Ρώτα με να σε ρωτώ

Νηματολάγνος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νηματολάγνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Να ακουγεται ο χαρακτηριστικος ηχος των απελευθερωμενων αεριων μιας πορδης απο την μερια της πρωην μου κατα την διαρκεια του σεξ ο οποιος ηχος επισκιασε για μερικα νανοσεκοντ τον ηχο των σπασμενων σουστων του κρεβατιου της (σιγα ρε...):playboy:

Πιο αβολο πρωτο ραντεβου;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Να ακουγεται ο χαρακτηριστικος ηχος των απελευθερωμενων αεριων μιας πορδης απο την μερια της πρωην μου κατα την διαρκεια του σεξ ο οποιος ηχος επισκιασε για μερικα νανοσεκοντ τον ηχο των σπασμενων σουστων του κρεβατιου της (σιγα ρε...):playboy:

Πιο αβολο πρωτο ραντεβου;
Αβολο ηταν να εχουμε δωσει ραντεβου σε ενα σημειο και να βρεχει καταρρακτωδως και να ειμαστε με τις ομπρελες :D Το αβολο ηταν οταν επρεπε να χαιρετηθουμε και ο ενας επρεπε να κλεισει τη μια ομπρελα και να μεινουμε με μια:D οταν κανονιστηκε το ραντεβου δεν ελεγε πουθενα για κααταιγιδα εδω σε θελω,ξεκινησε πριν παμε ψιλοβροχο λες ενταξει θα το αντεξω στην πορεια εγινε καταιγιδα:D

Η πιο αξεχαστη στιγμη σου ever
 

Νηματολάγνος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νηματολάγνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Οταν εμαθα οτι εγκριθηκε για εκδοση το πρωτο μου βιβλιο.

Ποιο ηταν το παιδικο σου ονειρο;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Να εξερευνήσω μια νέα ήπειρο στην οποία δεν πήγε ποτέ κανείς. Γκρεμίστηκε στο γαμομάθημα της γεωγραφίας στο δημοτικό.

Ποιο ηταν το παιδικο σου ονειρο;
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Να γίνω συγγραφέας για να μη χρειάζεται να σηκώνομαι το πρωί να πηγαίνω στη δουλειά.

Ποιο τραγούδι σου έχουν αφιερώσει αλλά δε σου άρεσε και πολύ;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Αυτο
η στιγμη που μου το στειλανε δεν ηταν η καταλληλη :D :D το τραγουδι μια χαρα ηταν

ποιο ειναι ενα μερος που θα ηθελες να ξαναπας?
 

Skiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο George αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,814 μηνύματα.
Ρύζι με σουτζουκάκια με σάλτσα ντομάτας

αγαπημένη σειρά;
 

Νηματολάγνος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νηματολάγνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Doctor Who, σκοπευω μαλιστα να γραψω σειρα βιβλιων με παρομοια θεματολογια.

Ποιες χωρες εχεις επισκεφτει μεχρι τωρα;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,610 μηνύματα.
Ιταλία, Κύπρος, Αμερική, Τυνησία

Το αγαπημένο σου χρώμα;
 

Νηματολάγνος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νηματολάγνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Σεβερους Σνειπ (Χαρι Ποτερ), ο ταλαντουχος μαγος που οδηγηθηκε στο μονοπατι του κακου (Θανατοφαγοι) γιατι ολοι τον αδικησαν και τελικα εγινε καλος λογω της αγαπης του για μια γυναικα.

Αγαπημενη ταινια;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
A Clockwork Orange



Ποιο είναι το χειρότερο πράγμα που έχεις κάνει σε σχέση σου;
 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Χμμμ, ότι κοιτούσα τον εαυτό μου. Αλλά προφανώς έχω και ελαφρυντικά.

