Ρώτα με να σε ρωτώ

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αφήνω το καπάκι του σαμπουάν ανοιχτό.


Πες μας μια κακή συνήθεια που σιχαίνεσαι.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Τον καθαρισμό του "δίκαννου" με το δάχτυλο.
7af516a4.gif




Τι θα άλλαζες στην εξωτερική σου εμφάνιση;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Δέρμα και μύτη


Απ' το 1 = τελείως πουριτανός μέχρι το 10 = kink freak, πόσο ανοιχτόμυαλο θεωρείς τον εαυτό σου στο σεξ;
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
ενα τιμιο 5.3 με 5.5. θα ελεγα

ποια ηταν τα πιο πεταμενα λεφτα που εδωσες ποτε σου?
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Κάτι μπότες που το ίδιο απόγευμα μου έφαγε ο σκύλος μου (που ήταν κουτάβι τότε ακόμη)


Πώς διαχειρίζεσαι γενικά τις περιόδους που σου πάνε όλα κατά διαόλου;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Με σκεψη του να προσπαθω να ισορροπησω αναμεσα στην ηρεμια και στην απολυτη καταστροφη και παντα εχοντας στις αποσκευες,να γλιτωσω με τις λιγοτερες παραπλευρες απωλειες.

Ιδια ερωτηση παιδια
Πώς διαχειρίζεσαι γενικά τις περιόδους που σου πάνε όλα κατά διαόλου;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Βρίσκω άχρηστα πράγματα να καταστρέψω.


Αγαπημένος τραγουδιστής.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Amy Lee


Πότε ήταν η τελευταία φορά που κοιμήθηκες αγκαλιά με κάποιον;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Προχθές


Μοιράσου μαζί μας μια ραντομ ανάμνησή σου που συνέβη πριν τουλάχιστον 5 χρόνια.
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δούλευα σε μια οικοδομή και σε έναν τοίχο ήταν στηριγμένο ένα βαρύ ξύλινο δοκάρι. Καθώς κουβαλούσα κάτι ξύλα πέφτει ξαφνικά μπροστά στη μύτη μου ακριβώς με δύναμη. Λίγο πιο μπροστά να στεκόμουν δεν θα έγραφα τώρα εδώ. Αυτό ήταν το Die hard 2.


Ίδια ερώτηση.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ειχα βγει ενα blind date με εναν τερμα άγνωστο ανδρα, συναντηθηκαμε, παραγγειλαμε καφε, και εκει που ειχαμε κατσει αυτος εκανε μια ασεμνη χειρονομία με αποτελεσμα να του πεταξω τον καφέ και τα λεφτα που εκανε και να θελω να φυγω οσο πιο γρηγορα μπορω, και διενυσα μια αποσταση αρκετη για να βρω ενα ταξι και να φυγω. Ειχα τρομαξει κυριολεκτικα ομως.

Ιδια ερώτηση παιδια.
Μοιράσου μαζί μας μια ραντομ ανάμνησή σου που συνέβη πριν τουλάχιστον 5 χρόνια.
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Στο προαύλιο του σχολείου μετά τη λήξη του διαλείμματος πήγε να κάνει trust fall η κολλητή μου σ εμένα και γκρεμιστήκαμε κι οι δύο.

Ιδια ερώτηση, κεντησες Αγάπη.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Δεκέμβριο του 2014, 5ημερη στη Θεσσαλονίκη στο ξενοδοχείο ήμασταν 4 σχολεία μαζί εμείς τα επαρχιωτάκια και η Βαρβάκειος (από Αθήνα). Όπως καταλαβαίνετε κατά τη συνύπαρξη μας βιώσαμε ένα πολιτισμικό σοκ...

Εμείς: Ναργιλέ των 15 ευρώ που είχαμε αγοράσει απ' την προηγούμενη 4ημερη στα Γιάννενα.

Αυτοί: Ας πούμε ότι όλος ο όροφος μύριζε σαν χασισοφυτεία που καίγεται.

Εμείς: Ε κανά φιλάκι, κανά αλήθεια ή θάρρος, κανά μπουκάλι βότκα στα δωμάτια...

Αυτοί: Ήταν ένας τύπος που φορούσε κολάρο με καρφιά στον λαιμό το οποίο συνδεόταν με λουρί απ' το οποίο τον κρατούσε ένας φίλος του, περπατούσε στα τέσσερα τόπλες με το μποξερακι στους διαδρόμους του ξενοδοχείου και γαβγιζε. Συστηνοταν ως "Πιτμπουλ" και είχε βαμμένα μαύρα μάτια. Ο δε φίλος του ήταν επίσης τόπλες, με μια ζωγραφισμένη στρουμπουλή κοιλιά και μας καλούσε στο δωμάτιό τους για "πάρτι με ούζα" ή έπαιρνε τηλέφωνα όσα δωμάτια είχε σταμπάρει ότι μένουν κορίτσια και μας την έπεφτε/ρωτούσε τι φοράμε.


Αφήνω την ίδια ερώτηση γιατί σας άρεσε βλέπω.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Ε θα ξαναπώ γιατί μάλλον οι υπόλοιποι είχαν φουλ απίστευτη καθόλου ραντομ ζωή 5+ χρόνια πριν.

Πριν 7 8 χρόνια με μια συμμαθήτριά μου απ το σχολείο πηγαίναμε μαζί χιπ χοπ και ζαχαρώναμε (εμείς και όλη η υπόλοιπη σχολή χορού) τον 10 χρόνια μεγαλύτερο δάσκαλό μας, συζητώντας πώς θα κερδίσουμε λίγη από την προσοχή του όταν υπάρχουν κι άλλες 10 κάρχιες μεγαλύτερες και ομορφότερες στο τμήμα. Μετά από λίγο καιρό έτυχε όντως μια φορά να είμαστε οι μόνες 2 που πήγανε στο μάθημα. Φυσικά και ήταν το event της χρονιάς και το συζητούσαμε μήνες μετά λες και μας είχε βγάλει τσάρκα ο Μπραντ Πιτ.

Ποια είναι η μεγαλύτερη διαφορά ηλικίας (προς τα άνω και προς τα κάτω) που θα αποδεχόσουν σε ερωτικό σύντροφο;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Δεν έχω κάτσει να το πολυσκεφτώ ποτέ μου... Ιδανικά θα ήθελα από -1 μέχρι +5 αλλά αν ήταν κάποια εξαίρεση και τον ένιωθα πολύ κοντά μου παρά τη διαφορά ηλικίας, ας πούμε από -3 μέχρι +8. Νομίζω όσο μεγαλώνουμε κιόλας συγκλίνουμε και περισσότερο, άλλο η σχέση στα 20 κι άλλο στα 30.



Αν κρατούσες μόνο 1 μέτρο κατά του κορωνοϊού, τι θα ήταν αυτό;
 

Guest 092312

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Nα θυμάται ο κόσμος γιατί οι ανέπαφες συναλλαγές λέγονται ανέπαφες <3

Ποιον γιουτιούμπερ ανακάλυψες και κόλλησες μαζί του στην καραντίνα;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top