Ρώτα με να σε ρωτώ

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Αυτός στον οποίον έρχονταν όταν αγχωνόντουσαν για διαγωνίσματα, πανελλήνιες κτλ. Για κάποιον λόγο τους κάλμαρα και διαβάζαμε κιόλας μαζί και τα μαθαίναμε.

Ήθελες να είσαι δημοφιλής στο σχολείο;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μαλακές τι γίνεται; Έγινα αορατος; απαντήστε άμα είναι να ληστεψω κανένα.
 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Δεν απαντάω γιατί δεν είναι ευχάριστες ερωτήσεις αλλά σκέτη μαυρίλα. + ότι οι ερωτήσεις με το σχολείο είναι καλύτερες.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Δεν απαντάω γιατί δεν είναι ευχάριστες ερωτήσεις αλλά σκέτη μαυρίλα. + ότι οι ερωτήσεις με το σχολείο είναι καλύτερες.

1ον αυτό δεν είναι ωραίο προς το άτομο που προσπερνάς, 2ον το παιχνίδι είναι να απαντάς την ερώτηση από πάνω σου και όχι κατ' επιλογήν. Αν δε σ αρέσει καθόλου η ερώτηση μπορείς να περιμένεις μέχρι να απαντήσει κάποιος άλλος.
 
Τελευταία επεξεργασία:

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Οκ και στα δύο. Αλλά ήθελα να απαντήσω και εγώ σε εκείνη την ερώτηση και μου έχει εκνευρίσει ο χάκερ με τις μαύρες ερωτήσεις του (και στην Κουβεντούλα).
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Daydreamer στο μάθημα, έλεγα πολλά αστεία και πλακωνομουν τακτικά.

Περιέγραψε τη χειρότερη μέρα της ζωής σου.

Θα μπορούσε άνετα να είναι κάποια απ' τις 2 μέρες που είπα στην ερώτηση του φόβου, αλλά για να μην επαναλαμβάνομαι θα πω τη μέρα που έδινα φυσική στις πανελλήνιες. Την προηγούμενη μέρα είχα χάσει τον παππού μου και δεν κατάφερα να διαβάσω Χριστό απ' τη στενοχώρια, αρρώστησα, έπαθα παλινδρόμηση απ' το άγχος, έδωσα φουλ χαπακωμένη, έπεσαν παλούκια, έγραψα σκατά ενώ ήταν απ τα τοπ μου μαθήματα και ησύχασα.
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Αυτός στον οποίον έρχονταν όταν αγχωνόντουσαν για διαγωνίσματα, πανελλήνιες κτλ. Για κάποιον λόγο τους κάλμαρα και διαβάζαμε κιόλας μαζί και τα μαθαίναμε.

Ήθελες να είσαι δημοφιλής στο σχολείο;

Ναι, πάντα.



Αν δεν υπήρχαν κοινωνικοί και ηθικοί φραγμοι, τι θα ήθελες να κάνεις που τώρα διστάζεις;
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα πήγαινα και θα αποκεφάλιζα κάποιο μέλος της πολιτικής σκηνής που σιχαίνομαι και μετά θα πήγαινα στην Πλατεία Συντάγματος κρατώντας το κεφάλι του ψηλά και θα έβγαινα φωτογραφίες σαν τον Περσέα του Τσελίνι.

Σε ποια χώρα θα έφευγες για να ζήσεις αν ήσουν υποχρεωμένος/η;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Η στη Ρωσία, η στην Ιαπωνία. Μάλλον στην Ιαπωνία.

Έχεις απελπιστεί ποτέ βαθειά στη ζωή σου και αν ναι γιατί;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Δε θα το λεγα, είμαι ψύχραιμη και αισιόδοξη γενικά.



Αν δεν σπουδαζες αυτό που σπουδασες/σπουδάζεις, ποια σχολή θα επέλεγες; (ή και αντικείμενο που δεν απαιτεί σπουδές, πχ μάγειρας)
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Θα γινόμουν ηλεκτρολόγος/υδραυλικός/αγρότης

Ποια ήταν η ωραιότερη μέρα της ζωής σου.
 

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αρχιτεκτονική

Ποιο φαγητό περιμένεις να φας περισσότερα τα Χριστούγεννα;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
@hack3r Εσένα το χει η μοίρα σου να σε προσπερνάνε μου φαίνεται. Τώρα βέβαια δεν ξέρω τι να σου απαντήσω, μου έρχονται πολλές, αλλά καμία δεν μπορώ να ξεχωρίσω... Άντε, θα πω την πρώτη μέρα που έκανα κάτι με το πρώτο μου αγόρι, επειδή τον γούσταρα 2,5 χρόνια και ήμουν σίγουρη πλέον πως η μέρα αυτή θα παρέμενε ένα όνειρο. Ήταν και το πρώτο μου φιλί, είχα καθυστερήσει και αρκετά σε σχέση με τις υπόλοιπες συμμαθήτριές μου, είχα διάφορες ανασφάλειες, οπότε όλα ήταν huge deal τότε, θυμάμαι δεν μπορούσα να το συνειδητοποιήσω με τίποτα. Με άλλαξε εκείνη η βραδιά.

@Fast Κουραμπιέδες και ρολό αγριογούρουνο με γέμιση σταφίδα - κάστανο.



Τι κάνεις συνήθως για να ηρεμήσεις όταν έχεις πολλά νεύρα ή άγχος;
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
@hack3r Εσένα το χει η μοίρα σου να σε προσπερνάνε μου φαίνεται.
Αλλα πραγματα έχει η μοίρα μου.

Τι κάνεις συνήθως για να ηρεμήσεις όταν έχεις πολλά νεύρα ή άγχος;

Πάω κάπου μόνος μου να περπατήσω και να σκεφτώ. Για τα νεύρα μπορεί να καταστρέψω κάτι, συνήθως τα χέρια μου πάνω σε σκληρή επιφάνεια.

Αν μπορούσες να πραγματοποιήσεις μόνο ένα από τα όνειρά σου ποιο θα διάλεγες;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Να κάνω δική μου (αγαπημένη) οικογένεια




Τι είδους boyfriend/girlfriend θεωρείς πως είσαι;
 

Lady M

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Lady M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,393 μηνύματα.
Είμαι ανεξάρτητη φύση που δίνω χώρο και χρόνο στον άλλο και επιθυμώ το ίδιο.

Θα συγχωρούσες την απιστία;
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,021 μηνύματα.
Μπορεί αν ήμουν χρόνια παντρεμένη .

Τι σου λένε οι άλλοι πως έχεις ελάττωμα ;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Ότι διορθώνω συνέχεια και γίνομαι πολύ πιεστική όταν προσπαθούμε να κανονίσουμε κάτι (ρωτάω πολλές ώρες πριν τι θα κάνουμε, παίρνω τηλέφωνα, είμαι πολύ αυστηρή με την ώρα, δε χαλαρώνω γενικά)




Ποιος είναι ο ελάχιστος μισθός για τον οποίο θα δεχόσουν να εργαστείς full time;
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Samoyed σκύλος για να με υιοθετήσει μια πλούσια οικογένεια με πολλά παιδιά, να τρώω, να κοιμάμαι και να κάνω βόλτες στο δάσος και τα χιόνια. Επίσης, look at me. I mean...LOOK AT ME
samoyed.jpg





Φαΐ - σεξ - ύπνος: βαλτα σε σειρά προτεραιότητας, απ το περισσότερο στο λιγότερο σημαντικό για σένα.
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top