Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
Μα φυσικα φιλτατε Νικο.
Το "σισισι" προερχεται απο το αθανατο γελιο του Λαζαρου στο "Εισαι το ταιρι μου", με το οποιο μας τα 'χει πρηξει ο Νικος.:)
ΠΕΣ ΡΕ ΕΝΑ ΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ ΝΑ ΤΟ ΦΧΑΡΙΣΤΗΘΕΙ Η ΨΥΧΗ ΣΟΥ!
Παρακαλω.:thanks:
:P:P

Τελικα ειμαι φοβερος: καταφερα να πρηξω τα *** καποιου που δεν εχει!:jumpy: και επειδη αγαπαμε λολαρες ανθρωπους ax0ax0ax0ax0ax0:P






Συγχωρατε με :P
Ζητας πολλα;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Ρε, εξω κοβει κανονικα! Ουτε για τσιγαρο δεν ενδεικνυται πλεον..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Άφησα τη καρδιά μου στην Οαχάκα και αργά η γρήγορα το ξέρω θα χαθώ.
Υβόν μακριά σου δε μπορώ να πάρω ανάσα.
;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Κάθε φορά πρώτη φορά. Άραγε μπορεί να γίνει ποτέ αυτό?:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ο κοσμος ερωτευεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
ειμαι ευτυχισμενη

εχω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
...
Εσυ Νωεα, θεωρεις ακομα τον εαυτο σου ανικανο;;

Το διευκρίνισα: "Τότε...". Όταν δηλαδή είναι, όπως θεωρείς πως είναι, ο "κόσμος". Με άλλα λόγια, θεωρώ πως είμαι ένα ελάχιστο μέρος του κόσμου, ένα "πετραδάκι" του, ας πούμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Το διευκρίνισα: "Τότε...". Όταν δηλαδή είναι, όπως θεωρείς πως είναι, ο "κόσμος". Με άλλα λόγια, θεωρώ πως είμαι ένα ελάχιστο μέρος του κόσμου, ένα "πετραδάκι" του, ας πούμε!
Μερικα "πετραδακια" μπορει να ειναι πορτοκαλι, γαλαζια, βυσινι κτλ

Δεν χρειαζεται να ειναι ολα γκριζα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Madrugada*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 808 μηνύματα.
Βλέπω Κόκκινο Κύκλο στον άλφα (παρόλο που θα έπρεπε να κοιμάμαι γιατί αύριο δίνω)

Πόσο κούκλα η Δραγούμη... και τι τραγουδάρες παίζουν σε όλες τις σειρές του Κοκκινόπουλου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Την ακαταστασία μου μέσα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Aυτη μαλιστα..Ηταν πραγματικα μαγικη βραδυα..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
πω. βαριεμαι. και νυστάζω. και βαριέμαι να διαβάσω. και νυστάζω. να κοιμηθώ όμως δεν βαριέμαι ε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Μέρα χωρίς αυτοκίνητο. Σημαίνει ότι δεν πληρώνουμε εισητήρια.
Και τη γιορτάζουμε με κορναρίσματα; :worry: :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
"...Δεν έχω παρά μόνο ένα φίλο : Είναι η Ηχώ. Γιατί είναι αυτή φίλος μου; Επειδή αγαπώ τον πόνο μου κι αυτή δεν μου τον παίρνει ...
Δεν έχω παρά μόνο έναν έμπιστο : Είναι η σιωπή της Νύχτας. Και γιατί είναι ο έμπιστος μου ; Επειδή σιωπά .
Ιδού η δυστυχία μου :
Ένας εξολοθρευτής άγγελος με συνοδεύει πάντοτε και δεν είναι οι πόρτες των εκλεκτών που σημαδεύω με αίμα για να μην μπει αυτός εκεί. Όχι, είναι αντίθετα η πόρτα εκείνων που μόλις επισκέφτηκε αυτός γιατί μόνο ο Έρωτας της Ανάμνησης είναι ευτυχισμένος.

Η ψυχή μου είναι άτονη και αδύναμη.
...."
(Soren Kierkegaard)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
".....

Η ψυχή μου είναι άτονη και αδύναμη.
...."
(Soren Kierkegaard)

Σκέψη: Ε, βρε Γιάννη, σα να ζούσες στις μέρες μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
θελω σουβλακι.

δε θα φας σουβλακι, δε θα φας σουβλακι.


ΔΕ ΘΑ ΦΑΣ ΛΕΜΕ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitral

Δραστήριο μέλος

Η dimitral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 413 μηνύματα.
θελω σουβλακι.

δε θα φας σουβλακι, δε θα φας σουβλακι.


ΔΕ ΘΑ ΦΑΣ ΛΕΜΕ!



ειμαι σιγουρη οτι θα φας......:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νωεύς

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άγιο Πνεύμα (Σέρρες). Έχει γράψει 5,713 μηνύματα.
Ε, αν είναι από κοτόπουλο, δεν πειράζει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top