Ρώτα με να σε ρωτώ

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Τι θα 'λεγα εγώ;:P
Ζαγοροχώρια φυσικά :D

Ποιο είναι το πιο αστείο περιστατικό που σου συνέβη στις διακοπές σου;
Περιέγραψέ το μας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Παίζαμε μπιτς βόλλεϋ εγώ με έναν φίλο μου και έσκασαν μύτη δυο Ιταλοί μούρλια που ήθελαν να παίξουν μαζί μας...και εκεί που παίζαμε, σκάει μια μανσέτα πολύ χαμηλά, φωνάζω εγώ στον συμπαίχτη μου: ''το 'χω, το 'χω'', εκείνος δεδομένου ότι δεν ήξερε ελληνικά έτρεξε να προλάβει την μπάλα και για να αποφύγω την σύγκρουση, έστριψα το κεφάλι μου και -όπως είχε γονατίσει ο άνθρωπος- έπεσα πάνω στα τέτοια του...:redface::redface::redface: Η λέξη ντροπή δεν μου φτάνει!!

Εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna283

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα... :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
όταν σε ένα ευρωπαϊκό πρόγραμμα που πήγα,μεθύσαμε με pálinka(ουγγαρέζικο τσίπουρο) 30 άτομα και έγινε χαμός...πολύ γέλιο δεν το συζητώ...να πέφτουμε στο γρασίδι,να σηκωνόμαστε,να τραγουδάμε με κιθάρες,να χορεύουμε ελέκτρο...καλά δεν περιγράφεται εκείνο το βράδυ με λόγια...μόνο από τις φωτό και τα βίντεο που είδαμε την αλλη μέρα τρομάξαμε... (οκ,παρατράγουδα δεν είχαμε,δόξα τω θεώ)
όσο για την επόμενη μέρα,ήμουν τζάμι..ούτε ζάλη ούτε τίποτα...φοβερή η παλίνκα...

ΕΝΤΙΤ...
το καλύτερο όμως ήταν άλλο...
πάμε που λέτε σε έναν υγροβιότοπο..που ήταν όμως marshland.τουτ' έστιν.έχουμε μια υπόγεια λίμνη.από πάνω υπάρχει μισό ή ένα μέτρο χώμα,με φυτά.εσύ περπατάς πάνω στη λίμνη στην ουσία.πρέπει όμως να πατάς επάνω στα φυτά,αλλιώς θα βουλιάξεις,και σε τραβάει μέσα...
ε πέφτει ένας συμπατριώτης,λέει Βοήθεια ρε παιδιά,ΧΕΛΠ να πούμε...
και κάνω μια εγώ "κρατήσου Τάκη έεερχομαιιιι..." ε και μέχρι να το πω είχα βουλιάξει μέχρι τη μέση στο βούρκο...καλά...μπορεί να ακούγεται βρωμιά και αθλιότητα,αλλά μα τω θεώ το γέλιο που έριξα εκείνο το απόγεμα,δεν το ξαναέριξα στη ζωή μου...δεν ήταν μόνο οι δικές μας πτώσεις παροιμιώδεις..υπήρξαν και χειρότερες...χαχαχα

από τις δικές σου διακοπές κανένα περιστατικό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Απο τις 12 το μεσημερι σε μια παραλια...ξεκινησαμε με καφεδες συνεχισαμε με ουζα και ποικιλες, αλλαζουμε παραλια και μπιτς μπαρ και εκει το ριχνουμε στα ποτα, στις μπυρες και τις κανατες...εν ολιγοις 15 ατομα ειχαμε γινει γκολ...ξεκιναμε να φυγουμε και φτανοντας στο αυτοκινητο ο ενας δε φορουσε τις σαγιοναρες του...αλλα ηταν τοσο ντεντ που δεν επικοινωνουσε με το περιβαλλον και ρωταμε την κοπελα του που κρατουσε ενα ζευγαρι εαν αυτες ηταν του φιλου της....Οχι λεει εκεινη επιμενοντας οτι ειναι δικες της.."μα φορας εσυ", να της λεμε, "οχι δικες μου ειναι και αυτες", να αποκρινεται...."θα παω να τις βρω στο μπιτς μπαρ" λεει...οκ...κατεβαινει τα σκαλια κουτρουβαλωντας και λιγο πριν το μπαρ υπηρχε ενα φιλε βολλευ, το οποιο δεν ειδε βεβαιως και επαιξε τραμπολινο με αυτο κανα δυο γυρους:P
Ερχεται πισω η δικια σου με αδεια χερια..και της λεμε..."μα αυτες πρεπει να ειναι που κρατουσες πριν, ειναι μεγαλο το νουμερο" και απανταει.."μα καλα χαζοι ειστε? τι με στειλατε να παω να τις βρω αφου τις ειχατε ηδη?!".ε, δεν της απαντησαμε κατι, απλα γελουσαμε..:)

