Ρώτα με να σε ρωτώ

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Την έχω ξανααπαντησει αυτή την ερώτηση, παρακαλώ να μην επαναλαμβανεστε :laugh:

Που ανοίχτηκα σε κάποια άτομα που δεν άξιζε τέλος πάντων.



Συνήθως πότε στολίζεις και πότε ξεστολιζεις το δέντρο;
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Δεν στολίζω.


Πόσο εύκολα νευριάζεις και τι κάνεις ; φωνάζεις , μένεις σιωπηλός/η , απομακρύνεσαι ;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Νευριαζω αρκετά δύσκολα και σπάνια και συνήθως εκτονώνω την οργή μου σπάζοντας τα χέρια μου σε κάποιο τοίχο και μέρα πάω κάπου μόνος για περπάτημα.


Ίδια ερώτηση.
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Νευριάζω δύσκολα και κάνω πάντα προσπάθειες να λήξω την συζήτηση πριν ειπωθούν πράγματα για τα οποία θα μετανιώσω.
Κάθομαι μόνη, αναλύω το συμβάν, παίρνω τον χρόνο μου να δουλέψω μέσα μου τι συνέβη και, όταν ηρεμήσω, επιστρέφω στον τόπο του εγκλήματος για να λύσω το πρόβλημα νηφάλια και ώριμα.

Ποιο είναι το πρώτο ταξίδι που θα ήθελες να κάνεις όταν τελειώσει όλη αυτή η κατάσταση;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Νευριάζω δύσκολα και κάνω πάντα προσπάθειες να λήξω την συζήτηση πριν ειπωθούν πράγματα για τα οποία θα μετανιώσω.
Κάθομαι μόνη, αναλύω το συμβάν, παίρνω τον χρόνο μου να δουλέψω μέσα μου τι συνέβη και, όταν ηρεμήσω, επιστρέφω στον τόπο του εγκλήματος για να λύσω το πρόβλημα νηφάλια και ώριμα.

Ποιο είναι το πρώτο ταξίδι που θα ήθελες να κάνεις όταν τελειώσει όλη αυτή η κατάσταση;

Ιδανικά θα ήθελα να τα ξαναβρω με τη συγχωρεμένη και να πάω στο νησί της με το που τελειώσει όλο αυτό.

Επειδή είμαι απαισιόδοξος θα πω Ζυρίχη σε περίπτωση που παραμείνει η κατάσταση μου ως έχει.

Την ίδια ερωτησουλα. Πρωτο ταξίδι με το τέλος της πανδημίας.
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Στους γονείς μου, αν δεν έχω καταφέρει να πάω νωρίτερα.

Αν για κάποιον λόγο έπρεπε να επιλέξεις ν' ακούς μόνο έναν μουσικό ή συγκρότημα για το υπόλοιπο της ζωής σου, ποιο(ς) θα ήταν;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ειλικρινά;

Θέλετε πολύ ειλικρινά;

Νατάσα Θεοδωρίδου :laugh:




Πόσα βιβλία έχεις (περίπου) ;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Κάτι τέτοια ρωτάτε και δε θέλει ν' απαντήσει κανείς μετά και θάβεται το θρεντ στο χρονοντούλαπο της ιστορίας. :P

Mid 2016.



Πες μας 3 ιδιοτροπίες σου.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
το να είμαι πάντα στην ώρα μου.
για να κοιμηθω το βραδυ θελω απολυτο σκοταδι.Dark.
δεν αντεχω την πιεση στο φαι,πχ να μου λεει καποιος τι θα φαω και ποσο,το φαε φαε.Ε δεν μπορω.Μου σπαει τα νευρα.

Ιδια ερωτηση παιδια.
Πες μας 3 ιδιοτροπίες σου.
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Στο σπίτι μου θέλω όπου βρίσκουν οι επισκέπτες τα πράγματα εκεί ακριβώς να τα ξαναφήνουν.

Με ενοχλεί τα μάλα να μου πειράζουν τα μαλλιά.

Αν φάω μπανάνα πολύ ώριμη (μαύρη) μπορεί να κάνω εμετό.

Ποιο είναι το αγαπημένο σου γλυκό;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Double Chocolate Mousse Cake

1549373449_795_DOUBLE-CHOCOLATE-MOUSSE-CAKE-CHRISTMASSWEETSWEEK-Recipes.jpg


Ιδια ερωτηση παιδια
Ποιο είναι το αγαπημένο σου γλυκό;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Creme brulee



Ένα χαριτωμένο, (έως γελοίο) χαϊδευτικό παρατσούκλι που σε αποκαλεί (ή σε αποκαλούσε) αγαπημένο σου πρόσωπο;
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
Η μαμά μου με έλεγε λαγουδάκι παλιότερα αλλά ήταν τελείως άτοπο γιατί δεν είχα ποτέ πεταχτά δόντια

Πόσο βαριέσαι γενικώς στην καθημερινότητα σου;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Το καλοκαίρι στη Σπάρτη σχεδόν καθόλου, τον χειμώνα αρκετά. Στη Θεσσαλονίκη δε βαριόμουν ποτέ, ίσως επειδή είχα το διπλάσιο χαρτζιλίκι, τα δεκαπλάσια και βάλε μαγαζιά και τη μισή δουλειά. Αχ.



Πες μας 3 εντελώς ραντομ, άχρηστες πληροφορίες που ξέρεις.
 

The Mountain

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο The Mountain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 944 μηνύματα.
1) O Pierre Ebede είχε 22 εμφανίσεις ως βασικός με τον Παναθηναϊκό στο πρωτάθλημα, ποτέ δεν κατάλαβα γιατί δεν ήταν περισσότερες, καλός τερματοφύλακας.
2) Στην ταμπέλα της λέσχης στην πολυτεχνειούπολη λείπει εδώ και πάρα πολλά χρόνια το "ρ" από τη λέξη εστιατόριο.
3) Όταν ο Ένγκελς έγραψε στο Μαρξ πως είναι στεναχωρημένος επειδή πέθανε η γυναίκα του, ο Μαρξ του απάντησε περίπου "Συλλυπητήρια, αλλά ούτως ή άλλως δε θα ξανασυμβεί".

Πόσο καλά σου έχει μπει το νέο έτος?
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
e-steki :P


Τι ώρα ξυπνάς το πρωί συνήθως;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top