Ονομάτισε έναν τομέα του ψυχισμού σου που επειρεάστηκε θετικά και έναν που επειρεάστηκε αρνητικά από την καραντίνα.
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θετικά επηρεάστηκε το κομμάτι των φιλοδοξιών μου. Βελτιώθηκα σωματικά, έκοψα τη σαβούρα, έκανα δύσκολα πράγματα που ήθελα να κάνω καιρό, διάβασα, δούλεψα.

Αρνητικα επηρεάστηκε το κοινωνικό κομμάτι. Έγινα πιο κλειστός και απροροφημενος. Έχω πεθυμησει να πάω για καφέ σε μέρος με κόσμο.

Έχεις πάρει μάτι το άλλο φύλο και πότε;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Αχαχαχα όχι ακριβώς... Χαχαχαχ... Γελάω μόνη μου. Λοιπόν.

Σε κάποια γενέθλιά μου, νομίζω 3ο έτος, μετά από αχαλίνωτο κλαμπινγκ μαζευτήκαμε όλοι (9-10 άτομα) και κοιμηθήκαμε σπίτι μου. Άλλοι στο πάτωμα, άλλοι στα κρεβάτια και εγώ όλως τυχαίως στον καναπέ με αυτόν που μ' άρεσε. Το παιδί νταξει, από χαρακτήρα ήταν ό,τι χειρότερο (εν τέλει) αλλά από σώμα... Εκεί λοιπόν που κοιμάμαι, σε κάποια στιγμή το πρωί μισανοίγω τα μάτια μου και τον βλέπω να χει σηκωθεί και να ξεκουμπώνει το πουκάμισο. Μέχρι που το βγάζει τελείως για να βάλει μια μπλούζα που του είχα δώσει απ' όταν γυρίσαμε (αλλά δεν ήθελε). Και εμφανίζεται το six pack το γραμμωμένο φάτσα φορά μπροστά μου και γουρλώνω εγώ τα μάτια μου προσπαθώντας να καταλάβω αν είναι πραγματικότητα ή όνειρο αυτό που βλέπω. Με το που φοράει την μπλούζα κλείνω ακαριαία τα μάτια μου και συνεχίζω να κάνω ότι κοιμάμαι. Την επόμενη μέρα έφαγα τρελό δούλεμα από τη φίλη μου που είχε ξυπνήσει κι αυτή εκείνη τη στιγμή και είδε τη φάτσα μου και προσπαθούσε να μη βάλει τα γέλια. Αυτό ήταν, πιάνεται για μπανιστήρι;




Πότε ένιωσες μεγαλύτερη ντροπή στη ζωή σου;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Αχαχαχα όχι ακριβώς... Χαχαχαχ... Γελάω μόνη μου. Λοιπόν.

Σε κάποια γενέθλιά μου, νομίζω 3ο έτος, μετά από αχαλίνωτο κλαμπινγκ μαζευτήκαμε όλοι (9-10 άτομα) και κοιμηθήκαμε σπίτι μου. Άλλοι στο πάτωμα, άλλοι στα κρεβάτια και εγώ όλως τυχαίως στον καναπέ με αυτόν που μ' άρεσε. Το παιδί νταξει, από χαρακτήρα ήταν ό,τι χειρότερο (εν τέλει) αλλά από σώμα... Εκεί λοιπόν που κοιμάμαι, σε κάποια στιγμή το πρωί μισανοίγω τα μάτια μου και τον βλέπω να χει σηκωθεί και να ξεκουμπώνει το πουκάμισο. Μέχρι που το βγάζει τελείως για να βάλει μια μπλούζα που του είχα δώσει απ' όταν γυρίσαμε (αλλά δεν ήθελε). Και εμφανίζεται το six pack το γραμμωμένο φάτσα φορά μπροστά μου και γουρλώνω εγώ τα μάτια μου προσπαθώντας να καταλάβω αν είναι πραγματικότητα ή όνειρο αυτό που βλέπω. Με το που φοράει την μπλούζα κλείνω ακαριαία τα μάτια μου και συνεχίζω να κάνω ότι κοιμάμαι. Την επόμενη μέρα έφαγα τρελό δούλεμα από τη φίλη μου που είχε ξυπνήσει κι αυτή εκείνη τη στιγμή και είδε τη φάτσα μου και προσπαθούσε να μη βάλει τα γέλια. Αυτό ήταν, πιάνεται για μπανιστήρι;




