Ρώτα με να σε ρωτώ

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μην κολλάς...Οι Έλληνες της Πόλης που (κι εσύ) αγαπάς τις χρησιμοποιούν τέτοιες λέξεις. Δες το αλλιώς και συγχώρα με. Δεν το ελέγχω πάντα...Μα θα το προσπαθήσω...

Ναι, είχα...Alaskan malamute. Ημίαιμο...



Είσαι οξύθυμος/η ;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Μην κολλάς...Οι Έλληνες της Πόλης που (κι εσύ) αγαπάς τις χρησιμοποιούν τέτοιες λέξεις. Δες το αλλιώς και συγχώρα με. Δεν το ελέγχω πάντα...Μα θα το προσπαθήσω...
1ον σε πειράζω. Δεν είμαι -πάντα- καθίκι.

2ον
Οι Ρωμιοί υπήκοοί μου. Και δεν αγαπώ απλά, πεθαίνω στην ιδέα και μόνο να πατήσω το ιερό χώμα που μου ανήκει και να αγγίξω την μεγάλη εκκλησιά μου που την έκαναν αυτό το...πράγμα. Τέλοσπάντων.

Ενα απο τα μεγαλύτερα διλήμματά μου αν πρέπει να επισκεφτώ την Πόλη όσο ζω και να στάξω λεφτά σε Τούρκους έτσι, ή αν πρέπει να μην πατήσω πόδι όσο ειναι αυτοί εκεί, μέχρι την ώρα που θα μπω ένδοξος και καμαρωτός με το νέο σώμα Βαράγγων κομάντος. (γκλίτερ, μεικαπ και φόρεμα να μου ετοιμάσετε)

Κοντοζυγώνει η ώρα που θα σπάσει η πόλη στη μέση και το δυτικό κομμάτι θα γίνει Ορθόδοξο Βατικανό και θα αυτονομηθεί από αυτό το κατασκεύασμα προς Ανατολάς.

Θυμήσου το αυτό.


Ναι, είχα...Alaskan malamute. Ημίαιμο...



Είσαι οξύθυμος/η ;
Όχι καλέ, νούφαρο ηρεμίας και γαλήνης είμαι. Τι σε κάνει να πιστεύεις κάτι τέτοιο;





Θα πήγαινες ποτέ ταξίδι στην Τουρκία; (όχι για σένα Υδροχόα, για άλλους αστο να το απαντησουν)
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,431 μηνύματα.
Ναι

Εχεις τατουάζ;
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,431 μηνύματα.
Λεωφορείο :P

Φοράς γυαλιά μυωπίας;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Ναι (αν και προγραμματιζω λέηζερ, δεν ειμαι βεβαιος ακομα αν θελω να τα βγαλω γιατι με ομορφαίνουν)

Καπνίζεις;
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,431 μηνύματα.
Οχι, μάλιστα είμαι φανατική αντικαπνιστρια

Εχεις piercing, αν ναι πόσα;
 

Isida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Isida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
Εεεενα. :rolleyes:



Πως πίνεις τον καφέ σου;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,964 μηνύματα.
Σκέτο όπως και το τσάι. Ακομα και τον φραπέ σκέτο.

Εσυ;
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,431 μηνύματα.
Και γω σκέτο, αν και γενικα δεν πινω


Αγαπημενο γλυκο;
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
όχι

Είσαι επιβλητικός άνθρωπος σαν παρουσιαστικό ;
 

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Τις τρέμω , τις σιχαίνομαι δηλαδή..

Σιχαίνεσαι τα ζώα ή τα φιλάς , τα βάζεις στο κρεβάτι σου κτλ ;
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,431 μηνύματα.
Δεν τα σιχαινομαι, και τα φιλάω και τα βάζω στο κρεβάτι μου κτλ


Εχεις μετανιώσει ποτέ την ωρα και τη στιγμή που έγινες μέλος στο φόρουμ;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top