Ρώτα με να σε ρωτώ

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Έχω φανταστεί να είμαι γυναίκα και ήθελα να δω πως βιώνει το σεξ μια γυναίκα, αλλά δεν μου καθότανε κανένας ρε γαμωτο :(

Το θα έκανες αν ξαφνικά εξαφανιζονταν από τον κόσμο όλοι οι γνωστοί, οι φίλοι και οι συγγενείς σου και ήσουν ολομόναχος/η
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
θα σου απαντησω και στην πρωτη απορια σου και στην δευτερη
στην πρωτη αρχικα, συνηθως το βιωνει σκεφτομενη 20436468563494 αλλα πραγματα εκεινη τη στιγμη οπως "πριν τρια χρονια καπου τετοιο μηνα ειχα πει εκεινο το ηλιθιο πραγμα και εκανα αυτη τη μαλακια *cringe cringe cringe* α αυριο να θυμηθω να κανω αυτο το εχω αφησει στη μοιρα του εδω και ποσες μερες και γιατι εχω τη μονιμη αισθηση σημερα οτι κατι εχω ξεχασει, ωωωπ τι τελειωσε?"

(kidding, καπως, δεν ισχυει παντα αυτο,μην αποθαρρυνεστε... ισχυει συχνα though)

well, θα ηταν δυσκολο ακομα και για μενα που ειμαι αντικοινωνας. Ωστοσο το ιδιο περιπου συμβαινει αμα πας σε αλλη χωρα, οποτε θα ενιωθα μια τεραστια νοσταλγια μεν και θα ειχα μια καταθλιψη για καποιους ΑΛΛΑ (!) θα ειχα και μια σημαντικη χαρα για αλλους που δεν θα ξαναδω ποτε (α! διπολικη εννοοντας) και θα κατεληγα στο να συνεχισω τη ζωη μου γιατι μονοι γεννιομαστε μονοι ψοφαμε ετσι κ αλλιως, ε, και θα ηλπιζα να βρω εξισου καλους φιλους με αυτους τους ελαχιστους που εχω τωρα/ ειχα μαλλον στην συγκεκριμενη περιπτωση

Ποιο θεωρεις το πιο ενοχλητικο μελος της οικογενειας σου?
 

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
παιδια,συγνωμη αν καποιο σχολιο που εγραψα ηταν ακαταλληλο. :) Δεν το εκανα επιτηδες,απλα θεωρησα οτι υπαρχει μια ευχερεια εκφρασης :)
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Ο μπαμπάς μου είναι άνετα ο πιο ενοχλητικός άνθρωπος που ξέρω. Μέσα σε 5 λεπτά μπορούμε να γίνουμε κώλος απ το πουθενά.

Πώς περνάς σήμερα παραμονή Χριστουγέννων;
 

The Mountain

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο The Mountain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 944 μηνύματα.
Υπέροχα. Γλύτωσα τα τραπέζια με το σόι.

Αν ήσουν χαρακτήρας από ταινία/σειρά, ποιος θα ήσουν?
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Δεν έχω ταυτιστεί ποτέ με κάποιον απόλυτα για να πω ότι μου μοιάζει, αλλά κάποιες ομοιότητες έχω βρει στη Μόνικα απ τα φιλαράκια.



Σε τι ηλικία θα ήθελες ιδανικά να παντρευτείς;
 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
31-32; Είναι καλή ηλικία για άντρα θεωρώ.

Πόσα ροφήματα πίνεις την ημέρα και πόσα από αυτά είναι διεγερτικά;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Χμμ πίνω 1 πορτοκαλάδα το πρωί, μετά 1 καφέ, μετά με το φαγητό συνήθως νερό, μετά άλλη 1 πορτοκαλάδα και το βράδυ είτε κάποιο ζεστό ρόφημα τύπου γάλα/σοκολάτα/χαμομηλι/τσάι ή 1 ποτήρι κρασί. Άρα 4 συν το νερό και διεγερτικό το 1.

ΥΓ: όταν κάνω γυμναστική, η μία πορτοκαλάδα αντικαθισταται από smoothie.

Τι τρως περίπου σε μια μέρα; (average)
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μισό κιλό κοτόπουλο, μισό κιλό ρύζι, λίγο γιαουρτι, μουστάρδα, ένα μπρόκολο ή ένα κουνουπιδι και στα cheat days πινω Δυο μπύρες και τρώω ένα πατατακι.

Με ποια ιστορική φιγούρα ταυτιζεσαι και γιατί;
 

Guest 090132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Χμμ, τελευταία διαβάζω Γκάντι και ταυτίζομαι πολύ με την πολιτική φιλοσοφία του. Η παθητική αντίσταση ήταν ανέκαθεν το σήμα κατατεθέν μου... λολ


Τι θα θέλατε να σας φέρει ο Βασίλης φέτος;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Αυτά που μου στέρησε τη χρονιά που φεύγει.

Το όνομα εκείης/ου που αντάλλαξες το πρώτο σου ερωτικό φιλί;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Για να θυμηθούμε
και για να ξεχάσουμε


Τι δώρο θα ήθελες από τον Αη Βασίλη φέτος;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Αfter-quarantine αεροπορικά εισιτήρια



Πώς αισθάνεσαι αυτή τη στιγμή;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
αγχωμένη λίγο


Σε ποιον έτυχε πέρυσι το φλουρί της βασιλόπιτας που κόψατε στο σπίτι σου;
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
αγχωμένη λίγο


Σε ποιον έτυχε πέρυσι το φλουρί της βασιλόπιτας που κόψατε στο σπίτι σου;
Αν θυμάμαι καλά, στον αδελφό μου.
(Γρουσούζης παιδί μου τι περιμένεις;:lol:)


Είσαι ερωτευμένος/η αυτήν την εποχή;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Οχι.

Θα άφηνες τον άνθρωπο που αγαπάς αν γνώριζες έναν άλλο που έδειχνε ενδιαφερον και ήταν αυτό που έψαχνες εξ αρχής;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
οχι θα επεμενα να μεινω με αυτον που αγαπω γιατι για να τον αγαπω προφανως κατι θα μου εβγαζε ως ανθρωπος.

ποια ειναι η αγαπημενη ταινια που την ξαναβλεπεις ξανα και ξανα?
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top