Πότε ένιωσες μεγαλύτερη ντροπή στη ζωή σου;
@Agaphbou
Το χω το χω μισο να γραψω😂πιανεται για μισο μπανιστηρι το δικό σου οντως😂👍

Λοιπον στο γυμνασιο ενα τρελοπαιδο για να μου κάνει πλάκα ανοιξε ενα προφυλακτικο και το πεταξε εκει ακριβώς που ήταν το θρανιο μου γωνία κάτω.
Αρχιζει το μαθημα έρχεται η καθηγητρια αρχιζει την παραδοση το κοιταει το ξανακοιταει εγω να εχω γινει κοκκινη γιατι νομιζε εμενα αυτη οτι το πεταξα εγω. Το μαζεψε η καθαρίστρια την αλλη μερα.
Χαχαχαχαχα😂😂😂😂


Αν θα έκανες ποτε κατι ακραίο.
 
Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Αναλόγως τι ορίζεις ως ακραίο. Ακραίο του στυλ extreme sports ή να μπω σ' ένα "τρομακτικό" παιχνίδι σε λουνα παρκ ή να οδηγήσω γρήγορα στον δρόμο, γενικά κάτι να μου εγείρει αδρεναλίνη, τότε ναι, με έχω πολύ ικανή γιατί παθαίνω κάτι τέτοιες αναλαμπές ώρες ώρες. Ακραίο τύπου βλακωδώς ακραίο (να πάρω ναρκωτικά ή να πιω ένα μπουκάλι μόνη μου, να κάνω gang bang ή κάποιο έγκλημα) τότε όχι, προτιμώ να προστατεύσω τον εαυτό μου.




Ποιο είναι το τελευταίο μέρος που θα επέλεγες για να κάνεις σεξ;
 

EvanescenceQ

Επιφανές μέλος

Η EvanescenceQ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 14,181 μηνύματα.
Αναλόγως τι ορίζεις ως ακραίο. Ακραίο του στυλ extreme sports ή να μπω σ' ένα "τρομακτικό" παιχνίδι σε λουνα παρκ ή να οδηγήσω γρήγορα στον δρόμο, γενικά κάτι να μου εγείρει αδρεναλίνη, τότε ναι, με έχω πολύ ικανή γιατί παθαίνω κάτι τέτοιες αναλαμπές ώρες ώρες. Ακραίο τύπου βλακωδώς ακραίο (να πάρω ναρκωτικά ή να πιω ένα μπουκάλι μόνη μου, να κάνω gang bang ή κάποιο έγκλημα) τότε όχι, προτιμώ να προστατεύσω τον εαυτό μου.




Ποιο είναι το τελευταίο μέρος που θα επέλεγες για να κάνεις σεξ;
@Agaphbou τελευταιο δηλαδη? Στις προτιμησεις?
Αν εννοεις αυτο θα επελεγα το αμάξι,δεν χωρας κοιτας και εκατο φορες τριγυρω και τελικα μόνο το σεξ δεν νιωθεις, καλυτερα καθε αλλος χωρος με άπλα με ελευθερια κινησεων, γλιτωνεις και τις κουτουλιες στον ουρανο και ειναι τρομερα αβολα, οποτε αν επρεπε να διαλεξω αναμεσα σε 2 επιλογες σιγουρα θα επελεγα την αλλη.


Εχεις φανταστει να ησουν αλλος άνθρωπος? Με αλλα χαρακτηριστικα ενδεχομενως
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top