Ρώτα με να σε ρωτώ

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
οχι

σου αρεσει το ψευδωνυμο σου?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
ναι:D
εσενα σου αρεσει το ψευδωνυμο μου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
Nαι
είσαι κοντη/ος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Λίγο.
Σε λένε Ρούλη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
κλιντ ισγουντ... και σαν ηθοποιος και σαν σκηνοθετης(δηλαδη σε ταινιες μετα τη γεννηση μου το 90:P)

βεβαια δεν ειμαι φαν των γουεστερν αλλα μπορω να παραδεχτω το μεγαλο του ταλεντο. αλλωστε το the good the bad and the ugly ειναι θρυλικη ταινια και δεν ειναι τυχαιο αυτο. (αλλωστε μεχρι και γω την εχω δει για να φανταστεις:D)
ως σκηνοθετης τωρα ''εδωσε ρεστα'' σε :
σκοτεινο ποταμι (μια πο τις πιο τοπ ταινιες), η ανταλλαγη(παρολο που παιζει η αντροχωριστρα:P), milion dollar baby(απο τις ταινιες που αξιζαν που σαρωσαν τα οσκαρ).

δεν σε φοβαμαι ρασκαλακι! για ολα εχω μια απαντηση:pfff: ρωτα οτι θες!

εσενα?

εντιτ: ο δρομος απο αεροπολη προς οιτυλο, οπως κατεβαινεις η θαλασσα φαινεται τοσο ομορφη και σε συνδυασμο με τον ηλιο που χανεται στα νερα της ειναι ενα τοπιο που με ηρεμει και με χαλρωνει οποτε το βλεπω. επισης μου ξυπνα ρομαντικα αισθματα:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
ναι:lol::lol::lol:

εχει αερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
οχι
εκει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
ναι εδω εχει

εισαι το μαυρο προβατο??:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
οχι
εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Ναι.
Είσαι η μαύρη γελάδα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
οχι

πως σκεφτηκες το νικναιμ σου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
ετσι
εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
από μια ομάδα
σου αρέσουν τα play mobile
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
ναι!!!!

σου αρεσουν τα λεγκο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Γουσταρω απιστευτα κλιντ ιστγουντ αν και αργησε λιγο να παρει μπρος (ειναι 79 χρονων πλεον). Εχω απολαυσει και ειναι μες τις καλυτερες μου, "Οι ασυνχωρητοι", "Σκοτεινο ποταμι" και "Million dollar baby".

Ο αγαπημενος μου σκηνοθετης ειναι ο Μichael Mann, λογω της μουσικης υποκρουσης των ταινιων του, της κινηματογραφισης με καμερα σε ελευθερο χερι, το slow motion που χρησιμοποιηει οταν χρειαζεται αλλα και για το φοβερο του ταλεντο να στηνει απο όλες τις πλευρες, πανεμορφες σκηνες (και για του λογου το αληθες θα βρω σκηνη απ'το insider για να ποσταρω στο "αγαπημενες σκηνες")

Στις 2 Ιουλιου νομιζω βγαινει η νεα του τανια και πριν την δεις δες οπωσδηποτε "Heat", "The insider" και "Ali".

Η τελευταια φορα που πηγες cinema και ποια ταινια ειδες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ANNA!!

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
ναι!
σου αρεσει η μητερα σου να σε λεει ακομα λιονταρακι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ξενοδοχειο για σκυλους (δε θελω σχολια ειχα υποσχεθει στα ξαδερφακια μου να τα παω cinema!)

απο ταινιες ενηλικων τωρα (:P) τους πεφωτισμενους, σαφως καλυτερη απο τον κωδικα (στον οποιο λιγα πραγματα ειχα καταλαβει) και επισης ειχα την ευκαιρια να απολαυσω τον μακ γκρεγκορ μεγαλη αδυναμια μου :inlove: και οκ κλασικα τομ χανκς(γνωστη η πορεια του και η αξια του στην μεγαλη οθονη.)

εσυ?

(εψαξα για το heat και το μονο που μου εμφανισε ηταν κατι χχχ ταινιες:redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Περσι και ειδα το The Fountain του Aronofsky..

Εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
τον τιτανικό - είχαν έρθει γριές που η τελευταία ταινία που είχανε δει σε σινεμά ήτανε η αλίκ στο ναυτικό - επίσης ήτανε και πιτσιρίκια που στην σκηνή που ο λενάρντο ζωγραφίζει την κέιτ ξεχάσανε τα 6 ευρώ που πέταξαν , εγώ προσωπικά ταυτίστηκα με τον κακό γιατί με ένα κανονικό ναυάγιο γλίτωσε έναν γάμο ναυάγιο


τι θα ήθελες να πεις σε όλους μασουλάνε με ηδονική μανία ποπ κορν και πατατάκια την ώρα της ταινίας ; (επ , όχι βρισιές)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
keep going!

εγω τουλαχιστον οταν η ταινια βγαινει μουφα με κατι τετοια διασκεδαζω στην αιθουσα:D

τι θα ηθελες να πεις σε οσους φασωνονται μπροστα σου στο cinema??
(αισχος, αμαρτωλοι...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top