Πες μας και εσυ μια..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ήμαστε στο εξοχικό μου, εγώ, ο ιχλίμπεντιχ, ένας φίλος, και θα βγάζαμε για φαΐ τους γονείς μου... Θα οδηγούσε ο μπαμπάς μου και μπροστά κάθισε αυτός ο φίλος, πίσω εγώ κι η μαμά με τον ιχλιμπεντούλη στη μέση...
Συρταρωνόμαστε στο κάθισμα, βολευόμαστε, ο μπαμπάς κάνει να βάλει μπρος... κι αμέσως, πριν καλά καλά βολευτεί, ο ιχλίμπεντιχ παίρνει όλο περηφάνεια τη ζώνη του και τη φοράει, κοιτώντας με τα τεράστια μάτια του με αυτό το παιδικό βλέμμα.
Τον κοιτάμε, με τη μαμά.
Κοιταζόμαστε.
Την κοιτάει, με κοιτάνε και οι δύο.
Τον κοιτάζω, κοιτάω τη μαμά μου.

Σκάμε στα γέλια, τόσο δυνατά και υστερικά που οι άλλοι γύρισαν πίσω απορημένοι...
Ο ιχλίμπεντιχ είχε μείνει εκεί, δεμένος, με τα χεράκια σταυρωμένα πάνω στα γόνατα και αυτό το μπλε παιδικό βλέμμα...

Ενώ στέγνωναν τα δάκρυά μας άρχισε να μουρμουράει ότι σκέφτηκε πως ίσως πέρναμε την εθνική και έπρεπε να φοράμε ζώνη... Ξαναρχίσαμε να γελάμε με δάκρυα... :D προσπαθώντας να ψελλίσουμε "μα ναι, δίκιο έχεις"!

Ερώτηση:
ποια ήταν η πιο ρομαντική στιγμή στις διακοπές σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Kαμία απολύτως.

ερώτηση: θα τα παράταγες όλα για να πας να ζήσεις σε ένα νησί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
...το έχω πει, και θα το κάνω κάποια στιγμή...

για μια άλλη χώρα;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Δεν το έχω σκεφτεί ναι πιθανό...

Για μια άλλη διάσταση;
καλά καλά για μια άλλη γειτονιά..;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Σε μικροτερη ηλικια που μου ειχε δωθει η ευκαιρια, οχι δεν το εκανα..τωρα ισως και να πηγαινα...κατα 70% δλδ...

Γειτονια στην Αθηνα θα αλλαζα ευχαριστως!!!!

Ποιο ειναι το αρωμα που φορας αυτο το διαστημα και ποιο το αμεσως προηγουμενο??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
τώρα την φαίδρα της fresh line...
αμέσως πριν το γιασεμί της apivita στο σχολείο και την deep red του hugo boss το βράδυ....

εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
τώρα την φαίδρα της fresh line...

Φοραω την κρεμα σωματος:P

Φοραω την




και φορουσα τις
,


Εχεις σχεδια για το σ/κ που ερχεται?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τώρα έχω το A mi aire της Loewe, πριν είχα την Cashmere Mist, DKNY.
Εντιτ: Μπα, ένα βραδινό μόνο, λιβανέζικο!!!

ποιο είναι το αγαπημένο σου ψωμί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Το ψωμι με προζυμι, το χωριατικο και ψημμενο στα ξυλα:)

Μαυρισες φετος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Πολύ!!!

Ξάνθυνες; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ναι αμε..που να παρει!!!

Ποσο υψος εχεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
1.64...ή μάλλον ας πω αυτό που λέει η αδερφή μου: το ύψος μου δεν ξεπερνά το 1.85...:P:P

εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
1.70 :whistle:

Εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
1.48, δεν λέω ψέμματα

εσυ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Την Κυριακη..:P

Ποια ηταν η τελευταια σου αγορα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
δε θυμάμαι καν :worry:


Έχεις pet; (και όχι δε μετράνε κατσαρίδες-ποντίκια κλπ. :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top