Ρώτα με να σε ρωτώ

Νηματολάγνος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νηματολάγνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Η ηλιθια αγενεστατη τηλεφωνητρια στο νοσοκομειο οπου πηρα να κλεισω ενα ραντεβου. Νομιζα οτι πηρα τηλεφωνο εκει που κλεινουν τα ραντεβου ομως πηρα καπου αλλου και μου εδωσε με πολυ αγενεια εν αλλο νουμερο. Ηρεμησε αγαπητη δημοσιε υπαλληλε, ενα ραντεβου θελω να κλεισω σαν απλος εντιμος φορολογουμενος πολιτης. Τωρα ομως δεν θελω να κλεισω ραντεβου, θελω ν σου κοψω το ποδι με μια σκουριασμνη γκαραζοπορτα.

Εχεις παει (για γυναικα) με αντρα που την ειχε πολυ μικρη;
(για αντρες) Εχεις περασει καποια περιοδο οπου ανησυχουσες ιδιαιτερα για το μεγεθος του πουλιου σου;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Όταν στα 11 κάναμε "κόντρες" με τα παιδιά της γειτονιάς και ήρθε ο Κωστάκης, πέταξε έξω ένα πουλί ενήλικα και μας έκανε όλους να αναρρωτιομαστε αν και πάει λάθος με εμάς ή αν ο Κωστάκης κατάγεται από το Τσερνομπίλ.

Η ίδια ερώτηση.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Να έχω ολοκληρώσει, όχι, αλλά έχει τύχει να πιάσω και χωρούσε όλο στη χούφτα μου. Νταξει λέω λογικά δεν του χει κάνει κούκου του ανθρώπου ακόμη, αλλά έλα μου που όσο περνούσε η ώρα αυτό σκλήραινε χωρίς να αλλάζει διαστάσεις.... :rolleyes:



Αν ήσουν σούπερ ήρωας, τι υπερδυνάμεις θα ήθελες να έχεις και τι σκοπό;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Superman αυτες τις υπερδυναμεις που εχει τελωσπαντων για να βοηθαω αλλους ανθρωπους.


Τι θα ελεγες σε εκεινον που σε "μαχαιρωσε" πισώπλατα?
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Τίποτα (έτσι κι αλλιώς, θα ήμουν "νεκρή").

Ποιο χαρακτηριστικό πάνω σου θεωρείς πιο ωραίο;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Μεταφορικα ηταν σε καποιον που ειπε ασχημα λογια για σενα τι θα του ελεγες?
Ναι βρε, το κατάλαβα (δεν χρειαζόταν να μου το κάνεις νιανιά :P).
Δεν θα έλεγα τίποτα, επαναλαμβάνω. Θα απαξιούσα και θα τον απέφευγα.
Και ασφαλώς θα νέκρωναν τα όποια θετικά συναισθήματα έτρεφα γι αυτόν τον άνθρωπο.
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Ναι βρε, το κατάλαβα (δεν χρειαζόταν να μου το κάνεις νιανιά :P).
Δεν θα έλεγα τίποτα, επαναλαμβάνω. Θα απαξιούσα και θα τον απέφευγα.
Και ασφαλώς θα νέκρωναν τα όποια θετικά συναισθήματα έτρεφα γι αυτόν τον άνθρωπο.
Εγω το πηρα στην πραγματικη του διασταση αυτο που απαντησες γιαυτο υπεθεσα οτι δεν καταλαβες. 😂ολα μια χαρα λοιπον👍😊
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Ποιο χαρακτηριστικό πάνω σου θεωρείς πιο ωραίο;
Το χαμογελο μου.


Τι θα έκανες αν ησουν σε ενα ερημονήσι?
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αποτοξίνωση από το μοντέρνο τρόπο ζωής, διαλογισμό και ψάρεμα.

Ιδανικό μέγεθος πέους.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Αποτοξίνωση από το μοντέρνο τρόπο ζωής, διαλογισμό και ψάρεμα.

Ιδανικό μέγεθος πέους.

"Αποτοξίνωση από τον μοντέρνο τρόπο ζωής, διαλογισμό και ψάρεμα" -> *ουάου, πώς τα λέει έτσι, τι πνευματώδης, τι επίπεδο*



... 1 moment later...



"ιδανικό μέγεθος πέους"

unnamed.gif





@EvanescenceQ Όταν ήμουν μαθήτρια ήταν η Παρασκευή γιατί ξεκινούσε το ΣΚ, όταν ήμουν φοιτήτρια κάθε μέρα ήταν η αγαπημένη μου μέρα ομπβιουσλι και τώρα που δουλεύω η Κυριακή γιατί είναι η μόνη μέρα που δε δουλεύω.



Πόσο χαμηλά έχεις ρίξει το επίπεδό σου σε τσακωμό και τι έκανες;
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Έχω υπάρξει χειριστική για να βγάλω τον άλλο τρελό και φταίχτη και έχω τσακωθεί και μπροστά σε κόσμο με φωνές, χαστούκια και προσβολές οριακά πάνελ Ανίτας. Not my brightest days, not a great relationship. :skull:

Η ίδια ερώτηση.
 

Guest 090132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τώρα που το σκέφτομαι, σοβαρότερους καυγάδες έχω κάνει στο διαδίκτυο παρά irl. Μάλλον το χειρότερο που έχω κάνει είναι επίθεση στο ήθος του αντιπάλου, πετάω περιττές ελεεινές κακιούλες όταν νευριάζω. Αλλά ειλικρινά, πρέπει κανείς να προσπαθήσει υπερβολικά για να μου σπάσει τα νεύρα και να φτάσω σε τέτοιο σημείο. Κατά τα άλλα εγώ είμαι σιγανό ποταμάκι και συνήθως προλαμβάνω αυτές τις καταστάσεις.


Πώς θα βοηθούσες φίλο που βρίσκεται σε μια τοξική, κακοποιητική σχέση;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Θα του ελεγα να δει την πραγματικοτητα και θα του εδινα θαρρος να φυγει. Αν δεν το εκανε ή δεν ηθελε δε θα ασχολιομουν παραπανω γιατι πολυ απλα δεν μπορεις να τους σώσεις ολους😊οποτε τους αφηνεις οταν δε θελουν να αλλαξει κατι και να φυγουν.


Τι θα εκανες αν ειχες 1000 ευρώ?
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Δεν νομίζω πως μπορείς να τον βοηθήσεις αν αυτός θέλει να μείνει εκεί. Ακόμα κι απ το μαλλί να τον πάρεις και κλειδωμένο να τον έχεις, αν δε φύγει από μόνος του θα γυρνάει πάντα πίσω στην "ασφάλεια" (the irony) της τοξικής του σχέσης ή στην ασφάλεια μιας επόμενης τοξικής σχέσης.

So, με πρόλαβε η eva!
Τα 1000 ευρώ αυτή τη στιγμή θα τα κρατούσα για τα μαθήματα γαλλικών μου.

Ποιο είναι το αγαπημένο σου social media?
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Facebook οσο παλιο κι αν μοιαζει το εχω συνηθισει κατα μια εννοια😂


Ποιο θα ηταν το πρωτο πραγμα που θα πετούσες απο το σπιτι αν μετακομιζες?
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τον παλιό μου εαυτό.

Τι θα αγόραζες πρώτα σε νέο σπίτι κρεβάτι ή ψηγειο;
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,819 μηνύματα.
Ψυγείο και ας κοιμάμαι στο πάτωμα

Σε πόσα τμ θα έμενες;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
70 για να χωράνε όλες οι προσωπικότητές μου



Ποια είναι η σχέση σου με το τσιγάρο;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top