Ρώτα με να σε ρωτώ

Guest 090132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ενα ταπεινό 5 θα πω.


Ποια είναι η λιγότερο παραγωγική ασχολία σου;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Να καθαρίζω το μπαλκονι. Χαμενος χρονος.

Ποια ειναι η πιο ευχαριστη ασχολία σου?
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Η γυμναστικη.

Ποιο ειναι το φαγητο το οποιο θα επελεγες καθε μερα??

Απο μαγειρευτά δικά μου: Το παστίτσιο.
Από μαγειρευτά της μάνας: Ρολο γεμιστό.
Απο ντελίβερι: Σούσι και πιτόγυρο.

Ποιό ήταν το τελευταίο βιβλίο που διάβασες;
 

Guest 090132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Το νόημα της ζωής του Βικτορ Φρανκλ.

Τι διάβασες εσυ τελευταία;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Το νόημα της ζωής του Βικτορ Φρανκλ.

Τι διάβασες εσυ τελευταία;

Μεταξάς - Χίτλερ - Οι Ελληνογερμανικές σχέσεις στη Μεταξική Δικτατορία

Σε έχουν παίξει. Πως αντιδράς μεταξύ 2 επιλογών: Τα χώνεις χύμα ή κερδίζεις χρόνο και ενεργείς ύπουλα;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,616 μηνύματα.
Ας πούμε πως δεν τα χώνω χύμα...:shifty:


Πες με μια λέξη τι νώθεις αυτή τη στιγμή
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Ας πούμε πως δεν τα χώνω χύμα...:shifty:


Πες με μια λέξη τι νώθεις αυτή τη στιγμή

Μουλείπειηάκαρδηκαιθέλωναπαωνατηβρωνατησφιξωστηναγκαλιαμουκαινατηφιλάωοληνυχτα.


Το ίδιο, Τι νιωθεις αυτη τη στιγμη με μια λέξη;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,616 μηνύματα.
Παράπονο


Πες 3 πράγματα που σε ξενερώνουν στο πρώτο ραντεβού
 

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
1. μεγάλη συστολή από μεριάς του date μου γιατί καταντάει βαρετό(ς) στο τέλος
2. έλλειψη χιούμορ γιατί δεν μπορεί να χτιστεί οικειότητα
3. έλλειψη μυαλού γιατί θα λέμε συνέχεια χαζομάρες για να περάσει η ώρα

πόσο εύκολο σου είναι να θέτεις όρια προς τους άλλους και να τα τηρείς;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Αρκετα θα ελεγα :thumbup:

πόσο εύκολο σου είναι να δινεις ελευθεριες στους άλλους?
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Αρκετα θα ελεγα :thumbup:

πόσο εύκολο σου είναι να δινεις ελευθεριες στους άλλους?

Εξαρτάται.

Υπάρχουν κάποια red lines που αν τα ξεπεράσει ο άλλος, πατάω το κουμπί.

Γενικά αν δεν με θίγει η στάση του ή δεν υποβαθμίζει την επαφή που έχουμε, ναι δίνω. Τι είμαι; Ο μπαμπούλας;




Πόσες σελίδες μπορείς να διαβάσεις σε μια μέρα σε ένα τυπικο βιβλίο (πχ μυθιστόρημα)
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Εκατο θα ελεγα,εκτος αν με κανει να νυσταξω πριν τις βγαλω,γενικα στα βιβλια το εχω ,να τα βγαλω οσο πιο γρηγορα γινεται να διαβασω το επομενο κλπ κλπ :clapping:

Ποιο ειναι το πιο απιστευτο πραγμα που εχεις κανει μεχρι τωρα στη ζωη σου?
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Εκατο θα ελεγα,εκτος αν με κανει να νυσταξω πριν τις βγαλω,γενικα στα βιβλια το εχω ,να τα βγαλω οσο πιο γρηγορα γινεται να διαβασω το επομενο κλπ κλπ :clapping:

Ποιο ειναι το πιο απιστευτο πραγμα που εχεις κανει μεχρι τωρα στη ζωη σου?

