Πώς πέρασες το Σαββατοκύριακο;

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
κρεμώντας 2 φωτιστικά, πηγαίνοντας σε λιβανέζικο και βλέποντας ένα κάρο ανθρώπους για το σπίτι που θα νοικιάσουμε ωσονούπω:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Σαββάτο σε φίλη το πρωί για να αγοράσω κάτι ρουχαλάκια μετά στης μάνας μου για φαγητό, Συγκένρωση μετά απο πολλά χρόνια και μετά σπίτι και ταινίες

Κυριακη ξάπλα σε έναν καναπέ απο την ώρα που ξύπνησα μέχρι το μεσημέρι για ένα διάλειμα στο κρεββάτι(είχα κάτι δουλειές:whistle:) και μετά απο κάνα 3ωρο δουλειάς ξανά ξάπλα στον καναπέ, μετά καμιά ώρα η Viki_thess Και εγω πάρλα στο τηλέφωνο και μετά ξάπλα στον καναπέ μέχρι το βράδυ που έπεσα να ξεκουραστώ στο κρεββάτι μετά απο μία τόσο κουραστική μέρα:P

Μην ρωτήσει κανείς τι καιρό είχε εχτες δεν έχω ιδέα, όλα τα πατζούρια κλειστά ήταν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Σαββάτο έδωσα μάθημα το πρωί μετά πήγα έφαγα πήγα για λιώσιμο με ένα φίλο και μετά πήγα γρήγορα σπίτι ετοιμάστηκα και βγήκα το βράδυ όπου κάναμε τρελή κρεπάλη και γύρισα πρωί.
Κυριακή τη μισή μέρα κοιμόμουνα και την άλλη μισή νύσταζα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
σαββατο τρελο τρεξιμο με δουλεια, αρχικα χαλανδρι και μετα καπου τατοιου θρακομακεδονες something, καταληγοντας να κομαμαι σε ενα εκπληκτικα βολικο μαξιλαρι, στο πατωμα ενος φιλικου ζευγαριου που πηγαμε επισκεψη :P
και κυριακη πολυ ομορφη αρχικα.. μετα λιγο τρεξιμο, παλι με τη δουλεια, και κατεληξε ομορφα, με γεματες, σοκολατενιες αγκαλιες σε ενα ασπρο καναπε! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Παρασκευή: Ταξίδι στα πάτρια εδάφη, κομμωτήριο, τσίπουρα με γονείς και μετά πολύ ποτό και ξενύχτι (με μπουζούκια στο τέλος....)
Σάββατο: μεσημεράκι καφεδάκι με έναν φίλο μου που είχα να τον δω από τότε που έφυγα ενώ απογευματάκι δεύτερος καφές με τις κολλητές... Στο καπάκι σε μπυραρία όπου δοκιμάσαμε ο,τι μας ερχόταν και φάγαμε διάφορα ειδών λουκάνικα και με τον φίλο μου να γελάμε σαν χαζά...πολύ ποτό, πολλά κεράσματα, το μαγαζί στο τέλος έγινε πριβέ για εμάς :P (το κούκλο barman τον ανέφερα; :hmm: :P)
Κυριακή: επιστροφή με τρένο και χωρίς θέση όπου καταλήξαμε όλοι μια μεγάλη παρέα :P , μετά καφεδάκι χαλαρά και στο τέλος λίγο μσν και νανάκια νωρίς νωρίς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
το σαββατο πηγα για καφε στα σταρμπακς:P με εναν αγαπητο φιλο και το βραδακι βγηκαμε με τον αντρα μου και μια φιλη μας για φαι:)
την κυριακη ειχαμε το μεσημερι παρεα για φαγητο στο σπιτι και το απογευμα ηρθαν φιλοι μας οπου κατσανε μεχρι το βραδυ.ημασταν πληρεις απο κοσμο:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
περα απο καθε προσδοκια: περασα πολυ ομορφα μετα απο πολυ καιρο.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
Παρασκευή βράδυ ήρθε... Με πήρε από τη δουλειά και πήγαμε για φαγητό και στη συνέχεια για ποτάκι.
Σάββατο πρωί είχε καφεδάκι και έπειτα ένα μικρό ταξιδάκι για ψώνια. Γυρίσαμε μαζί στα μαγαζιά, δοκιμάσαμε ρούχα, ψωνίσαμε και το μεσημεράκι πήγαμε για φαγητό σε ένα ιταλικό μαγαζί στη μαρίνα.Όταν επιστρέψαμε είχα κάποιες ώρες μάθημα και όταν τελείωσα πήγαμε για γλυκάκι.
Κυριακή πρωί πάλι καφεδάκι και το μεσημέρι φαγητό σε μια ταβερνούλα πλάι στη θάλασσα.
Δυστυχώς το απογευματάκι αυτός έφυγε κι εγώ είχα κάμποσες ώρες μάθημα....

