Ρώτα με να σε ρωτώ

yorkie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η yorkie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,468 μηνύματα.
Μπιφτεκάκια φούρνου με πατάτες country (βραστές και μετά περασμένες στο φούρνο)


ένα πραγμα για το οποιο σου γυρίζει το μάτι ;
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,438 μηνύματα.
Οταν καποιος/καποια αλλάζει θέση στα πράγματα μου.

Αν μπορούσες να εκπληρώσεις εναν στόχο σου ακριβώς αυτήν τη στιγμή, ποιος θα ήταν;
 

H|M

Διάσημο μέλος

Ο H|M αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,465 μηνύματα.
Να προετοιμαζόμουν εξαιρετικά για τις εξεταστικές.

Ποιός είναι ο πιο ανόητος τρόπος που έχετε τραυματιστεί;
 
Τελευταία επεξεργασία:

Aura

Διάσημο μέλος

Η Aura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,036 μηνύματα.
Με ένα σπυράκι που είχα πάθει έγκαυμα με αυτά που έκανα.

Πες ένα χαρακτηριστικό που έχεις και σου αρέσει .
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,005 μηνύματα.
Με ένα σπυράκι που είχα πάθει έγκαυμα με αυτά που έκανα.

Πες ένα χαρακτηριστικό που έχεις και σου αρέσει .
Είμαι μεταξυ του Αυταρχικός και του Ηδονιστής. You pick one.

Διαβάζεις βιβλία για ευχαρίστηση; Αν ναι, πες μας ένα αγαπημένο σου.
 

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Πωωω, αυτό είναι δύσκολο, έχω πάνω από 2. Με τα χίλια ζόρια, θα πω τις αδερφοφάδες. Α! Ναι, γενικά το διάβασμα με χαλαρώνει.

Υπάρχει κάτι για το οποίο έχεις μετανιώσει;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,005 μηνύματα.
Όχι. Δεν μετανιώνω πράγματα γιατί πιστεύω ότι έτσι αναλαμβάνω καλύτερα την ευθύνη για κάθε πράξη μου. Ακόμα κι αν είναι λάθος κάποια επιλογή και πράξη, δεν κατοικώ εκεί πίσω με την έννοια της μετάνοιας, έγινε πάει, το μονο που μπορώ να κανω ειναι να μάθω απο αυτη και να την αποφύγω ξανα στο μέλλον.

Ίδια ερώτηση, μου άρεσε.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,616 μηνύματα.
Η σωστή, για μένα, ερώτηση θα ήταν "Υπάρχει κάτι για το οποίο δεν μετανιώσατε;" :/:



Ποια ήταν η πιο πρόσφατη καλή σου πράξη;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,005 μηνύματα.
Η σωστή, για μένα, ερώτηση θα ήταν "Υπάρχει κάτι για το οποίο δεν μετανιώσατε;" :/:



Ποια ήταν η πιο πρόσφατη καλή σου πράξη;
Έδωσα το κορμί μου στην Τσέχα, την έκανα ευτυχισμένη.


Ποιό είναι το τελευταιο όνειρο που είδες;
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,438 μηνύματα.
Δεν θυμάμαι, αλλα μπορώ να σου πω ποιο θα είναι το επόμενο μου. Εσυ(ο απο πανω) και η Τσεχα αχαχαχα


Ποτέ έκλαψες τελευταία φορά;
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν θυμάμαι. Πάνε χρόνια. Είχα κλάψει τόσο πολύ παλαιότερα που είναι σαν να μην έχω άλλα δάκρυα...


Πότε είπες τελευταία φορά σ' αγαπώ ;
 

Pak

Επιφανές μέλος

Η Πακοτίνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,438 μηνύματα.
Σήμερα (σ'ενα από τα γατιά μου)


Ποτε γέλασες τελευταία φορά;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,005 μηνύματα.

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Με κόκκινη σάλτσα....


Ξανά, λοιπόν...
Πότε θύμωσες τελευταία φορά ;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,616 μηνύματα.
με γαρίδες (και χωρίς τυρί)



Τι θα σε απέτρεπε να δοκιμάσεις ένα, άγνωστο σε σένα, φαγητό;
Αυτόματη ένωση συνεχόμενων μηνυμάτων:

Με κόκκινη σάλτσα....


Ξανά, λοιπόν...
Πότε θύμωσες τελευταία φορά ;
Τώρα μόλις, που με πρόλαβες.:bleh::bleh:


Ισχύει η προηγούμενή μου ερώτηση.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,005 μηνύματα.
με γαρίδες (και χωρίς τυρί)



Τι θα σε απέτρεπε να δοκιμάσεις ένα, άγνωστο σε σένα, φαγητό;

Να είχε έντομα μέσα ή γενικά κάτι ζωντανό ως συστατικό.

Πόσο γρήγορα ολοκληρώνεις το φαγητό σου;
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,616 μηνύματα.
Να πω οτι δεν μασάω καν. Καταπίνω. :P



Πόσο εύκολα συγχωρείς;
 

Guest 709611

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εύκολα όλους αυτούς που αγαπώ. Πολύ δύσκολα αυτούς που έπαψα (ν' αγαπώ) και τους αγενείς...



Πόσο κρατάει το γινάτι σου ;
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 28,005 μηνύματα.
Εύκολα όλους αυτούς που αγαπώ. Πολύ δύσκολα αυτούς που έπαψα (ν' αγαπώ) και τους αγενείς...



Πόσο κρατάει το γινάτι σου ;
Βυζαντινές λέξεις μόνο. Όχι Οθωμανικά δάνεια.

Το πείσμα μου μπορεί να κρατήσει και χρόνια. Για κουβέντα που ειπε ο πατέρας μου (για μένα) στη μάνα μου, έριξα 3 χιλιάρικα και κάτι χρόνια και του είπα "κοίτα καλά, έκανες λάθος"


Έχεις κατοικίδιο; Αν ναι, τι;
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top