Ρώτα με να σε ρωτώ

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Ε γιατί δεν κάνεις εσύ και χαραμίζεις ένα ολόκληρο post; :P

Κάνει υπερβολική ζέστη ή η θερμοκρασία είναι υποφερτή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Οκ, λοιπόν, ποιος είναι ο αγαπημένος σου ηθοποιός?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Shadow:Υποφερτη θα ελεγα...
Kansas Rocks: Κανεις συγκεκριμενος

Θεωρεις οτι εισαι αχορταγος και πλεονεκτης; (εγω δυστυχως σημερα το καταλαβα για τα καλα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Βασικά εδώ τώρα κάνει κρύο :P
Πήγες για μπάνιο ??:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
Shadow:Υποφερτη θα ελεγα...
Kansas Rocks: Κανεις συγκεκριμενος

Θεωρεις οτι εισαι αχορταγος και πλεονεκτης; (εγω δυστυχως σημερα το καταλαβα για τα καλα)

Εδώ πάλι, όχι. :(

Χμμ, όχι ιδιαίτερα αν και νομίζω πως όλοι οι άνθρωποι είμαστε λιγάκι. Και αυτό, κατά βάθος, είναι καλό. :iagree:

Όμως ρε Χρήστο, σκέφτομαι τώρα, αν εσύ είσαι πλεονέκτης τότε εγώ και άλλοι πολλοί τί είμαστε; :emm: :P

Βασικά εδώ τώρα κάνει κρύο :P
Πήγες για μπάνιο ??:D

Όχι ακόμα. Είχα πει πως αν δεν τελειώσουν οι εξετάσεις δε θα μπω στη θάλασσα. Λέω να πάω αύριο.

Σου αρέσει η θάλασσα, μιας και μιλάμε για νερό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Chris90:... κανένα από τα δύο... Μάλλον αυτάρκης...
Angelica: Τσου. Αύριο θα πάω...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Shadow: Παααρα πολυ.
(αμα θες παντα παραπανω απ' αυτα που εχεις και δεν ικανοποιεισαι ποτε και με τιποτα, πλεονεκτης δεν εισαι; )

Νυσταζεις καθολου η μπααα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Μπαα:P
Εχεις φεις μπουκ ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Μπαααα... Σήμερα ξύπνησα 1 το μεσημέρι...:P

Τι φαγητό έφαγες σήμερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsis1

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
μακαρονια(τι πρωτοτυπο)

βαριεσαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Ναι...

Θα κάνεις αύριο κάτι ασυνήθιστο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Ναι (δεν θα πάω πουθενά :D)
Εσύ ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Θα κατσω μεσα και θα μιζεριασω μαλλον. Ακρως συνηθισμενο. :D

Εισαι αισιοδοξος η απαισιοδοξος σαν χαρακτηρας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Το μόνο ασυνήθιστο που θα κάνω είναι να μη βρίσω τον αδερφό μου... Θα λείπει όλη μέρα!!!:D

Σε εκνευρίζουν τα αδέλφια σού?
-----------------------------------------
Θα κατσω μεσα και θα μιζεριασω μαλλον. Ακρως συνηθισμενο. :D

Εισαι αισιοδοξος η απαισιοδοξος σαν χαρακτηρας;


Μάλλον αισιόδοξη... Εσύ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsis1

Δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Συκιές (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
εξαρταται την περισταση.Δε θελω να μπω στο τρυπακι να αυτοχαρακτηρισω τον εαυτο μου αισιοδοξο ή το αντιθετο.Σα να προκαθοριζω την προσωπικοτητα μου με αυτο τον τροπο.

