Ρώτα με να σε ρωτώ

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Το trap.

Screenshot_1.png



Αντίστοιχα, ποιο ρούχο/στυλ σ' αρέσει πολύ να βλέπεις στο άλλο φύλο;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
To στυλ αυτο το λατρευω :clapping:

white_t-shirt_outfits_for_men_3_1200x1200.jpg

crop-top-with-track-pants-342x500.jpg

Η ιδια ερωτηση,ποιο στυλ σου αρεσει πολυ στους αλλους?
 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
1609329209401.jpeg


Έχω το δεύτερο.

Για τις γυναίκες φόρμες και φούτερ να μην φοράει συχνά και καλά είμαστε.

Έχεις πολλά ρούχα, για όλες τις περιστάσεις ή σου λείπουν μερικά και αν ναι, τι;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ανέκαθεν χάριζα και συνεχίζω να χαρίζω αυτά που δε μου κάνουν ή δε φοράω πλέον, ήδη συγκεντρώνω την επόμενη "φουρνιά".



Σε ποιο/α από τα επτά θανάσιμα αμαρτήματα θεωρείς τον εαυτό σου πιο επιρρεπή;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Σε κανενα,ελεγχω τα παθη μου,δεν με ελεγχουν. :)

ιδια ερωτηση παιδια
Σε ποιο/α από τα εφτά θανάσιμα αμαρτήματα θεωρείς τον εαυτό σου πιο επιρρεπή;
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Μάλλον οκνηρία.

Το 2020 τελειώνει, όμως ποια χρονιά ήταν αυτή που σε σημάδεψε;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Το 2015 νομίζω ήταν καθοριστική χρονιά. Το μισό είχα σχέση, διάβασμα πολύ, άγχος, Πανελλήνιες και το άλλο μισό πήγα φοιτήτρια, προχώρησα τη ζωή μου, έμεινα μόνη μου για πρώτη φορά, γενικώς είχα βιώσει πολλά διαφορετικά και έντονα συναισθήματα τότε. Ενηλικιώθηκα τόσο βιολογικά, όσο και ψυχικά.



Τι όμορφες αναμνήσεις έχεις από το 2020;
 

Νηματολάγνος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νηματολάγνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Την σχεση μου.

Εχεις περασει ποτε καποια νυχτα στο νοσοκομειο;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όταν με είχε πιάσει μικρό κολικος εντέρου. Τελικά δε μου κάνανε τίποτα, μου βαλαν όρο και έκατσα ένα βράδυ.

Ποιο χαρακτηριστικό προσωπικότητας σου αρέσει περισσότερο στο άλλο φύλο.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Να κερδισω το τζοκερ,δεν μπορει μετα απο μια τετοια χρονιά κατι καλο θα ερθει :clapping: μας το χρωσταει η ζωη:D

Που θα ηθελες να εισαι ακριβως τωρα?
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Σπίτι σου.

Αν μπορούσες να ξαναφας μόνο ένα φαγητό τι θα έτρωγες;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Every man haw his own destiny,the only imperative is to follow it to accept it no matter where it leads him

Θα άλλαζες σωμα?
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όχι αλλά θα έμπαινα ευχαρίστως σε άλλο σώμα.

Ποιο ήταν το χειρότερο λάθος στη ζωή σου;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top