Ρώτα με να σε ρωτώ

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Στέκι, facebook, διαβάζω διάφορες εφημερίδες, βλέπω και κάποιες σειρές...

Πόσο χαμογελαστούς βρίσκεις τους Έλληνες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Κρίνοντας από ξινές φάτσες που βλέπω κάθε μέρα στο δρόμο, καθόλου.-Εκτός και αν διακυβεύεται κάποιο συμφέρον ε. Πάει, τώρα τί θα βάζουν στις διαφημήσεις τα πρακτορία τουρισμού; Μόνο το ούζο και το παστίτσιο;

Έχεις κατοικίδιο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evagelia

Νεοφερμένος

Η evagelia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 41 μηνύματα.
Όχι δεν έχω αλλά θα ήθελα πολύ ένα σκύλο ή (αν ήταν αφικτό) ένα άλογο!

Ποιο είναι το αγαπημένο σου ζώο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Είχαμε κάτι παπαγαλάκια, αλλά πάνε :X
(δε φταίω εγώ, τα συμπαθούσα αι σουέαρ- και δεν έχει σχέση το γεγονός ότι τους έκλεινα πόρτες και παράθυρα τότε που τσίριζαν για να διαβάσω και νόμιζαν ότι είναι νύχτα και κοιμόντουσαν χοχο.
Ε βέβαια μετά ξύπναγαν στις 4 το πρωί και ξανάρχιζαν το τραγούδι, οπότε πάντοτε ήμασταν πάτσι :angel:)


Εσύ τι εμπειρίες έχεις από κατοικίδια ... ή και μη; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μεγάλωσα με σκυλιά, έχω φωτογραφία μου να μπουσουλάω κρεμασμένη από τα αυτιά της Τίλα. Έκτοτε είχαμε πάντα σκύλο/-ους και γάτα.

Πόσα βιβλία διαβάζεις το χρόνο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
Δυστυχώς λιγότερα από όσα θα ήθελα εδώ και καιρό, και μένω πάντα με αυτό το παράπονο μπροστά στα ράφια των βιβλιοπωλείων... σαν το κοριτσάκι με τα σπίρτα ένα πράμα...

Ποιά μουσική σε ανεβάζει όταν είσαι τελείως χάλια ψυχολογικά ή και σωματικά από κούραση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Rock τύπου Jethro Tull ή Kansas! Και για να ανέβω ακόμη πιο πολύ thrash metal αγαπώΩωΩω!! λαλαλα

Αν γνώριζες ότι κάποιοι γείτονές σου παραμελούσαν σε πολύ άσχημο βαθμό ή κακοποιούσαν τα παιδιά τους θα καλούσες κάποιον κοινωνικό λειτουργό ή απλά θα αδιαφορούσες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Σε καμία περίπτωση δεν θα αδιαφορούσα, αρχικά θα έκανα μια συζήτηση με φίλους πάνω στο θέμα για να ακούσω και τις δικές τους γνώμες και προτάσεις, στη συνέχεια μάλλον θα καλούσα κοινωνικό λειτουργό και παράλληλα θα παρακολουθούσα την πορεία της οικογένειας.

Εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Θα έκανα κάτι. Επίσης θα κοιτούσα να έχω κάποιον δίπλα μου, δηλαδή ή άλλο γείτονα που έχει την ίδια γνώμη, ή φίλους, και κατά τ' άλλα θα προσπαθούσα να στραφώ όσο πιο τεκμηριωμένα σε κάποιον υπεύθυνο.

Τι είναι αυτό που σε στεναχωρεί περισσότερο αυτόν τον καιρό;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Το ότι υπάρχουν φορές που με χρειάζονται άνθρωποι που αγαπώ αλλά δεν μπορώ να είμαι δίπλα τους λόγω απόστασης...:(

Τι σε κάνει να νιώθεις χαρούμενο/η αυτόν τον καιρό;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Η καινούργια αρχή, η εκπλήρωση ενός ονείρου, το ουράνιο τόξο μετά την βροχή!!! :D

Έχεις κάνει ποτέ καμία αγροτική εργασία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Όχι! :P


Έχεις πετύχεο την Φοιμπς σε στιγμές έκλαμψης; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Δε θυμάμαι.


Ποιος είναι ο αγαπημένος σου συνδυασμός φρούτου και γλυκού;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Μαύρο βίσσινο με σοκολάτα (βλ.black forest) και σοκολάτα με γλυκό του κουταλιού ποτοκάλι...:clapup:

λες να βρέξει σήμερα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Και άλλο; Δεν βαρέθηκε; :P

Όταν ήσουν μικρός έκανες αταξίες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Όχι πολλές ήμουν φλώρι, αλλά πολύ στριμάδι. Δεν ήθελα αγκαλιές, δεν ήθελα άλλα παιδάκια γύρω μου, τα χτυπούσα ή τους πετούσα παιχνίδια στο κεφάλι προκειμένου να κάτσω στην ησυχία μου. Πωπω, τι μου τα θύμησες, σκατόπαιδο ήμανε!

Σ' αρέσει η πάστα ελιάς; Αν ναι, με τί την συνδυάζεις εκτός από ψωμί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Δεν έχω φάει ποτέ αυτό που λες.



n εις την 3 = O((n εις το 2)+1); (εύκολο είναι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Όχι

Έχεις σφάξει/ δει να σφάζουν αρνιά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Α πα παααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :eek:

Πώς νιώθεις όταν βλέπεις μωρά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
όμορφα, χαμογελάω :redface:

Τρως γλυκά του κουταλιού;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top