Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
..μακάρι να πάνε όλα τέλεια..! :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
... κάποια μέρα θα καταλάβει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μερικές φορές ένα μήνυμα ή ένα τηλ απλά σε ανεβάζει... Δυστυχώς εμένα με ανεβάζει για λίγο... Δεν την μπορώ αυτή την μεταβατική περίοδο και δεν ξέρω πόσο θα κρατήσει :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
μονιμως κουρασμενη.

μονιμως να θελω να φυγω απο ολα αυτα...

και παντα, καποιος να με τραβαει πισω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
καλο μου, άσε τα πίσω κι έλα κάτω, νότια κάτω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
πολλές σκέψεις... και καλές και κακές.. είμαι τόσο κοντά στο όνειρο.. δεν πρέπει να χαλάσει τώρα... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
:confused: αλλαλούμ και αποσύνθεση...μυρίζω αλλά τη σκέφτομαι κιόλας....:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
α ρε παιχταρα με τα κοπλιμεντα σου! να σ' καλα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
η μια δουλεια πηγε καλα, αλλα ειναι κι αλλες δυο για σημερα...
και μια που την κανει μια συνεργατιδα...
ελπιζω ολα να πανε καλα!
ειμαι πολυ κουρασμενη... θελω ηρεμια, αγκαλια, ποπ κορν, ταινια, μασαζ και προδερμ (κατα βαση προδερμ!)
θελω και να βγουν τα αποτελεσματα μου... να μπει ενας ρυθμος, να ξερω τι θα κανω!
θελω και να παρω μια αποφαση... η πολλες, τελοσπαντων, οσες χρειαζονται για να ειναι υγιης η ψυχολογια μου. πολλα θελω?
μηπως να αλλαξω και αβαταρ, να βαλω ενα απο κεινα τα πολλα τυπου ΤΙΜ που λενε..."θελω.."???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Θέλω να γίνουν όλα όπως τότε.. τότε..! Δεν θέλω να σκέφτομαι παρά μόνο να ξεχάσω... Γιατί πάνω που νομίζεις οτι ζέις στο όνειρο να μετατρέπεται αργά αργά σε εφιάλτης?? Κ τότε τί κάνεις??? όταν βρίσκεσαι στην αρχή του.. Θές να ξυπνήσεις, να φύγεις, να ηρεμήσεις κ δεν μπορείς... Πώς να τα αποδεχτείς??? Πώς να τα αντιμετωπίσεις??:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
..θέλω αγκαλίτσα.. :baby: ελπίζω να την έχω σύντομα... :bounce:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
τελικα ολα πηγαν καλα, τα παιδια μου ειναι απλα Υ Π Ε Ρ Ο Χ Α και τα λατρευω!!! ακομα και στη μια το βραδυ, τρελλαινομαι να μοιραζω καραμελες!
ολα πηγαν καλα :)
wishful, ευχαριστωωω! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
συνεδριο απο δω, συνεδριο απο κει, σεμιναριο εξωτερικο, ολα πληρωμενα, κι εγω εκεινο το σκ θα δουλευω. κι αλλο σεμιναριο πιο μακρια, δε δουευω, αλλα παραειναι ακριβο για την τσεπη μου. καλα, κατι στα μετρα μου δεν υπαρχει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
τι να παρατήσω με το νέο έτος???

Phd ή δουλειά???? Γιατί κ τα 2 μαζί δεν βγαίνει... την έπαθα μία την υπερκόπωση και στανταρ έρχεται κ 2η...


:/::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
θα πα να γινω τσοπανος. ατσαπρρρρρρρ κιτσ κιτσ κιτσ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
γμτ,πρεπει να χασω κανα κιλο... μου λεει οτι δεν ειμαι φυσιολογικη στο βαρος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Και εγώ πρέπει να χάσω κανα δυο-τρεια-δεκατρεία κιλά:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
..θα πέσει πολύ ξύλο..το βλέπω εγώ... :mad: :beating:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Χαρά και άγχος... Θα πω ναι...το αποφάσισα...και από την άλλη αν χάσω κάτι άλλο; Πιο σίγουρο για εμένα; Από την άλλη - ξανά- νέο μέρος, νέα άτομα... Νέα πράγματα... Να ρισκάρω να πω ναι; 'η να ρισκάρω να ξαναπώ όχι; Δεν μπορώ τα διλλήματα... Αλλά από την άλλη δεν νιώθω ότι έχω κάποιον κάπου να με περιμένει... Δεν έχω λόγο να μην πω ναι.... Μια νέα αρχή... αλλού... αφού το έχω ανάγκη... γιατί αγχώνομαι :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
no one told me when to run, i missed the starting gun...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 16 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top