Ρώτα με να σε ρωτώ

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
Ναι, αλλά φρόντισα να το ξεπεράσω αναλογιζόμενη και την "άλλη πλευρά", δηλ το ότι ίσως η κατάσταση αυτή να μην αξιολογήθηκε αντίστοιχα από το άλλο άτομο, ή εγώ να μην αξιολογήθηκε αντίστοιχα από το άλλο άτομο, ή τέλος πάντων να μην ήθελε ή να μη μπορούσε να βρεθεί κοντά μου όταν το χρειάστηκε. Δέν έγινε, end of story. Δεν ωφελεί το αναδρομικό μιζέριασμα.

Αλήθεια, (επειδή σε μενα έχει συμβεί) έχεις αισθανθεί ότι εσύ δεν έχεις σταθεί σε κάποιον που σε χρειάστηκε τη στιγμή που σε χρειάστηκε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Ναι =( και με αυτό το άτομο χθες ξαναμιήσαμε μετά από 3 μήνες, την πήρα τηλ, να της ζητήσω συγγνώμη...


"Χάρισέ" μου ένα αντικείμενο που σε αντιπροσωπεύει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.



Με αντιπροσωπεύει σε αρκετά μεγάλο βαθμό θα έλεγα :D

Χμμμ... εσύ τι θα χάριζες στην Ντραμ, αν δεν είχα απαντήσει ήδη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δεσμώτης

Περιβόητο μέλος

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 4,605 μηνύματα.
Κάτι που την αντιπροσωπεύει, καλύτερα.
Ένα κομμάτι χαρτί που γράφει τούτο, σαν αφιέρωση σε μια μελλοντική ογκολόγα:

"Ανησυχούσα
πως κάτοχος θα γίνω
Λεκτοκτόνου Πτυχίου

Βλέπετε
Κουράστηκα χειρούργος
να είμαι
άνευ επίσημης κορνίζας

Τι κρίμα όμως,
τώρα πια
και οι ανατομίες Λόγου
σε φρέσκο κρέας
θα τελούνται.

Τουλάχιστον να προλάβω
να κρύψω το νυστέρι μου

γεμάτο αίμα μπαγιάτικων νεκρών είναι..."

κάποιας ανώνυμης ποιήτριας (ουχί φοιτήτριας Ιατρικής, πάντως)

Διαφορετικά, θα σου χάριζα μια μαγική χαντρούλα περασμένη σε φθαρμένο κορδόνι (που αναδύει αρώματα σανταλόξυλου) με ιδεογράμματα που δε καταλαβαίνω κι όμως με αντιπροσωπεύουν γιατί έχω σπάνιο το χάρισμα να με αντιπροσωπεύει το ακατάληπτον.


Πιστεύεις σε λέξεις και ιδεογράμματα και..
..πως τα κόκκαλα κι οι φλέβες βαραίνουνε το ίδιο στη ζωή του κάθε ανθρώπου
κα πως μια πληγή βαθαίνει με την ίδια ακριβώς αιτιοκρατία
κι όταν την άνοιξαν οι σφαίρες
των αγροτών του Κόκκινου Στρατού
που χτύπησαν τους εργάτες διαδηλωτές του Βερολίνου
κι όταν την άνοιξαν τα βόλια
των εργατών της Deutsche Wehrmacht
τότε που τα δέχτηκαν στους δρόμους της Αθήνας οι γεωπόνοι σπουδαστές;


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Όχι.

Θα χρησιμοποιήσεις advent ημερολόγιο το Δεκέμβρη; Κοινώς αυτά τα παραθυράκια, που τα ανοίγεις κάθε πρωί, από την 1.12 μέχρι τα Χριστούγεννα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Τσου...:)

Ποιο ειναι το χειροτερο πραγμα που σου εχουν κανει ανημερα των γενεθλιων ή της ονομαστικης σου εορτης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Να μη με περάσουν εν τέλει στο μάθημα και να συνεχίσουν να με κατηγορούν για αντιγραφή ενώ δεν είχα κάνει τίποτα... :(

Έχεις πει ποτέ την έκφραση "Τελικά συμβαίνουν και σε μένα όχι μόνο στους γύρω μου...";;;Αν θέλεις, για ποιό λόγο;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαιρούλα

Νεοφερμένος

Η Μαιρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
να με στεναχωρήσουν....ή να διαπιστώσω πως την μέρα της γιορτής ή των γενεθλίων δεν θα είμαι με τα άτομα που θα 'θελα...

εσένα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
τελικά θα γίνω και εγώ μάνα...
Δεν λες καλά γιατί άρχισα να γερνάω(μαμα).

Που θα πας για ρεβεγιόν πρωτοχρονιά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Θα αλλαξω χρονο με οικογενεια και μετα σε σπιτι φιλων για χαρτια:P

Εσυ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Θα αλλάξουμε χρόνο σπίτι μας, οικογενειακά, και μετά στο σπίτι ενός φίλου για χορό!

Τι θα κάνεις ανήμερα Χριστουγέννων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Θα φάω το μεσημέρι το υπέροχο φαγητό που θα ετοιμάσει η μάνα μου, μετά θα βγω με τη παρέα για καφέ, μετά για μπύρες και μετά για ποτά και πολύ καγκουροχορό.

Εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manouela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
θα μαζευτούμε σε ένα σπίτι για φαι με καλή παρέα ..
εσύ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

provatooo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η provatooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
θα παω στα κλαρίνα με τον θείτσο μου!!
ισχύει το ίδιο ερώτημα: εσύ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μάλλον θα κάτσω σπίτι να διαβάσω. :P
Ή θα βγω να πάρω λίγο αέρα έξω.



Πώς πέρασες χθες βράδυ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
άσχημα. γύρισα Ζάγκρεμπ από Πράγα, κρύωνα, μάλωσα, λυπήθηκα.

Εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χαλαρά, με τους γονείς και τα φάρμακα και τα σκυλιά μου αγκαλιά.

Σκοπεύεις να πας θέατρο την επόμενη εβδομάδα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
ναι...

Εχεις να προτείνεις κάποια καλη παράσταση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τους Ήρωες. Εγώ θα δω τη Μήδεια και θέλω να δω και το Caveman.

Έχεις κάνει διτροφικές ατασθαλίες αυτές τις γιορτές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
Τους Ήρωες. Εγώ θα δω τη Μήδεια και θέλω να δω και το Caveman.

Έχεις κάνει διτροφικές ατασθαλίες αυτές τις γιορτές;

Κάθε χρόνο έρχονται μέρες που τρέφομαι α-πο-κλει-στι-κά με γλυκά, ό,τι έχω φτιάξει και ό,τι βρεθεί στο δρόμο μου. Μάλλον θα το επαναλάβω και φέτος. Σίγουρα.

Νιώθεις down όταν ο καιρός είναι μες το σκούρο γκρι σύννεφο? Πώς το ξεπερνάς?
(πείτε καμιά ιδέα pleaaaaase!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top