Ρώτα με να σε ρωτώ

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Είχαμε μάθημα επιλογής γραμμικό σχέδιο και εγώ με ένα άλλο παιδί, μιας και μάθημα δε γινόταν, πάιζαμε πόλεμο χρησιμοποιώντας τα τρίγωνα για όπλα και πηδώντας από θρανίο σε θρανίο κινηματογραφικά, για να αποφύγουμε τις σφαίρες.
Παίρνω την πόμπα (που ήταν η χειροβομβίδα) αφαιρώ και καλά την περόνη, την πετάω και εκείνη ακριβώς τη στιγμη μπαίνει η διευθύντρια στην τάξη.

Ακούγεται από το φίλο μου ένα: " Πίιιιιιιιιιισω θα εκραγεί"
Και βλέπεις τη διευθύντρια να τρέχει!

:hehe:

Έχεις φάει αποβολή ωριαία, ημερήσια στο σχολείο; Και γιατί;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Ωριαίες είχα φάει πολλές στο Γυμνάσιο επειδή έκανα φασαρία στην ώρα του μαθήματος. Ευτυχώς τότε όταν συμπλήρωνα 3 ωριαίες δεν έτρωγα μονοήμερη αποβολή.
Μονοήμερες είχα φάει τέσσερις. 2 επειδή μας είχαν πάει εκδρομή και εγώ με κάτι άλλα παιδία είχαμε φύγει εκτός του χώρου της εκδρομής, 1 επειδή είχα τσακωθεί άγρια με ένα άλλο παιδί και 1 ακόμα επειδή είχα συμπληρώσει 3 ωριαίες στην πρώτη Λυκείου, όπου δυστυχώς στις 3 ωριαίες έπαιρνες μονοήμερη :(.

Κατά τα άλλα, ήμουν καλό και ήσυχο παιδί (ουυυυ) :tongue: :tongue:

Εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Καπου διαβασα γραμμικό σχέδιο.... χαχαχα και εμείς σε αυτά την τάξη με την φιλενάδα μου κάναμε ένα μικρό πάρτι πάνω στα θρανία, τραγουδούσαμε με μικρόφωνα τους μακρόσθενους χάρακες... οι συμμαθητές να χορέυουν απο κάτω σε ξάφρενους ρυθμούς και δεν ακούσαμε τον διευθυντά να μπαίνει.... καταλαβένεις οτι όλοι την τάξη δεν μπορουσε να την αποβάλει και απέβαλε εμάς... άκου άκου εμάς που τι κάναμε διασκεδάζαμε τον κάσμο... ε αδικία δεν είναι άδικο άδικο!!!!!

Τι σχολή έβγαλες ή θα βγάλεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thanosmylo

Δραστήριο μέλος

Ο Θάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Πωλητής/ρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 571 μηνύματα.
Για την ώρα δίνω πανελλήνιες φέτος.Κάτσε να δώσω και θα σου πω.... Μέσα στις επιλογές μου είναι το Φυσικό Αθήνας, Πληροφορικη ΑΣΟΕΕ, Μάνατζμεντ ΑΣΟΕΕ.Και το αστείο είναι ότι έχω επιλέξει υψηλόβαθμες σχολές! Τέλοσπάντων.

Κι εγώ έκανα γραμμικό σχέδιο γιατί μου 'χε κολλήσει ότι ήθελα αρχιτεκτονική.Αλλά δε χαλούσαμε τον τόπο.Δηλαδή είχαμε τα κινητά μας και τη μουσική μας, αλλά δουλεύαμε.Βέβαια υπήρχαν και φορές που το κολωβαράγαμε και μιλάγαμε.Αλλά όχι σε τέτοιο σημείο.Τις τελευταίες μέρες όμως του δώσαμε και κατάλαβε μιας και κάναμε το σχολείο γήπεδο....Εκτονωθήκαμε μάλλον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Ξέχασες να κάνεις ερώτηση! :)


Τεσπα, συνεχίζω απ' τη Σοφία. Πληροφορική Ιωαννίνων, αλλά μπορεί να αλλάξω σχολή φέτος, αν πιάσω αυτή που ήθελα από παλιά με το 10%.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Ξέχασες να κάνεις ερώτηση! :)


Τεσπα, συνεχίζω απ' τη Σοφία. Πληροφορική Ιωαννίνων, αλλά μπορεί να αλλάξω σχολή φέτος, αν πιάσω αυτή που ήθελα από παλιά με το 10%.


