Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

arximidis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο arximidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Το σπίτι που θα πάω να νοικιάσω στη Θεσσαλονίκη (και ολα τα υπόλοιπα) και γενικά πως θα είναι η ζωή εκεί!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κωστακης

Δραστήριο μέλος

Ο κωστακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 656 μηνύματα.
δεν πηγα φετος διακοπες επειδη φοβηθηκα να το πω και ηξερα τις αντιδρασεις.ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΠΑΩ.οτι και να γινει θελουν δεν θελουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το κεφάλι μου -.-'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.
οτι αφησα ανοιχτο τον υπολογιστη και οτι ξεχασα ανοιχτο τον firefox. υποτιθεται οτι ειμαι μεσα απο τις 12 η ωρα αλλα μολις καθισα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Ήθελα να ήξερα, αυτός ο άνθρωπος θα μπει ποτέ μέσα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ποιος ποιος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος95

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,158 μηνύματα.

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

Η myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.
αν φτιάξω μακαρονάδα πρέπει να φτιάξω και σος
αν φτιάξω ομελέτα θα είναι η δευτερη σε 5 μέρες
να τους ψήσω κανα κατεψηγμένο μπιφτέκι?
:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω δεν θέλω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
House MD. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki

Δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 732 μηνύματα.
Γιέα,όλε,γιέα,όλε,γιέα,όλε.

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
τι τρομαρα ηταν και αυτη που πηρα.
εβραζα ρυζι και δεν προσεχα τη κουζινα και ειχε χυθει ολο το νερο εξω και αρχισαν ξαφνικα οι εστιες να σφυριζουν σα συναγερμο και εδειχαν το σηματακι επικυνδινο Ε.


θα καιγα το σπιτι μου!!!!!!!!!!!!:eek:
:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν θέλω ρε παιδί μου!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
ειναι τοσο ωραιο να ακους απο ανθρωπους που εκτιμας οτι ειναι ευτυχισμενοι:) το μυαλο μου και η ψυχη μου γεμισε αισιοδοξια και χαρα:)

τους ευχομαι οτι καλυτερο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Οτι τον αγαπω. Τον αγαπω τον αγαπω τον αγαπω τον αγαπω τον αγαπω τον αγαπω τον αγαπω τον αγαπωωωωωωωω τον αγαπω. Νι. Τον αγαπω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Οτι εχω αραξει σαν τον Bundy απο το μερηντ γουηθ τσηλντρεν.
=P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οτι τον αγαπω. Τον αγαπω τον αγαπω τον αγαπω τον αγαπω τον αγαπω τον αγαπω τον αγαπω τον αγαπωωωωωωωω τον αγαπω. Νι. Τον αγαπω!


Θέλεις να μας πεις δηλαδής ότι τον αγαπάς. :hmm:

:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Απο οτι καταλαβα εγω ειναι ερωτευμενη μαζι του.:hmm:
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
..και καλη καρδια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top