Ρώτα με να σε ρωτώ

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
TommyKay


Σου έχει τύχει ποτέ να συμπαθείς κάποιον και να τον αντιπαθείς κατευθείαν όταν μάθεις κάτι νέο γι αυτόν; Αν ναι τι ήταν αυτό;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Not really. Θα κλονιστεί η εικόνα που έχω για εκείνον αλλά δε θα αγνοήσω όλους τους λόγους που με έκαναν να τον συμπαθώ, οπότε απλώς θα αποστασιοποιούμουν για να κρίνω όσο πιο "νηφάλια" γίνεται. Τώρα δε θυμάμαι συγκεκριμένο περιστατικό να αναφέρω αλλά μου' χει συμβεί αυτό που λέω, δεν είναι εικασία.

*Α, μου' ρθε παράδειγμα. Άτομο που θεωρούσα πολύ ψύχραιμο, ήρεμο κι ευγενικό γιατί αυτό μου είχε δείξει μέχρι στιγμής, στον πρώτο μας σοβαρό τσακωμό μου μίλησε αρκετά επιθετικά και ειρωνικά ενώ δεν έπρεπε. Still friends tho.*




Πόσες είναι οι περισσότερες ώρες που έχεις κοιμηθεί σερί στη ζωή σου;
 

Guest 090132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η ταπεινοφροσύνη. Συγκινούμαι πολύ όποτε γνωρίζω κάποιον που τείνει να ακούει περισσότερο απ'όσο μιλάει. Very rare.

Τι σε κάνει να αντιπαθείς κάποιον;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Το κολλημενο του μυαλο,η κλειστοτητα του μυαλου του thats all.

Ιδια ερωτηση παιδια.
Τι σε κάνει να αντιπαθείς κάποιον;
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,802 μηνύματα.
Η αλαζονεία

Είσαι ικανοποιημένος με τη σχολή που σπουδάζεις/σπούδασες; Από 1 έως 10
 

iminspain

Δραστήριο μέλος

Ο iminspain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
7/10

Για ποιό πράγμα που έχεις κάνει μετανιώνεις σήμερα;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Μετανιωνω για τα swipe right στο tinder.


σειμ κουεστιον

«Μετανιώνω που τρόχισα τόσα όχι, για να πω τόσα ναι, που τελικά με μαχαίρωσαν»​


Ιδια ερωτηση παιδια
Για ποιό πράγμα που έχεις κάνει μετανιώνεις σήμερα;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Που έβαλα πολύ λίγο ρύζι στο ρυζωτο.


Τι είναι αυτό που το λένε αγάπη; Τι είναι αυτό; Τι είναι αυτό;
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Μια χαζομάρα. Η ανάγκη μας να απαιτούμε κάτι που κι εμείς νομίζουμε οτι δίνουμε.

Τί είναι αυτό που μπορεί να κάνει κάποιος και να τον λατρέψεις;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Να με κακομαθαίνει και να με αφήνει να τον κακομαθαίνω κι εγώ.


Αν ήσουν υποχρεωμένος να απαλλαγείς από ένα συναίσθημα και να μην το ξαναβιωσεις ποτέ στη ζωή σου, ποιο θα επέλεγες;
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Ο έρωτας.

Αν η επιστημονική κοινότητα βγάλει ανακοίνωση ότι η γη θα καταστραφεί σε τρεις μήνες, πώς θα περάσεις αυτούς τους μήνες;
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Θα έκλεινα κάποιους λογαριασμούς, θα μάζευα τα μπογαλάκια μου και θα πήγαινα να ζήσω κάπου ήρεμα.


Υπάρχει κάτι που δεν μπορείς να συγχωρέσεις με τίποτα;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Την πάσης φύσεως προδοσία.Είναι βαθειά αντιθετικό στοιχείο του χαρακτήρα μου.


ίδια ερώτηση.
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Περιέργως κι εγώ το ίδιο με τον hack3r θα έλεγα. Την προδοσία. Το συναίσθημα οτι έχεις πίστη σε κάποιον για κάτι και σε προδίδει είναι κάτι που δεν έχει γυρισμό για μένα. Ίσως θα έβαζα μέσα και την αχαριστία αλλά είναι παρακλάδι της προδοσίας.

Ποιο πιστεύεις είναι το μεγαλύτερό σου προτέρημα για το οποίο κάποιος θα σε αγαπήσει;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top