Ήταν ένα ΥΠΕΡΟΧΟ ΣΚ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Στο πατρικό του, με οικογενειακή ατμόσφαιρα, με παππου και γιαγιά, σπιτικό φαγητό, ψώνια και βόλτα... και χειμωνιάτικη χαλάρωση!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soydelsur

Δραστήριο μέλος

Η soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Είδα Παρασκευή Ελ Γκρέκο. Σάββατο πήγα για ψώνια μόνη μου στο κέντρο, πήγα σπίτι μαγείρεψα και φάγαμε με τον bf μετά πήγαμε στο σούπερ μαρκετ για προμήθειες για το σπίτι.
Το βράδυ σπίτι χαλαρά, το ξενυχτίσαμε.
Κυριακή έβαψα τα μαλλιά μου,έκανα νύχι, μάσκες κλπ.Πήγα στος δικούς μου για φαγητό πολύ όμορφα ήταν και μετά πίσω πάλι στο σπίτι μου που ήρθε μια φίλη μου, παραγγείλαμε πίτσες και διαλέξαμε έπιπλά γιατο σαλόνι της.

Τέλειο ΣΚ ήταν.! Να έχουμε κιάλλα τέτοια :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
μονο εγω δεν περασα καλα μου φαινεται.
αρκετη δουλεια, Plus εσωτερικα μαζεματα, και ενα συνεδριο που παραγκωνιστηκε τελειως, και ασυνιθιστη μοναηια και χαλι μαυρο γενικοτερα.
ριξτε μου 5 σφαλιαρες ο καθενας μπας και συνελθω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Παρασκευή πήγα σε συνέντευξη για δουλειά, μετά Πειραιά που όσο περίεργο κι αν φαίνεται τον έχω αγαπήσει.

Σάββατο άλλη συνέντευξη, πολύ κούραση, ενημέρωση ότι με δέχτηκαν στην δουλειά της Παρασκευής, και μετά από 1 mail που μου έδωσε χαρά ξαναγράψιμο 1 εργασίας που με ταλαιπώρησε!

Κυριακή συνέχιση γραψίματος, ΑΡΑΓΜΑ, έξοδος με κολλητό το βράδυ!

Ήσυχα, αλλά ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ!:upside:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hakuna Matata

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.
Δεν εκανα σχεδον τιποτα. Μιλαμε για ξεκουραση, οχι αστεια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
αυτο το σ/κ περασα πολυ ωραια!!! το σαββατο το μωρο μου δεν δουλευε και ετσι πηγαμε το πρωι βολτα για ψωνια και χριστουγεννιατικα.. και το βραδυ βγηκαμε για μασα με τους φιλους μας και περασα πολυ ομορφα, ειχα πολυ κεφι.. :P
την κυριακη, το μεσημερι γνωρισα δυο πολυ καλα κο'ι'σακια ;) βγηκαμε για καφεδακι και περασαμε πολυ ωραια, μετα πηγα στη μαμα μου λιγο και μετα γυρισα σπιτι γιατι περιμεναμε κοσμο.. επισης πολυ ομορφο βραδυ με πολυ γελιο.. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Σάββατο πρωί είδα τους γονείς επιτέλους...Ξεκίνησα για καφέ αλλά κατέληξα για τσίπουρα με την παρέα μου και την παρέα του...Μετά για καφεδάκι...Μετά σπιτάκι για να πούμε τα δικά μας και να χαλαρώσουμε... Μουσικούλα, κεράκια, πολύυυυυυυυυυυυυ βροχή και αστραπές αλλά να είναι καλά τα ζουζουνίσματα και τα χουχουλιάσματα... μετά αλλαγή σπιτιού με γυναικοπαρέα για κους κους και θάψιμο αντρών :P Μετά πίσω σπίτι του για νανάκια μαζί και πρωινό ξύπνημα Κυριακής...
Όπου έτρεξα σαν τρελή σπίτι να δω γονείς, να κάνω βαλίτσες και να ταξιδέψω...
Εν ολίγοις ήμουν από σπίτι σε σπίτι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πολυ ωραια, αλλα τελιωνει γρηγορα που να το παρει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
ωραια:)
χτες το βραδυ πηγα για καφε με μια φιλη μου στην πλατεια αριστοτελους και σημερα το μεσημερι βρεθηκαμε για καφε με την c.m. του στεκιου:clapup::clapup: εχει πολυ φανταστικη κοιλιτσα κι αυτη παντως. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Οπως καθε σαββατοκυριακο... Παραπολυ ωραια, αλλα δεν ειναι αρκετος ο χρονος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fairytale

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fairytale αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 881 μηνύματα.
Κάνοντας ψώνια...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top