Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
οχι, μη περιμενετε πολλα απο μενα...
εχω βαρεθει, εχω κουραστει, ουτε τα αυτονοητα δε θα σας δωσω, μη με παλευετε..
θελω την ησυχια μου, ακομα κι αν αυτη ειναι στην Πολωνια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ρε γ@μώτο...ΜΗΝ ΜΕ ΓΕΜΙΖΕΤΕ ΤΥΨΕΙΣ!!!!! :/: :( :'( :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
burbuja μου... ευχαριστω...
τιποτα δε θα περασει αν εγω δε παρω τις αποφασεις και τα μετρα μου και ειδικα σημερα εβαλα τελεια και παυλα σε μερικα πραγματα, αχ...
τα πιο ομορφα πραγματα ειναι και τα πιο δυσκολα?
το ονειρο, που η φωτια του θα σε καψει..?
εχω βαρεθει να λεω τα ιδια και τα ιδια καθε φορα ρε παιδια στον εαυτο μου. γινομαι ρεζιλι απο καποιο σημειο και μετα, και σε μενα και οσους με διαβαζουν!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
ολα ειναι ενα ψεμα μια ανασα μια πνοη σα λουλουδι καποιο χερι θα μας κοψει μιαν αυγη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Everybody hurts.. sometimes :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ολο θελω να παρω τηλ στις σχολες να δω τι θα παιξει φετος με τις κατατακτηριες και ολο, ετσι που το ξημερωνω καθε μερα, αργω και κλεινουν.ελεος, ειμαι τελειως ουφο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
σκεφτομαι.. πώς θα γίνει να "εξαπατησουμε" τη στριμμενη πωλητρια και να την απομακρυνουμε απο εμας για να μπορεσουμε να παρουμε τα μετρα των καναπεδων... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
θελω βασιλη παπακωνσταντινου.
να πεταξω παλι με αεροπλανακι, κι ας ειναι και πτηση κοντα στο μισαωρο, δε με νοιαζει...
θελω σαλονικα, θελω evouli.
Τι να μετανιωσω, για οτι εκανα η για οτι ξερω οτι δεν θα κανω? :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
..γιατί πρέπει να είναι τόσο δύσκολο..? τι άλλο πρέπει/μπορώ να κάνω..?? γιατί ενώ μερικές φορές τα πράγματα είναι τόσο απλά,τα κάνουμε τόσο πολύπλοκα..? δεν ξέρω.. κουράστηκα.. πρέπει να πάνε όλα καλά... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
αν εσυ δεν υπαρχεις... εγω για ποιον υπαρχω?
στιχος απο γαλλικο τραγουδι που οταν το σκεφτομαι... μου ρχεται να κλαψω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
αν εσυ δεν υπαρχεις... εγω για ποιον υπαρχω?
στιχος απο γαλλικο τραγουδι που οταν το σκεφτομαι... μου ρχεται να κλαψω...

Et si tu n'existais pas
Dis-moi pourquoi j'existerais
Des passantes endormies dans mes bras
Que je n'aimerais jamais... :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Ερχεται πάλι η ώρα για ...Χ ! Πώς γινεται συνεχώς ετσι..."& στο μηδέν ξαναγυρνάνε διαρκώς" που λέει & το τραγούδι...αν ηταν μιά η αν ήταν δυό φορές ,μα συνέχεια ? Μάλλον ήρθε η ώρα για μέγα... Χ & έτσι ελπίζω να μη μου ξαναχρειαστει...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Έφτασα σε σημείο να φοβάμαι να ανοίξω τα email μου...
φοβαμαι τι θα δω μεσα!
στο κινητο.. τι ειδα? :( :'(

Και το σινεμα ακυρο.. μα ελεος, δευτερη φορα? Να πηγαινω και να μην ξερει κανεις για την πρεμιερα?? Εγινε χτες, με τη βροχη.. αλλου ομως εγω, και το μυαλο αλλου, κακως δεν σκεφτηκαμε λιγο παραπανω..

Σταματησα στο video club, να παρω να δω ενα dvd με την ησυχια μου..
πολυ καιρο εχω να το κανω αυτο.

Θυμαμαι τοτε που ολα τα dvd τα βλεπαμε μαζι και μετα κοιμομασταν μαζι. Ποσα χρονια να εχουν περασει?

Και μετα, ηρθε εκεινη η εποχη που απλα δε χρειαζομασταν να δουμε τιποτα... ηταν ολοκληρη ιστορια, υποψηφια για οσκαρ κιολας, αυτο που ζουσαμε...

Επεσα πανω στην αβασταχτη ελαφροτητα του ειναι, και μου ρθε να βαλω τα κλαματα.
εκει, στο σταντ με τα dvd..να κατσω χαμω και να κλαιω σα τα πιτσιρικια που τους σκαει το μπαλονι τους..!
"Gio, συγκρατησου. Κλαψε στο δρομο, οχι μεσα στο μαγαζι!"
..ευτυχως για καλη μου τυχη εκεινο το δευτερολεπτο ξενοικιαστηκε το "βλεπω το θανατο σου 3".
Ακομα και σε αυτα τα wannabe θριλερς, χρειαζομαι μια αγκαλια (burbuja..) και καποιον να ταρακουναω οταν γινεται κατι τρομακτικο. Γαμωτο...:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ΤΡΕΛΛΑΙΝΟΜΑΙ και μονο στη σκεψη οτι τελειωνει ΕΤΣΙ!
:( :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ΠΟΙΗΜΑ ΤΟΥ Ε.Ε ΚΑΜΙΝΓΚΣ


ΚΟΥΒΑΛΩ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΣΟΥ, ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ.
ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΜΟΝΟΣ.ΟΠΟΥ ΠΑΩ ΕΙΣΑΙ ΚΙ ΕΣΥ.
ΟΤΙ ΚΑΝΩ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ, ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΕΣΥ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ.ΔΕΝ ΦΟΒΑΜΑΙ ΤΗΝ ΜΟΙΡΑ, ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ Η ΜΟΙΡΑ ΜΟΥ, ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ.
ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ, ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥ ΟΜΟΡΦΙΑ ΜΟΥ.ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΚΡΥΜΜΕΝΟ ΜΥΣΤΙΚΟ.Η ΡΙΖΑ ΤΗΣ ΡΙΖΑΣ, Ο ΑΝΘΟΣ ΤΟΥ ΑΝΘΟΥ, Ο ΟΥΡΑΝΟΣ ΤΟΥ ΟΥΡΑΝΟΥ, ΤΟΥ ΔΕΝΤΡΟΥ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΖΩΗ, ΠΟΥ ΨΗΛΩΝΕΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΑΠ'ΟΣΟ Η ΨΥΧΗ ΕΛΠΙΖΕΙ Η ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΡΥΨΕΙ.ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΠΟΥ ΚΡΑΤΑ Τ'ΑΣΤΕΡΙΑ ΧΩΡΙΑ.
ΚΟΥΒΑΛΑΩ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΣΟΥ, ΤΗΝ ΚΟΥΒΑΛΩ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
μακαρι να πετυχει αυτη τη φορα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Με κουρασε η γκρινια.. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
μακαρι να πετυχει αυτη τη φορα...
:( Το ίδιο κι εγώ ελπίζω......να μου "βγεί"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 10 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top