτο με την νοηματικη τελειο μου ακουγεται(μαλιστα ηθελα να γινω λογοθεραπευτρια)

ευχαριστω παντως mind
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top