Ρώτα με να σε ρωτώ

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
ρε μες το σπιτι ντυνεστε? μονο εγω ειμαι ο σαπας με τις πιτζαμες (τις οποιες καμια φορα φοραω και για 3 μερες σερι, this is my confession)

οχι, δεν τα εμπιστευομαι ιδιαιτερα απο την αποψη οτι στην φωτογραφια μπορει να φαινεται καλυτερο και αν δεν το δω πανω μου δεν μπορω να ξερω και δεν θελω να χαλασω λεφτα ετσι ,το θεωρω πολυ διαδικασια, πλας δεν μ αρεσουν και τα ψωνια περ σε

ποια ειναι η δουλεια που δεν θα εκανες ποτε (για νομιμη παντα μιλαω) και γιατι?
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Απεντομωτής και αποφράκτης αποχετεύσεων. Το πρώτο γιατί θα έτρωγα φρίκες και θα έβλεπα έντομα μέχρι και στον ύπνο μου, το δεύτερο γιατί θα έκανα τρεις εμετούς τη μέρα απ την αηδία


ίδια ερώτηση
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Νοσηλεύτης επειδή δε μου αρέσει το όλο περιβαλλον του νοσοκομείου αλλά και το περιεχόμενο της δουλειάς.


Ίδια ερώτηση.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Εκδιδομενη,δεν θα μπορουσα με τιποτα.Σιχαινομαι μονο στη σκεψη

Ιδια ερωτηση
ποια ειναι η δουλεια που δεν θα εκανες ποτε (για νομιμη παντα μιλαω) και γιατι?
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Ψυχίατρος. Δε νομίζω πως θα μπορούσα να διαχειριστώ όλη αυτή τη μαυρίλα ως δουλειά μου, θα με πλάκωνε.

Έχεις πάει ποτέ σε ψυχίατρο/ψυχολόγο;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
ναι γιατι καποιες καταστασεις ηταν δυσκολο να της διαχειριστω τερμα μονη

Ιδια ερωτηση παιδια
Έχεις πάει ποτέ σε ψυχίατρο/ψυχολόγο;
 

Guest 090132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι, έχω πάει. Και πρέπει να ξαναπάω μάλλον. Βασικά η περιήγηση σε διαδικτυακά φόρουμ είναι από μόνη της μια ένδειξη σκατένιας ψυχολογίας δεν είναι;


Ποια είναι η πιο αγαπημένη σου ασχολία;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
να κανω ποδηλατο και να με χτυπαει το αερακι και να αγναντευω θαλασσα

Ιδια ερωτηση παιδια
Ποια είναι η πιο αγαπημένη σου ασχολία;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Να ζωγραφίζω κλαίγοντας υπό τη συνοδεία μέταλ ή κλασικής μουσικής.


Τι χόμπι θα σου άρεσε να είχες κοινά με τον/την σύντροφό σου;
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Να ζωγραφίζω κλαίγοντας υπό τη συνοδεία μέταλ ή κλασικής μουσικής.


Τι χόμπι θα σου άρεσε να είχες κοινά με τον/την σύντροφό σου;
Χμμ σαν στανταρ θα λεγα να πηγαίναμε μαζί πεζοπορίες στο βουνό ή γενικά μια άλλη αθλητική συνήθεια, να διαβάζαμε βιβλία με παρόμοιες θεματικές και έπειτα να τα συζητούσαμε. Επίσης, θα μου άρεσε και κάτι που θα με παρακινούσε να κάνουμε και θα μου ταν άγνωστο ως τότε. Σαν τελευταίο και τη συμμετοχή σε πολιτικές δράσεις θα λεγα, που ναι ένα θέμα στο οποιο προβληματίζομαι πολύ και συζητάω συχνά( δεν είναι χόμπι βέβαια).

Τι δεν έχεις τολμήσει να κάνεις στη ζωή σου, αλλά το επιθυμείς πολύ;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Χμμ σαν στανταρ θα λεγα να πηγαίναμε μαζί πεζοπορίες στο βουνό ή γενικά μια άλλη αθλητική συνήθεια, να διαβάζαμε βιβλία με παρόμοιες θεματικές και έπειτα να τα συζητούσαμε. Επίσης, θα μου άρεσε και κάτι που θα με παρακινούσε να κάνουμε και θα μου ταν άγνωστο ως τότε. Σαν τελευταίο και τη συμμετοχή σε πολιτικές δράσεις θα λεγα, που ναι ένα θέμα στο οποιο προβληματίζομαι πολύ και συζητάω συχνά( δεν είναι χόμπι βέβαια).

