Ρώτα με να σε ρωτώ

Νηματολάγνος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νηματολάγνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Lord of the Rings 1, 2 και 3.

Σου την εχει πεσει ποτε ατομο του ιδιου φυλου;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ναι καθηγητής στη σχολή.


Θα σκότωνες για να προστατεψεις κάτι που αγαπάς;
 

Νηματολάγνος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νηματολάγνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
ναι αν ηταν κατι που πραγματικα το αγαπουσα.

Εχεις ξυπνησει μετα απο κραιπαλη και συνειδητοποιησει οτι κοιμηθηκες με καποιον/α που δεν βλεπεται;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
όχι.

Σε πόσα φόρουμ δίνεις το παρών καθημερινά;
 

Νηματολάγνος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νηματολάγνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Εχω γραφτει σε 6-7 διαφορετικα φορουμ αλλα το παρον καθημερινα το δινω μονο σε 1-2.

Η πιο ντροπιαστικη στιγμη της ζωης σου;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Δεν ξεχωρίζω μία. Συνήθως και κυρίως, όταν με τσακώνουν. :P

Το φαγητό που πιστεύεις δεν θα βαριόσουν να τρως;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Κοτόσουπα αυγολέμονο


Πότε αρρώστησες πιο βαριά στη ζωή σου και τι είχες πάθει;
 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Πριν 2 χρόνια τροφική δηλητηρίαση - μάλλον δηλαδή, δεν πήγα νοσοκομείο για να είμαι σίγουρος.

Τι σχέση έχεις με τα κουνούπια; Μίσους ή αδιάφορη;
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,814 μηνύματα.
Αδιάφορη, φέτος δεν με τσίμπησαν σχεδόν καθόλου

Σε ποια ηλικία μπήκες πρώτη φορά σου λεωφορείο χωρίς να σε συνοδεύει ενήλικας;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Β γυμνασίου όταν πήγα σε γειτονικό χωριό να βρω μια γκόμενά που μιλούσαμε με SMS. Δεν εμφανιστηκε ποτέ το μαλακισμενο τσάμπα το 500αρικο.


Πότε έκανες πρώτη φορά ποδήλατο;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Hard rock - πολύ ελαφρύ metal (nu, symphonic κλπ)



Ποιες ταινίες θεωρείς ότι ένας άνθρωπος πρέπει να έχει δει τουλάχιστον 1 φορά στη ζωή του;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Τις δραματικες καθε θεματος (πολεμου/ζωης/σχεσεων) οπως το Save Private Ryan κλπ
Μπας και νιωσει σαν ανθρωπος κανενα συναισθημα της προκοπής

Ποιο θα ηταν το πρωτο πραγμα απο τη ζωη σου που θα διηγιοσουν στο παιδι σου?
 

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν θέλω να κάνω παιδιά. Αν έκανα, πραγματικά, δεν ξέρω τι θα ήταν αυτό, γιατί η ερώτηση μου βγάζει κάτι kinda προγραμματισμένο κι εγώ δεν λειτουργώ έτσι.

Υπάρχει κάποιο τραγούδι που έχεις σταματήσει ν' ακούς, επειδή το έχεις συνδυάσει με κάποια άσχημη φάση ή κάποιον άνθρωπο που έχασες από τη ζωή σου και σε πονά;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Not really. Δεν εχω ανοιχτες πληγές από το παρελθόν.


Τι σε τραβάει περισσότερο στο αντίθετο φύλο. (Κάτι συγκεκριμένο όχι ο χαρακτήρας ή εμφάνιση)
 

Νηματολάγνος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νηματολάγνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Ο,τι σε καθε αντρα, βυζια-κωλος.

Ποιο ηταν το πιο ακυρο πεσιμο που σου εχουν κανει;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Να σταματησει τερμα εντελως αγνωστος στο δρομο και να μου πει να με παει καπου εκει που πηγαινα εγω να με παει με το αμαξι :laugh:

Η πρωτη σου απορριψη που εριξες:laugh:
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Στην πέμπτη δημοτικού του Αγίου Βαλεντίνου που βρήκα ένα αρκουδάκι από έναν συμμαθητή μου κάτω απ' το θρανίο μου κι εγώ το άφησα εκεί και το πήρα την επόμενη μέρα (γιατί με έκραξαν οι γονείς μου που αρνήθηκα να το πάρω). Feels bad man, ήμουν πολύ μπιτσάρα μικρή.



πόσο εύκολα κλαις και συνήθως για ποιο λόγο;
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Πολύ εύκολα. Κλαίω σίγουρα 3-4 φορές τον μήνα, ανεξαρτήτως εμμήνου ρύσης. Οι αιτίες ή αφορμές είναι ποικίλες, εκνευρισμός, άγχος, πίεση, μια σκηνή σειράς / ταινίας ακόμα και ελαφρώς συγκινητική. Γενικά απ όταν ανακάλυψα πόσο κακό μου κάνει προσωπικά το "στοίβαγμα" των αρνητικών συναισθημάτων μακροπρόθεσμα, προσπαθώ να τα φέρνω στην επιφάνεια όσο πιο άμεσα γίνεται.

Πώς λέγανε τον παιδικό σου έρωτα; Τον ομολόγησες;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εύη. Ναι. Μαλακω από μικρή.


Ποια δουλειά δε θα έκανες ποτέ όσο και να σε πλήρωναν.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top