Γελας ενοχλητικα δυνατα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kansas Rocks!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 1,237 μηνύματα.
Ε, όχι πάντα... Και πάλι εξαρτάται την περίσταση... Αν είμαι ανάμεσα σε φίλους, θα αφήσω τον εαυτό μου ελεύθερο...:P

Κάθε πότε κάνεις μπάνιο??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Την moonlight, γιατι ειναι η ποιο γλυκια κοπελα του e-steki και

την loveAngel γιατι θα φαω παντοφλα αν δεν την πω...:P

(Θα χωρουσε κι ενας sid σιγουρα στο παρακατω σπιτι και γενικως πολλα e-μελη για ολο το χωριο)

Ποιοι 10 κατικοι θα ηθελες να αποτελουν μαζι με σενα το e-χωριο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
χμ... εχουμε και λεμε...
1)σιντ, για να γελαμε και λιγο οταν μας κοροιδευει...
2)γιωργος για να γλυκαινει με την ευγενια του παντα ολο το χωριο(κοινως να τρεχει για θεληματα:P)
3)το ρηνακι γιατι θα πρεπει να χει και ανηλικα το χωριο:P ποιος θα πηγαινει για ψωμι??:P
4)τη moonlight να συγκατοικει με τον σιντ ως επισημο ζευγαρι πλεον(βεβαια η κοινωνια θα τους κραζει για τη μικρη διαφορα-ξερετε πως ειναι τα χωρια)
5)τον βαλντερ γιατι τωρα που θα παρει το πτυχιο του θα θελει να παει διακοπουλες
6)την μπουρου για να φυλαει με το ξιφος της το χωριο
7)τη ντραμ γιατι τελευταια τη συμπαθησα:P
8 )τη κουταμαρα στο ονομα του μαθητικου που μας ενωνει
9)τη καλυψω που τη βρησκω τη πιο γλυκεια παρουσια του χωριου και θα μας το ομορφαινει
αααα.... ξεχασα καποιον...:hmm: δε νομιζω.... ααααα αφου περισσευει ενας να βαλω και το ρασκαλακι σαν 10...:whistle::whistle: ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ οχι τιποτα αλλο:P

εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
εγώ (συγγνώμη που άργησα , είχε κίνηση στον δρόμο) έχω να πω :
1.όττο , για να βγάζει κύρηγμα το πρωί της κυριακής , όχι σαν βαρετός παπάς αλλά σαν κάτι πολύ ροκ εν ρολ ιερείς σε ταινίες και κάτι κουλές χώρες που μιλάνε και όλοι χειροκροτάνε και στο τέλος πέφτει και μία ροκιά
2.τσίπουρο γιατί πάει να μας ξεφύγει εδώ και καιρό.Μισό λεπτό να πάρω την φωνή του Καρρά : γύρισεεεεεεεε
3.τζιροτ-καλυψώ γιατί αν κάτι μου αρέσει περισσότερο από τους ρομαντικούς είναι οι ρομαντικοί που δεν παραδέχονται ότι είναι ρομαντικοί
5.qslv-ρεμπ γιατί έτσι σας αρέσει
7.δεσμώτη-νεράιδα για να τρώγονται σαν ζευγάρι σε ελληνικό σίριαλ
9.C.M γιατί έχει κάτι που δεν έχω : υπομονή

π.σ.1 τους υπόλοιπους ,δεν τους θέλω στο ίδιο χωριό-εδώ δεν τους θέλω στην ίδια χώρα
π.σ.2 ράσκαλ με συγκίνησες πάντως , θα σε έπαιρνα , αλλά με την λοβ είστε από τα ζευγάρια που μέχρι να δεήσουνε να κάνουνε αχαλίνωτο σεξ , θα σπάσουνε πρώτα όλα τα πιάτα , θα πετάξουνε το φαί και θα πάρουνε ντελίβερι , θα τσακωθούνε για το αν θα πάνε ένα ρομαντικό τριήμερο στην ρώμη ή στο παρίσι , θα βγάλουνε τα μαχαίρια να παλέψουνε ποιος θα είναι από πάνω στο κρεβάτι και μετά όλο το βράδυ δεν θα μας αφήνουνε να κοιμηθούμε - πιάστε καμιά μεζονέτα καλύτερα

επόμενη ερώτηση : ίδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
Την moonlight, γιατι ειναι η ποιο γλυκια κοπελα του e-steki και

ρασκαλακο μου μακαρι να ειχε τοσο καλα παιδια οσο εσυ με συγκινησες πραγματικα :hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top