Μπορώ να βρω αρκετά αξιοσημείωτα αλλά το πιο προσφατο που εχω στο νου μου ήταν όταν είχα παχύνει απο 80 σε 110 κιλά απο τη στενοχωρια μου και μετα τα πήρα κρανίο, το αποφάσισα και έκανα δίαιτα και τα ξανάχασα σε λίγους μήνες.

Το άλλο ήταν όταν είπε ο πατερας μου μια υποτιμητικη κουβέντα για μένα ότι καλοπερνάω στην Αθηνα (ενω υπέφερα) και έστρωσα κώλο και πήρα 4 επίπεδα Γερμανικών μέσα σε 8 μήνες προετοιμάζοντας τον εαυτό μου για ενδεχόμενη αναζήτηση δουλειάς έξω.

Γενικά αμα θέλω έχω πειθαρχία κι όταν τη χάνω γίνομαι τελείως ΧΑΟΣ.


Ποιό πιστεύεις πως είναι το αγαπημένο ποτό του απο πάνω σου;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ποιο ειναι το πιο απιστευτο πραγμα που εχεις κανει μεχρι τωρα στη ζωη σου?

Ότι κυριάρχησα επάνω στο ωάριο ενώ βρισκόμουν σε ώμο ανταγωνισμό με άλλα 250 εκατομμύρια σπερματοζωαρια. Τόσο άντρας είμαι.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Μπορώ να βρω αρκετά αξιοσημείωτα αλλά το πιο προσφατο που εχω στο νου μου ήταν όταν είχα παχύνει απο 80 σε 110 κιλά απο τη στενοχωρια μου και μετα τα πήρα κρανίο, το αποφάσισα και έκανα δίαιτα και τα ξανάχασα σε λίγους μήνες.

Το άλλο ήταν όταν είπε ο πατερας μου μια υποτιμητικη κουβέντα για μένα ότι καλοπερνάω στην Αθηνα (ενω υπέφερα) και έστρωσα κώλο και πήρα 4 επίπεδα Γερμανικών μέσα σε 8 μήνες προετοιμάζοντας τον εαυτό μου για ενδεχόμενη αναζήτηση δουλειάς έξω.

Γενικά αμα θέλω έχω πειθαρχία κι όταν τη χάνω γίνομαι τελείως ΧΑΟΣ.


Ποιό πιστεύεις πως είναι το αγαπημένο ποτό του απο πάνω σου;

Arberg

Το μεγαλύτερο σου ελλατωμα.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Arberg

Το μεγαλύτερο σου ελλατωμα.

ΝΑΙ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ! ΝΑΙ! Ardbegάρα! Παω να παραγγείλω 4 μπουκάλια τωρα που μου το θυμησες. Την εφαγα ηδη την κάβα.

Και αυτη τη φορά θα παίξει και γιαπωνεζικη ουισκάρα Taketsuru.

Το μεγαλύτερο μου ελάττωμα είναι ότι είμαι φοβερά αναβλητικός επειδή αναλύω 100 ενδεχόμενα σε καθε πιθανοτητα και κατασταση της ζωής μου και βλεπω ολα τα πλεονεκτηματα και τα μειονεκτηματα μπροστα μου και κοκκαλώνω να πράξω άμεσα.



Το ιδιο. Ποιο ειναι το μεγαλύτερο σου ελάττωμα.
 
Τελευταία επεξεργασία:

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
οτι καποιες φορες γινομαι ευαισθητη κι αυτο ειναι "look at me I am vulnerable now"

Ιδια ερωτηση παιδια.
Ποιο ειναι το μεγαλύτερο σου ελλάτωμα.
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Ότι κυριάρχησα επάνω στο ωάριο ενώ βρισκόμουν σε ώμο ανταγωνισμό με άλλα 250 εκατομμύρια σπερματοζωαρια.
Αυτή τη σκέψη την κάνω κι εγώ αλλά αντίστροφα.

Χμμμ ποιο ελάττωμα να διαλέξω, ας πω οξύθυμη.

Edit εναπόθεσα τη μαλακια μου στο διηνεκές του ίντερνετ και ξέχασα να βάλω ερώτηση.

Έχεις δεχτεί ποτέ ή έχεις θέσει πρόταση γάμου;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top