Ενώ εσύ την θυμήθηκες! :P:P:P:)


Σπάδαζω στο τμήμα Διεθνών Ευρωπαϊκών και Οικονομικών Σπουδών στην ΑΣΟΕΕ!



Τι είναι αυτό που σε χαλαρώνει περισσότερο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Ενώ εσύ την θυμήθηκες! :P:P:P:)


Σπάδαζω στο τμήμα Διεθνών Ευρωπαϊκών και Οικονομικών Σπουδών στην ΑΣΟΕΕ!



Τι είναι αυτό που σε χαλαρώνει περισσότερο;
Ήθελα να γράψω "Εσύ;", αλλά το ξέχασα :P. Χαλαρώνω όταν ασχολούμαι με κάτι που μου αρέσει πολύ.


Με τι ασχολείσαι στον ελεύθερο χρόνο σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
:):):):):)
ok
Παιδιά, είναι καλό να σου αρέσει να λες για αυτό που σπουδάζεις και να ξεχνάς το νόημα γιατί άρχισες να γράφεις.....
Τον ελευθερο χρόνο μου, Ζωγραφίζω, διαβάζω, και κάπου κάπου σχεδιάζω....αχαχα μου αρέσει η δουλειά μου.

Ποιο τραγούδι σε εκφράζει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
το ''don't look back in anger'' των oasis, νομίζω το έχω ξαναπεί...:redface:

εσένα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Τo "Watching the wheels" του Λένον.

Με εκφράζει απόλυτα...:D

People say Im crazy doing what Im doing
Well they give me all kinds of warnings to save me from ruin
When I say that Im o.k. well they look at me kind of strange
Surely youre not happy now you no longer play the game

People say Im lazy dreaming my life away
Well they give me all kinds of advice designed to enlighten me
When I tell them that Im doing fine watching shadows on the wall
Dont you miss the big time boy youre no longer on the ball

Im just sitting here watching the wheels go round and round
I really love to watch them roll

No longer riding on the merry-go-round
I just had to let it go..



Εσένα ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Το 'Γερνάω μαμα' Τσανακλίδου Τάνια

Τι ερώτηση να κάνω.........θα το αφήσω λίγο ακόμα.
Εσένα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
"Στιγμες" απο Παπαζογλου

Έχεις καλο μεταβολισμο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αρκετά καλο ωστε να μην εχω δικαιολογια για το οτι παχαινω ευκολα/αδυνατιζω δυσκολα :P , αλλά δεν ειμαι και σκουπα Philips χωρις να βαζω κιλα.


Θεωρεις τον εαυτο σου περισσοτερο μοντερνο ή συντηρητικο ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Στα περισσοτερα "μοντερνο" θα ελεγα...

Ποτε και ποιον ευχαριστησες τελευταια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Ευχαρίστισα τον Κ..... που μου χάρισε ένα λουλούδι...
Ηταν όμορφη στιγμή.... θα την θυμάμε..


Πότε πήρες τελευταία μια σωστή απόφαση για το μέλλον σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ophelia

Διάσημο μέλος

Η Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,434 μηνύματα.
Σήμερα...:whistle:
πότε έκλαψες τελευταία φορά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
16 Αυγουστου 2008/..............

Πότε έφαγες goodys τελευταία φορά, γιατι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Κάποτε τη σαρακοστή.
Κάτι άνοστες γαρίδες.
Γιατί με σύρανε με τη βία.

εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Την προηγούμενη εβδομάδα.

Εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Το Πάσχα του 2007!


Ποιό είναι το καλύτερο στοιχείο του χαρακτήρα σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top