Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
επιτελους παω Αθηνα με το καλο σε λιγοοοοοο!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Μεθαύριο Σάββατοοοο!! :D :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tania_K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Μόνη στο σπίτι..... Ώρα για μπανάκι και relax στο σπίτι μετά από μία κουραστική μέρα... (Όχι ότι έκανα και τίποτα όλη μέρα...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.
Τελευταία επεξεργασία:

Tania_K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Θέλω να μεγαλώσω επιτέεεεεεεεελους...... Ξέρω πως όσο μεγαλύτερος είσαι τόσες περισσότερες ευθύνες έχεις...Αλλά θέλω να μπορώ να κάνω όμως κάποιες φορές ότι μου καπνίσει χωρίς να χρειαστεί να ρωτήσω και να πάρω άδεια.... Θέλω να μην ξυπνάω στις 8 το πρωί, να μην τρέχω για να προλάβω τα μαθήματα και τα φροντιστήριαα... Θέλω να είμαι με το Τάσο μου χωρίς να σχολιάζει κανείς αν κλειστήκαμε στο δωμάτιο ή αν είχαμε ανοιχτή πόρτα... Θέλω να μπορώ να πέρνω πρωτοβουλίες και να αποφασίζω εγώ για τον εαυτό μου... Και επίσης θέλοω να γίνει η χώρα μου καλύτερη ώστε σε 2 χρόνια που θα βγω κι εγώ στην "μεγάλη" κοινωνία να μπορώ να λέω περήφανα πως είμαι Ελληνίδα και να μην ντρέπομαι... Θέλω να έχω ελπίδα για το μέλλον και δεν θέλω να κοιτάω πως θα βγω για σπουδές έξω καθώς στην Ελλάδα τα πάντα ειναι απελπιστικά ==> παιδεία..... Συνοπτικά θέλωωωωωωωωωωωωωωωω................ ελευθερίααααααααααααα + την Ελλάααααδα όπως της αξίζει να είναι κι όχι όπως την κάναν μερικοί......

Φιλάκια ρουφηχτά από μέναααα............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

S.K girl

Νεοφερμένος

Η S.K girl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Interior designer. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
10 χρονια πισω και γω παρομοια πραγματα σκεφτομουν με σενα τανια.Αν και τα προβληματα της εφηβειας τωρα αυξηθηκαν με την ανεργεια την αβεβαιοτητα που υπαρχει.Η ελευθερια ειναι καλη μονο οταν μπορουμε να τη διαχειριστουμε και να ειμαστε δυνατοι! Be strong and patient!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tania_K

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 210 μηνύματα.
Ξέρω πως η ελευθερία δεν είναι πάντα καλή... Νομίζω πως έχω αρκετό μυαλό και αρκετή ωριμότητα ώστε να ξέρω πως θα διαχειριστώ την ελευθερία μου... Και πλέον δεν έχουμε τίποτα άλλο σε αυτή τ χώρα (όχι οτι έχουμε ελευθερία..) Πλέον κάνουμε ότι οι γνωστοί "κάποιοι" μας υποχρεώνουν άμεσα ή έμμεσα.... Οπότε το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να ελπίζουμε και να προσπαθούμε γιατί χωρίς προσπάθεια και δουλειά δνε γίνεται τίποτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vasilina93

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Βασιλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η. Έχει γράψει 395 μηνύματα.
Είμαι ερωτευμένη!!! Στα σύννεφα πετάω!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ina10039

Νεοφερμένος

Η ina τη περιμενεις? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Νεάπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
3 λαλούν κ 2 χορεύουν τραλαλά λαλαλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jesse_james

Δραστήριο μέλος

Ο jesse_james αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 464 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina192

Δραστήριο μέλος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.

χαχαχααχχααχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ
αχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχααχαααχαχχαχαχαχαχαχ
αχαχααχχααχαχαχαχααχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ
χαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχχαχαχαχχαχαχαχχχαχαχαχχαχααχ
χαχαχχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχχαχα
χαχαχαχχαχαχαχχχαχχααχχαχαχαχαχααχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχχαχαχχαχαχα
χαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχχαχα
χαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχ
χααχαχαχααχχαχαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχχαχαχαχαχχαχαχα
χαχαχαχχαχαχαχχχαχχααχχαχαχαχαχααχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχα
χαχαχαχχαχαχαχχχαχχααχχαχαχαχαχααχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχα
χαχαχαχχαχαχαχχχαχχααχχαχαχαχαχααχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχα
χαχαχαχχαχαχαχχχαχχααχχαχαχαχαχααχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχα
χαχαχαχχαχαχαχχχαχχααχχαχαχαχαχααχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχα
χαχαχαχχαχαχαχχχαχχααχχαχαχαχαχααχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχα
χαχχαχαχχαχαχαχχαχαχχαχαχαχαχχαχαχαχχχαχαχχαχαχχαχαχαχχαχαχχαχχαχαχαχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antwwwnis

Διάσημο μέλος

Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,939 μηνύματα.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Αύριο Σάββατοοο!!!:eek::clapup:
:redface::D:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Need to get myself together...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.

element skate

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βρασιδας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 950 μηνύματα.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
δεν αντιγραφω :worry: απλα λεω τις μερες για τους στεκιτες ;)
Εγώ λέω συγκεκριμένα για το Σάββατο καλό μου, γιατί έχω λόγο.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top