Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Επιτέλους. :fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
18άρι chivas και live jazz........ Απλά.... πολύ μπροστά το μαγαζί....... Βέβαια το ποτήρι έκανε 15 ευρώ αλλά ΧΑΛΑΛΙ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
:zilia:

ναι ... θελω πολυ.. :fss:
-----------------------------------------
18άρι chivas και live jazz........ Απλά.... πολύ μπροστά το μαγαζί....... Βέβαια το ποτήρι έκανε 15 ευρώ αλλά ΧΑΛΑΛΙ!!!!
το παιδι εχει λεφτα ρε.. :P
οχι σαν εμενα το μπατηροφοιτητη :who:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
:zilia:

ναι ... θελω πολυ.. :fss:
9011345322
-----------------------------------------
το παιδι εχει λεφτα ρε.. :P
οχι σαν εμενα το μπατηροφοιτητη :who:

Χαχαχαχα πήγα χωριό ρε παιδί του λαού και είχε επιδοτήσεις.. αλλά ντάξει το χω πει για αλκοόλ και ναργιλέ δε τσιγκουνεύομαι.. :D Πάμε καμιά μέρα μαζί στο μαγαζάκι αυτό.. τα σπάει all!! ;):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
Χαχαχαχα πήγα χωριό ρε παιδί του λαού και είχε επιδοτήσεις.. αλλά ντάξει το χω πει για αλκοόλ και ναργιλέ δε τσιγκουνεύομαι.. :D Πάμε καμιά μέρα μαζί στο μαγαζάκι αυτό.. τα σπάει all!! ;):D
ρε χαζο μπορει εγω την Τεταρτη να μην ερθω στην συναντηση αλλα ας κανονισουμε παλι πιο μετα μια ανεπισημη ξες :D
παντως και εγω εδω τα 'κονομισα :who:
-----------------------------------------
ο νεος σου αριθμος ειναι μωρη? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
ρε χαζο μπορει εγω την Τεταρτη να μην ερθω στην συναντηση αλλα ας κανονισουμε παλι πιο μετα μια ανεπισημη ξες :D
παντως και εγω εδω τα 'κονομισα :who:
Χαχαχα ναι ρε ξέρω απ αυτά τα ανεπίσημα........ ;);)



:P:lol::lol:

Ναι ρε σύ οι συγγενείς στο χωριό είναι εγγύηση.. Ούτε ένσημα να κολλούσαμε.. :P
-----------------------------------------
ο νεος σου αριθμος ειναι μωρη? :P
Του νέου εργασιακού χώρου μου.. Με μπουλάραν απ το Blue Iguana
είμαι σίγουρος πως για το όνομα θα πεις μλκία!!:fss:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
:lol::lol:
γιατι ρε ποιος ειπε οτι εγω λεω μαλακιες?:lol::lol:


οκ δε λεω τιποτα :P


θα τα πουμε στο ανεπισημο :P;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
:lol::lol:
γιατι ρε ποιος ειπε οτι εγω λεω μαλακιες?:lol::lol:


οκ δε λεω τιποτα :P


θα τα πουμε στο ανεπισημο :P;)
H προσωπική μου εμπειρία μου το είπε.. Λίγο να σε γνωρίσει κανείς θα καταλάβει τι π4π4ρ4ς είσαι.. :P:lol::lol:

whatever σούλα.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanous18

Περιβόητο μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,131 μηνύματα.
αμα την πιασω αυτη την προσωπικη εμπειρια σου θα της βγαλω τριχα τριχα το μαλλι :P
με συκοφαντει παντου :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ledzeppelinick

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,194 μηνύματα.
αμα την πιασω αυτη την προσωπικη εμπειρια σου θα της βγαλω τριχα τριχα το μαλλι :P
με συκοφαντει παντου :(
Nαι φημίζομαι για την παρρησία μου.. (για τους ''φίλους'' σπιουνιά-ρουφιανιά:fss:):lol::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Η ζωή είναι ωραία, ξυπνάτε ρεεεεεεεε!

:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μπορω να εκφρασω ηχους με καπιον τροπο εκτος του youtube; (Μες την οικονομικη κριση δεν ειναι να πληρωνω προστιμα και δικαιωματα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
το θέατρο του παραλόγου.

Βρείτε μου έναν πόλιτη που ένας υδραυλικός/ηλεκτρολόγος που ήρθε σπίτι του για δουλειά θεώρησε δεδομένο ότι θα του κόψει απόδειξη.
Αυτό είναι status quo.

Το να βγαίνει ο πρόεδρος υδραυλικών Ελλάδος [ε, ναι όλοι είναι πρόεδροι κάπου στην Ελλάδα] και να προσπαθεί να μας πείσει πως
"οι υδραυλικοί κόβουν πάντα απόδειξη. Εντάξει μπορεί να βρεθεί και κάποιος/κάπου να μην κόψει, αλλά οι υδραυλικοί αποζητάνε να κόψουν απόδειξη για να δικαιολογήσουν τα έσοδα τους" ε... θεωρώ ότι προσβάλει τόσο τη νοημοσύνη μου (δλδ πόσα ψέμματα μες τη φάτσα μου θα ακούσω ακόμα και θα μείνω απαθής?!). Να μην μιλήσω φυσικά για το πόσο μ*λ*κας αισθάνομαι ως μισθωτή/ελ.επαγγελματίας με σύμβαση έργου [και άρα νομοταγής] που καλούμαι να ...κυνηγάω αποδείξεις για να αποδείξω τα αυτονόητα.

Οκ, όσοι κάνετε ό,τι κάνετε εγώ να δεχτώ ότι έχετε μέχρι και επιχειρήματα που συνηγορούν στο να κρατάτε αυτή τη στάση.
Το να βγαίνετε [εξ ονόματος του προέδρου σας] και να προσπαθείτε να μας πείσετε ότι τα πράγματα είναι αλλιώς είναι ...το λίγοτερο θράσσος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μα γιατι σου φαινεται περιεργη η υποκρισια?!
Η υποκρισια ρουλς παντου...απο τον πιο "μικρο" μεχρι και τον πιο "μεγαλο"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Σκέψη 1: Ακόμα δεν τελείωσαν τα Χριστούγεννα και έβγαλαν διαφημίσεις για τις αποκριάτικες στολές! :O

Σκέψη 2: Υπάρχει παιδικό που ο ελληνικός τίτλος του είναι "Βρέχει κεφτέδες''! Χαχαχαχαχαχαχα!!!!!!! :P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lacta144

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία-Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 1,098 μηνύματα.
Αααααααααα!Πονάωωωωωωωωω!Ηλίθια σιδεράκια!! %!!@$^#$&^$!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Δεν υπαρχει θεμα που να τραγουδαμε ε?Μουφα.

Θα το βαλω εδω λοιπον. :P


Καράβι που κυλάει στα νερά
γλυκός προορισμός η φυλακή σου
κι αν πήγαινα αλλού σ΄άλλη στεριά
με μάγεψε το βλέμμα της ψυχής σου
Και άφησες τα δώρα στ΄ανοιχτά
δεν είχες να τα δώσεις πουθενά

Στο χείλος της καταστροφής
μου δίνεις το φιλί της ζωής
και πάω εκεί που πας κι εσύ καρδιά μου
Στο πέλαγος της αντοχής
μου δίνεις το φιλί της ζωής
νησί εγώ νησί κι εσύ στεριά μου


Δεν συνηθιζω να τραγουδαω τετοια.^^ :P

Μπορει να ναι και ψεμα. :who:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_DORA_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η _DORA_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 303 μηνύματα.
:):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Αντε παλι. Παλι τα ιδια θα λεει. :lol:

Φαση θα χει. :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top