Ρώτα με να σε ρωτώ

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Αυτό το είχα ανέκαθεν απορία, επειδή το έχω ξανακούσει.
Όταν λέτε μπουνίδι, εννοείτε μπουνιά - γροθιά κανονική; με δύναμη; και πού; πώς; δε σας πιάνουν τα γέλια ξέρω γω; δεν πονάτε;

(συνεχίστε κανονικά το παιχνίδι)

Εχεις μεθυσει να γίνεις πτωμα?
Οχι με τρελαινε εμενα προσωπικά και τρελαινε και τον αλλον. Δεν το εγραψα σωστα δεν ηταν μπουνιες νταξει δεν παιζαμε μποξ σφαλιαρες δυνατες ηταν.
Clap!
Οχι δε γελουσαμε απο αυτο κι αν μας εβγαινε να γελασουμε δεν κοβοταν η ροη του "προγραμματος"😊
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αυτό το είχα ανέκαθεν απορία, επειδή το έχω ξανακούσει.
Όταν λέτε μπουνίδι, εννοείτε μπουνιά - γροθιά κανονική; με δύναμη; και πού; πώς; δε σας πιάνουν τα γέλια ξέρω γω; δεν πονάτε;

(συνεχίστε κανονικά το παιχνίδι)

Εχεις μεθυσει να γίνεις πτωμα?
Οταν η σφαλιάρα δεν είναι αρκετή και χρειάζεσαι ένα σπασμένο ζυγωματικο για να νιώσεις την απόλυτη ηδονή.


Οχι, έχω πιει πολύ αλλά παντα σταματούσα στο όριο του εμετού ή αφού ξερασω, το οποίο σε μένα δεν έχει σχέση με το να μην μπορώ να σηκωθώ ή να μην ξέρω τι λέω και τι κάνω. Έχω κουβαλήσει όμως χοντρό φίλο μου που ήταν πτώμα. Not an easy thing.


Τι θα συνιστούσε αιτία διαζυγίου για σένα;
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οταν η σφαλιάρα δεν είναι αρκετή και χρειάζεσαι ένα σπασμένο ζυγωματικο για να νιώσεις την απόλυτη ηδονή.


Οχι, έχω πιει πολύ αλλά παντα σταματούσα στο όριο του εμετού ή αφού ξερασω, το οποίο σε μένα δεν έχει σχέση με το να μην μπορώ να σηκωθώ ή να μην ξέρω τι λέω και τι κάνω. Έχω κουβαλήσει όμως χοντρό φίλο μου που ήταν πτώμα. Not an easy thing.


Τι θα συνιστούσε αιτία διαζυγίου για σένα;
That's enough!
It overwhelms me!
@Agaphbou ΄Εχεις κι εσύ βρε κοριτσάκι μου κάτι απορίες ...

Συνεχίστε!
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
@Λένω έπρεπε να μου λυθεί κάποια στιγμή, συγγνώμη... :worry:

@EvanescenceQ ένα χαλαρό μεσημεριανο-απογευματινό καφεδάκι έτσι χαλαρά, κουβεντούλα και βόλτα με τα πόδια μέχρι να μ' αφήσει σπίτι μου. Όσο πρέπει για να σπάσει ο πάγος, χωρίς να έχεις όλη αυτή την πίεση του "να βαφτώ, να στολιστώ, να πάμε κάπου ρομαντικά" κλπ.


Ποιο είναι το μεγαλύτερο διάστημα ξηρασίας που είχες από τότε που ξεκίνησες να είσαι σεξουαλικά ενεργός;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Τελειο! το ραντεβου jadore! :)


1 χρονος ηταν ολοκληρος επειδη ειχα πεσει θυμα οπως εγραψα και πηγα σε ψυχολογο.Αλλιως με τιποτα δε θα ξαναεκανα σχεση ξανα.Αρσενικο ζωγραφιστο δεν ηθελα να δω για να καταλαβεις.Και ευτυχως με βοηθησε μου βγηκε αυτο που ειμαι τωρα:)


Τι θα ηθελες να αποκτησεις?
 

Νηματολάγνος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νηματολάγνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Χασκι/γερμανικος ποιμενικος.

Θα πηγαινες με 17χρονη/17χρονο; (νομικα επιτρεπεται)
 

The Mountain

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο The Mountain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 944 μηνύματα.
Χαλαρά διαδικτυακό σκάκι (πριν το queen's gambit), ατελείωτα μπινελίκια σε οτιδήποτε (ευτυχώς ακόμα όχι οποι@δήποτε)

Αν μπορούσες, θα έτρωγες τη θέση κάποιου άλλου στη σειρά εμβολιασμού, προκειμένου να επιστρέψεις στις κανονικές σου ασχολίες?
 

Guest 090132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ανέπτυξα μια σουπερ δημιουργικη ασχολια: να πλακωνομαι με αγνωστους στο διαδικτυο.


Αν μπορούσες, θα έτρωγες τη θέση κάποιου άλλου στη σειρά εμβολιασμού, προκειμένου να επιστρέψεις στις κανονικές σου ασχολίες?
Ε μάλλον όχι.


Ποιο ήταν το μεγαλύτερο λάθος που έκανες αυτην την χρονιά;
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

SlimShady

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Το ότι σταμάτησα( λόγω διαβάσματος) τον αθλητισμό


Τι φοβάσαι περισσότερο;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Τους υπουλους ανθρωπους γιατι μπορει να στη φερουν εκει που δεν το περιμενεις.

Τι θα ρωτούσες αν θα μπορούσες να τηλεφωνήσεις με τον μελλοντικό σου εαυτό από το έτος 2050?​

 

SlimShady

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Μελίσσια (Αττική). Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Άξιζε τελικά όλη αυτή η προσπάθεια που κατέβαλες; Είσαι ευτυχισμένος;


Τι σου λείπει περισσότερο αυτόν τον καιρό;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Το να βγαινω οπως εβγαινα προ κοβιντ :) αλλα κανουμε υπομονη thats all:thumbup:

Εαν ειχες εναν κλωνο του εαυτο σου τι θα ηθελες να κανει?
 

Guest 090132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
το πρώτο που σκέφτηκα είναι ότι θα χόρευα ένα πα-ντε-ντε με τον εαυτό μου. λολ, κλαίω.


Πως ξεκολλάς από άτομο που αδιαφορεί για την ύπαρξή σου;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Α δεν το σκεφτεσαι καθολου! Never mind :clapping:


Αν μπορούσες να ξαναζήσεις τον τελευταίο χρόνο, θα άλλαζες τις αποφάσεις σου?​

 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Σχεδόν ΟΛΕΣ, ναι!!

Έχεις συνουσιαστεί σε κάποιο (ας το πούμε) "μη συνηθισμένο" χώρο;
Κι αν ναι, πού;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Well, περίμενα να απαντήσει κάποιος που έχει κάνει για να υπάρχει μια πιο juicy απάντηση, αλλά αφού δεν μπαίνει κανείς, θα το πάρω πάνω μου.

Όχι :P



Ποιος σε εκνεύρισε τελευταία φορά και γιατί;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η μάνα μου. Έριξε ένα κουμπάκι με σος που είχα φτιάξει στο πάτωμα και πάνω της γιατι ειναι απρόσεκτη και μετά άρχισε να κατηγορεί εμένα, τι θέλω και τα φτιάχνω αυτά με σκόρδο και τώρα θα βρομάει για δύο μέρες, άρχισε η μιρλα και η γκρίνια και μου ανέβασε την πίεση.

Ποιος σε εκνεύρισε τελευταία φορά και γιατί.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top