Ρώτα με να σε ρωτώ

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Σπουδαζεις κατι?Αν ναι που?

ναι, σπουδάζω τα "100 χρόνια τεμπελιάς" του Κ.Λ.Κ.

Τόπος Αθήνα

Έχεις πετάξει ποτέ δυναμιτάκια (νομίζω τις λένε γουρούνες) την ανάσταση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
όχι , η Αθήνα είναι υπέροχη.Το μόνο που χρειάζεται είναι να λείπουνε οι πιο πολλοί κάτοικοι:devil:

edit:άλλη σελίδα κοίταζα.
ναι έχω και μάλιστα με κατσαρόλα από πάνω για περισσότερο θόρυβο

τι λαμπάδα πήρες;:baby::baby::baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Δεν πηρα..

Εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Σε ξεχασε ο νονος σου ρε jrot6... Δεν πειραζει, και ο δικος μου με ξεχασε. Μεγαλωσαμε...

Σε ποια εκκλησια θα πας το βραδυ (σαν clubακι ακουγεται :hehe:);
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Αγιος παντελεημον Καλαμαριας for ever φιλε!!

Εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Γιατί και καλά τα μεγάλα ειναι το καμάρι της οικογένειας και δν κανει να τα μαλωνουμε.

Απο που εισαι?

από Αθήνα
Γιατί p=ρ*g*h;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Moνη Μεταμορφοσεως του Σωτηρος, Ναυπακτου :angel: (ειναι high-class εκκλησια, εχει και παρκαδορο :jumpy:).

Με ποιους θα περασεις αυτο το Πασχα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Οικογενειακα...

Θεωρεις οτι εισαι ανυπομονος ή οχι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
είμαι αρκετά ανυπόμονος ώστε να καταφέρνω να έχω υπομονή γιατί αλιώς θα σκάσω:verymad:


ποιο είναι το τελευταίο πράγμα που κάνεις πριν κοιμηθείς ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Σκεπάζομαι φυσικά :confused:

Τι είδος μουσικής απεχθάνεσαι να ακούς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
τι σημαίνει p,
τι σημαινει ρ,
τι σημαίνει g,
τι σημαίνει h;

σε πόση ώρα θα φας;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
τι σημαίνει p,
τι σημαινει ρ,
τι σημαίνει g,
τι σημαίνει h;

σε πόση ώρα θα φας;

Στην υδροστατική πίεση (στο νομό της υδροστατικής -p-),
ρ είναι η πυκνότητα του υγρού
g είναι η επιτάχυνση της βαρύτητας
h είναι το βάθος εντός του υγρού

Δε θα φάω :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Νεολαικα..

Εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
σχετικά με τον τύπο, τότε Βασιλική , θα σε γελάσω και δεν το θέλω.

ούτε μπουκιά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
p-pressure
ρ-πυκνότητα
g-επιτάχυνση της βαρύτητας
h-height

Έχω ήδη φάει. Οπότε υπολογίζω σε 12 περίπου ώρες.

Θα κατέβαινες γυμνός/γυμνή στο δρόμο σε συλλογική διαμαρτυρία για κάποιον πόλεμο;:P
-----------------------------------------
Mπάχαλο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
p-pressure
ρ-πυκνότητα
g-επιτάχυνση της βαρύτητας
h-height

Έχω ήδη φάει. Οπότε υπολογίζω σε 12 περίπου ώρες.

Θα κατέβαινες γυμνός/γυμνή στο δρόμο σε συλλογική διαμαρτυρία για κάποιον πόλεμο;:P
-----------------------------------------
Mπάχαλο:P

Όχι:P
Γιατί ο Αλέξανδρος τα έκανε μπάχαλο;:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Όχι;

Αν όλοι οι άλλοι ήταν γυμνοί γι' αυτόν ακριβώς το λόγο;

Δε τα έκανα μπάχαλο εγώ, εσείς φταίτε:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cogito ergo sum

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Cogito ergo sum αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,242 μηνύματα.
Όχι;

Αν όλοι οι άλλοι ήταν γυμνοί γι' αυτόν ακριβώς το λόγο;

Δε τα έκανα μπάχαλο εγώ, εσείς φταίτε:P.

Και αν όλοι πάνε να πνιγούν; Θα πας κι εσύ;:P
Εσύ φταις!:P:P:lol::lol2:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
η μουσικη του παπακωνσταντινου και γενικα το ελληνικο ροκ.
ποιο ειδος μουσικης λατρευεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
:up::up::up:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top