Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Νομίζω πως φέτος όλοι μου οι φίλοι προχωράνε και κάνουν πράγματα που τους εξελίσσουν σαν ανθρώπους. Εγώ αντίθετα αισθάνομαι ότι δεν κάνω κάτι, τουλάχιστον όχι κάτι που να θέλω πραγματικά. Και τίποτα που να μου προσφέρει τις μικρές στιγμές ευτυχίας που όλοι αποζητούμε!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Νομίζω πως φέτος όλοι μου οι φίλοι προχωράνε και κάνουν πράγματα που τους εξελίσσουν σαν ανθρώπους. Εγώ αντίθετα αισθάνομαι ότι δεν κάνω κάτι, τουλάχιστον όχι κάτι που να θέλω πραγματικά. Και τίποτα που να μου προσφέρει τις μικρές στιγμές ευτυχίας που όλοι αποζητούμε!:(
Α, γειά σου μες στο μυαλό μου είσαι.. :|
Απλά υπομονή.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Α, γειά σου μες στο μυαλό μου είσαι.. :|
Απλά υπομονή.. :)

Είμαι εναντίον του "κάνω υπομονή". Θέλω να "κάνω πράξεις" για να πετύχω κάτι. Η χαρά δεν έρχεται ουρανοκατέβατη. Αλλά δεν έχω πάντα το κουράγιο για πράξεις.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Είμαι εναντίον του "κάνω υπομονή". Θέλω να "κάνω πράξεις" για να πετύχω κάτι. Η χαρά δεν έρχεται ουρανοκατέβατη. Αλλά δεν έχω πάντα το κουράγιο για πράξεις.:/:
Ναι μωρέ, απλώς όταν βλέπεις ότι ούτε οι πράξεις κάνουν κάτι τότε χρειάζεται η υπομονή εκεί πέρα. Γαϊδουρίσια κιόλας.. :/:




Λες "Ε, πού θα πάει; Χ#σμένο μ' έχει η ζωή;" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Έτσι μπράβο, πάντα θετικά να σκεφτόμαστε. Καλό να πέφτουμε και στα πατώματα αλλά όχι για πάντα :D






Χμ, κάτι άκουσα... Μας παρακολουθούν; Μας έπιασαν offtopic :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μάλλον δεν θα βγει πουθενά.. μάλλον έκανα λάθος.. κάναμε λάθος.. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Έρχεται μια δύσκολη εβδομάδα.. Έχω αγχωθεί λιγάκι.. Άντε να δούμε. Πότε θα έρθει το Σάββατο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Θέλω να πάω σπίτι, σε 38 μέρες. Σπίτι μου, και σπίτι της...........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
σε αγαπώ...με πήρε χρόνια να το πω, αλλά σου είχα πει ότι το εννοώ...
μαζί με τα πράγματα που θα μου φέρεις σήμερα, μην ξεχάσεις να ψάξεις την καρδιά μου κάπου ξεχασμένη στα συρτάρια σου με κάποια απομηνάρια ΙΟΝ αμυγδάλου:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Δεν υπάρχουν άλλες σκέψεις, στέρεψαν κι αυτές....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
σκεφτομουν οτι...
ολο αυτο νιωθω οτι τελειωνει...
απο τη μια λυπαμαι αλλα απο την αλλη ειμαι συνεχεια στραβωμενη...:/:
και αυτο, επειδη τη βλεπω μονιμως online να ποσταρει στα φορουμ, ομως νεα της μαθαινω μονο απο εκει...
μσν, παει, δε μιλαμε πια. και βασικα, δε μιλαμε καθολου.
τι να πω, ολα εχουν αρχη και τελος.
απλα, πολλα ειναι αυτα τα "τελος" τελευταια και με εχει πιασει το παραπονο, σαν κλασσικο παραπονιαρικο που ημουν παντα.
ο,τι γινεται γινεται για καλο?
θα δειξει.
:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Ευτυχώς όλα πήγαν καλά και περιμένω να έρθει το Σάββατο με ηρεμία :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
εντάξει το πήρα απόφαση...έφυγε, γιατί όμως συνεχίζει να κρατάει επαφές; γιατί με τρώει κάθε φορά που είναι κ με ποιά; κ πως μπορώ να τιμωρήσω τον εαυτό μου με το να μην είμαι με φίλους απλά κ μόνο για να μην τον βλέπω;
κ ο πόνος, αχ ο πόνος...:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
---το σβηνω το ονομα της τραπεζας!---

τι αθλιοι που ειναι ρε γμτ. μα καλα, ειναι δυνατον να μη μου αυξανουν πιστωτικο οριο, αλλα να μου δινουν νεα καρτα με τριπλασιο απο αυτο που εχω ηδη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αίμων

Νεοφερμένος

Ο Αίμων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Θελω να μπω σ'ενα καραβι κ να φυγω μακρια,μακρια,μακρια........Σ'ενα μερος που να μη με ξερει κανενας.......Για να ξεχασω οσα εκανα κ οσους πληγωσα......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

girlio_4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girlio_4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Σε καταλαβαίνω απόλυτα Αίμων (!) :beer:

Και εγώ σχεδόν στην ίδια φάση είμαι....

Θα ήθελα να έμπαινα στο αμάξι και να πήγαινα, με τρελή ταχύτητα, σε μια τεράστια εύθεια και να άκουγα ένα συγκεκριμένο κομμάτι...
Θα έκλεγα ασταμάτητα (κάτι που θέλω να κάνω ακόμα και τώρα, άλλα δεν μπορώ)...Αυτά....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αίμων

Νεοφερμένος

Ο Αίμων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
Χαιρομαι που καταλαβαινομαστε:) Αν ποτε παρεις την αποφαση να φυγεις με το αμαξι σου θυμησου κ το φτωχο τον Αίμωνα που δεν μπορει να βρει καραβι.....Αληθεια,ποιο κομματι;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

girlio_4

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η girlio_4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Χαιρομαι που καταλαβαινομαστε:) Αν ποτε παρεις την αποφαση να φυγεις με το αμαξι σου θυμησου κ το φτωχο τον Αίμωνα που δεν μπορει να βρει καραβι.....Αληθεια,ποιο κομματι;;

Αν υπήρχε ευκαιρία θα το είχα κάνει...
Θα σε έχω στα υπόψειν...
το "state of grace" των "Swayzak"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αίμων

Νεοφερμένος

Ο Αίμων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
If you remember times that
State of Grace
I forgot.
Sometimes we meet missed out
lyrics
here.
But there's a need for a knod.
free lyrics

Taking consciousness
Swayzak Featuring Kirsty Hawkshaw lyrics
for granted.
I need to
State of Grace lyrics
hear your good self.

:worship: :worship: :worship: (respect)Μ'αυτο το τραγουδι παω κ στην ακρη του κοσμου με τα ποδια...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 4 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top