Ρώτα με να σε ρωτώ

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ναι το sex and the city:P, ωστοσο εχω διαβασει και βιβλια της τζειν οστεν και εχω δει το περηφανια και προκαταληψη και την ζωη της (αν μετραει)

ο μπραντ δε συγκρινεται με τον εντουαρτ. απλα ειναι πιο δημοφιλης. ωστοσο δεκτη η (ταπεινη:P) αποψη σου.

ο μπενταμιν μπαντον δεν ηταν μια απο τις πιο ανιαρες ταινιες που σιγουρα δεν αξιζαν τοση διαφημιση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Τσου... Μια απ'τις ποιο συγκηνητικες ταινιες; Ναι. Ποια διαφημιση λες; Το οτι ενα μηνα πριν που αρχιζε να προβαλεται το trailer (οπως γινεται με ολες τις ταινιες) γυρνουσαμε ολοι ο ενας στον αλλον και ρωτουσαμε "Ειδες την καινουρια ταινια του BP; Ειναι ενας ανθρωπος που μεγαλωνει αντιστροφα!". Κατα τ'αλλα δεν υπηρξε διαφημιση τυπου "Οι πειρατες της Καραβαικης". Ωστοσο τριβουν τα χερια τους παραγωγοι και συντελεστες οταν μια ταινια απολαμβανει τοσο εντονο hype, που και αυτο ειναι μια μορφη προωθησης και μαλιστα η καλυτερη...

Οσο για τον Pitt αυτο σου ειπα, οτι ξεχωρα τα σταριλικια ειναι καταπληκτικος ηθοποιος και μαλλον καλυτερος απ'τον Norton. Εχεις δει το βαβελ;

Ποια ηταν η τελευταια ταινια που ειδες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
όχι
Βλέπεισ τηλεόραση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
οχι

εχει πολυ ζεστη εξω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
εχω δει σκηνες απο τη ταινια και εχω ακουσει τα καλυτερα ομολογουμενως. ωστοσο, μια ταινια δε την κανουν καταπληκτικη παντα οι ηθοποιοι. ο σκηνοθετης και στη συγκεκριμενη περιπτωση ο αλεχαντρο γκονζαλες εχει προσφερει ταινιαρες(δες 21 γραμμαρια). καπου μαλιστα ειχα διαβασει οτι ειναι αξιο προσοχης το πως καταφερε να ξεδιπλωσει τετοιες ερμηνιες ''μεσα απο κρυους συνηθως σταρ πρωταγονιστες'' για τη συγκεκριμενη ταινια.
εχεις δει μαγο αιζενχαιμ, μαθηματα αμερικανικης ιστοριας, βαμμενο πεπλο? απλα σε εντυπωσιαζει ο εντουαρντ.

slumdog millionaire, αλλα οχι και για οσκαρ!

εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
8 γυναίκες- αρκετά καλή ήταν, αν και λίγο ασυνήθιστο στυλ ταινίας :)


τελευταίο τραγούδι που άκουσες/ακούς;..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.


αυτο ακουω τωρα. μου χει κολλησει απιστευτα τις τελευταιες μερες.

τι διαβασες τελευταια σε αρθρο και σου κινησε το ενδιαφερον?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Aφου ξερεις τον Alejandro González λογικα θα εχεις ακουστα και τον σεναριογραφο που εχει συνεργαστει για τις τελευταιες του ταινιες (τωρα τα εχουν τσουγκρισει βεβαια) Guillermo Arriaga και τον οποιο θεωρω υπευθυνο οπως και πολλοι αλλοι για την επιτυχια των ταινιων του Α.González. Δες τις τρεις ταφες του Ε.Εστραδα που ο Arriaga εχει συνεργαστει με αλλο σκηνοθετη αλλα και παλι το αποτελεσμα ειναι πολυ δυνατο.

Τον μαγο Αιζενχαιμ τον ειδα και θελω να τον ξεχασω, τα μαθηματα τα εχω δει και δεν θελω να τα ξεχασω.

Αληθεια εχεις δει Kalifornia, 12 πιθυκια, Seven, Fight Club, Μr and Miss Smith:P ;

Το τελευταιο αρθρο που διαβασα και μ'αρεσε μιλαγε για τον παραγκωνισμο του Ματος απ'τον Τεν Κατε (ή αλλιως Τε Νε Κατε). Μαλλον θα φυγει ο παιχταρας αλλα εχουμε συνηθισει με τους απαραδεκτους (βλεπε Gonzales).

Τι ομαδα εισαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ANNA!!

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Ναι..
θες να γινεις αστροναυτης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
όχι
Έγαγες μουσακά για μεσημέρι
-----------------------------------------
Εφαγες*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ANNA!!

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
Ψεμα..
Εγραψας γερμανικα σημερα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
το μονο που ειχα (προσφατα μαλιστα) για αυτον ειναι οτι επαψαν να συνεργαζονται και οτι ετοιμαζει καινουρια ταινια που θα παιχτει μες στο καλοκαιρι αν θυμαμαι καλα.
τις 3 ταφες ομολογω δε τις εχω δει, ουτε καν τις εχω ακουστα βασικα, αλλα απο μια συντομη ματια που μολις εριξα, πολλοι κανουν λογο για βαθυ υπνο την ωρα της ταινιας:P
εχω δει fight club(απο που νομιζεις εχω τετοια τρελα με τον νορτον?), και το seven αν και εχει περασει καιρος και δε το θυμαμαι, και το mr and miss smith απαξιωσα γιατι δεν παω τη τζολι (ειναι αντροχωριστρα και μου τη δινει:P)

υ.γ. ειμαστε εδω και πολυ ωρα οφ. υπαρχουν συγκεκριμενα θρεντ για κριτικη ταινιων αν θες συνεχιζουμε εκει.

και για να επανελθουμε ειμαι αεκαρα και λυπαμαι για τα χαλια μας:P

εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Δεν ειμαστε καθολου εκτος. Το θεμα εχει τιτλο "Ρωτα με να σε ρωτω" χωρις να βαζει περιορισμους. Εκτος κι αν δεν αντεχεις το στενο μου μαρκαρισμα; :P:P

Τεσπα, Μπαναθα και τα μυαλα στα καγκελα. Ευτυχως που εχουμε και το μπασκετ γιατι αλλιως θα ειχαμε αυτοκτονησει...

Αγαπημενος σου σκηνοθετης; (και πες δυο λογια γι'αυτον αλλιως τι αγαπημενος σου ειναι;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
οχι

εγραφες γαλλικα σημερα?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

metalhead9121

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η φλώρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Λουτράκι (Κόρινθος). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
ο tim burton(+σεναριογραφος)
τι να πω?θεος...με τεραστια φαντασια gothic style ωρες ωρες και απλος φανταστικος:P

αγαπημενο τοπιο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
όχι
Σε λένε Ιωάννα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
οχι

σε λενε μανωλη?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~LoVeR BoY~

Διάσημο μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,344 μηνύματα.
όχι
Μένεις κάπου στην Στερεά Ελλάδα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
οχι

μενεις σε νησι?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
οχι
εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top