Τι δεν έχεις τολμήσει να κάνεις στη ζωή σου, αλλά το επιθυμείς πολύ;

1. Να μεταναστεύσω εξωτερικό
2. Να ανοίξω γραφείο και ετσι να μην εχω αναγκη κανενα κερατα εργοδοτη
3. Να αγαπήσω μέχρι να πεθάνω στο δρόμο σα σκυλί ματώνοντας απ ολες τις οπές.

Οχι κατ αναγκη όλα μαζι καθως καποια ειναι αλληλοαποκλειόμενα.


Ιδια ερωτηση:

Τι δεν έχεις τολμήσει να κάνεις στη ζωή σου, αλλά το επιθυμείς πολύ;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
οικογενεια
(ολα τ αλλα λιγο πολυ τα εχω βιωσει)

Ιδια ερωτηση γιατι ειναι ωραια
Τι δεν έχεις τολμήσει να κάνεις στη ζωή σου, αλλά το επιθυμείς πολύ;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Να αφεθώ ολοκληρωτικά σ' έναν άνθρωπο.


Πώς εκφράζεις συνήθως την αγάπη σου προς το έτερον ήμισυ;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Με αγκαλιες χαδια φιλια εκφρασεις και απο δωρα μέχρι φαγητα😂

Ιδια ερωτηση παιδια
Πώς εκφράζεις συνήθως την αγάπη σου προς το έτερον ήμισυ;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κάνοντας το σωστό όταν πρέπει.

Πώς εκφράζεις συνήθως την αγάπη σου προς το έτερον ήμισυ;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,877 μηνύματα.
Δεν την εκφράζω απλά. Γίνομαι όλος αγάπη σε κάθε μου πράξη, σε κάθε μου λέξη και σε κάθε μου άγγιγμα στο κορμί και στην ψυχή της. Η καλύτερη επιλογή που μπορεί να έχει.

make-her-never-want-anybody-else-4637580.png



Πώς εκφράζεις συνήθως την αγάπη σου προς το έτερον ήμισυ;
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Όπως μου βγαίνει κι όπως (μας) χρειάζεται.

Είχες ποτέ λουλούδια ή φυτά (σε γλάστρα ή σε κήπο); Αν ναι, τι απέγιναν;
 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Το έχω γράψει στο chat. Είχα 5-6 πύληνες γλάστρες για 2 χρόνια με όμορφα φυτά εσωτερικού χώρου και μια μέρα τα έβγαλα έξω στο μπακόνι να τα ποτίσω, έβγαλε κρύο, χιόνισε, τα ξέχασα κιόλας έξω, και την άλλη μέρα τα βρήκα ξεραμένα. Τα έβαλα όμως μέσα ξανά γιατί ακόμα και ξεραμένα από το τίποτα ήταν καλύτερα. Τώρα οι γλάστρες έχουν πιάσει τόπο αφού τις έδωσα στην νύφη μου και έχει φυτέψει λελούδια.

Α επίσης είχα δύο πανέμορφα Bonsai όχι από τα κλασσικά όμως, κράτησαν κανα 6μηνο αυτά.

20171019_021251.jpg
20171019_021316.jpg

Σ'αρέσουν τα Lego; Είχες μικρός; Τα έπαιζες ή σου άρεζε να τα στήνεις και να τα βλέπεις;
 

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Το έχω γράψει στο chat. Είχα 5-6 πύληνες γλάστρες για 2 χρόνια με όμορφα φυτά εσωτερικού χώρου και μια μέρα τα έβγαλα έξω στο μπακόνι να τα ποτίσω, έβγαλε κρύο, χιόνισε, τα ξέχασα κιόλας έξω, και την άλλη μέρα τα βρήκα ξεραμένα. Τα έβαλα όμως μέσα ξανά γιατί ακόμα και ξεραμένα από το τίποτα ήταν καλύτερα. Τώρα οι γλάστρες έχουν πιάσει τόπο αφού τις έδωσα στην νύφη μου και έχει φυτέψει λελούδια.

Α επίσης είχα δύο πανέμορφα Bonsai όχι από τα κλασσικά όμως, κράτησαν κανα 6μηνο αυτά.


Σ'αρέσουν τα Lego; Είχες μικρός; Τα έπαιζες ή σου άρεζε να τα στήνεις και να τα βλέπεις;
Δεν είχα δικά μου, όμως είχα παίξει κάποιες φορές και τα έβρισκα βαρετά.

Τι έχεις κάνει πάνω σε παρόρμηση της στιγμής και ντρέπεσαι γι αυτό;
 

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
Μαλακίες

Κόβεται το ρεύμα για ώρες και τα τρόφιμα στο ψυγείο θα χαλάσουν. Τι θα επέλεγες πρώτα να "σώσεις" τρώγοντάς το;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top