Πώς πέρασες το Σαββατοκύριακο;

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Πολυ όμορφα!Πήγα στο εξοχικό με τους γονεις,καναμε μπανάκι,φάγαμε,μιλήσαμε..Πολυ ωραια ήταν!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Φανταστικά, ξυπνημα στο ξενοδοχείο το Σαββατο, γουότερ πόλο, στρέτσιγκ, αερόμπικ και χορό, μπανάκια και ήλιος, το βράδυ κέρδισα στο μπίγκο ένα ουζο σε σχήμα δισκοβόλου, ένα αιγαίων όύζο και ένα Ιταλικό κρασί του 2004.
Μέθύσι μπόλικό και το πρωί ξανά παρόμια με την διαφορά ότι φύγαμε στις 4:30 για το σπίτι, το βραδάκι γυρο και σπίτι, είμασταν με κρέμες πάθαμε εγκάβματα άλλα κατα τα άλλα ήταν φανταστικά:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Με πίκρα και στεναχώρια.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Tέλεια...........:clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
Αγ. Νικήτας Λευκάδα, βέβαια μας πήρε λίγο και από Δευτέρα, αλλά who cares?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OxynteS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 1,798 μηνύματα.
Αν και με όχι τόσο καλή διάθεση, τελικά βρέθηκα να τρώω πίτσα στις 7 το πρωί. Valhalla για αρχή για μέταλ με μπύρες και σφινάκια jaeger, Αfrika στη συνέχεια μια απτα ίδια με πιο πολύ ξένη και ελληνική χορευτική μουσική και κατάληξη Colorado live rock και RnB. Και τα μυαλά στα κάγκελα :-)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αχ πολύ καλά!!! Ήμουν Αγγλία, σε μία πολύ καλή μου φίλη... Να οι pubs, να οι πουτίνγκες, να οι γοτθικοβικτωριανές εκκλησίες και τα γλυκούλικα μαγαζάκια... Αλλά πάνω απ' όλα, scones!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Σάββατο μεσημέρι... μπάνιο....άραγμα στην παραλία...ρακέτες... αγκαλίτσες...φιλάκια... και η μόνη υποχρέωση μου να χαλαρώσω και να μαυρίσω :P Στο σκηνικό και ο κολλητός μας να κάνει βλακείες...κι εγώ να θαυμάζω τους άντρες μου ενώ ξεφυλλίζω το cosmo...ρουφάω το καφεδάκι μου και κάνω το τσιγαράκι μου:P
Απόγευμα...τα δυο μας...με αποτέλεσμα να κάψω το φαγητό...και τα ακούσαμε από τον κολλητό μας :P οπότε έξω για φαγητό... Μετά στο Λουτράκι για ποτό και χορό...και τα φιλάκια και οι αγκαλίτσες να συνεχίζονται...Ε...μετά νανάκια μετά από πολλές προσπάθειες....
Κυριακή... πρωινό στο κρεβάτι :redface: ..χαζομαρούλες... ναζάκια...μετά παραλία για καφεδάκι και το βραδάκι dvd....


P/s: Δεν θέλω να φύγω από Κόρινθο...νι εγώ το λέω αυτό :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Υπέροχα....!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Μπορούσα και καλύτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
πολυ κουραση και πολλη δουλεια...
θελω διακοπες ασαπ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Τίποτε ιδιαίτερο...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Μακροπουλος: Ολα τα λεφτα λεμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
xaxaxaxa αυτα ειναι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
oχι στην απο μεσα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
ωραια...ξεκουραση μεχρι αηδιας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Όχι και τόσο καλά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Καλούτσικα ως τώρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Παρασκευή αποχαιρέτησα την συνάδελφό μου...σπιτάκι με μπυρίτσα και γέλια, δάκρυα, χαζομάρες, απολογισμό χρονιάς...
Σάββατο μαζί του... μπανάκι με τον αδερφό του και τον κολλητό του,με παιχνίδια στην θάλασσα, στην αμμουδιά, πολύ γέλιο και κέφι...έπειτα ουζάκι με θαλασσινά δίπλα στην θάλασσα... ναζάκια, παιχνίδια, ανακρίσεις από τον αδερφό του :P
Απογευματάκι και βραδάκι τα δύο μας... για το τελευταίος μας βράδυ στην Κόρινθο... πάθος, έρωτας, εξομολογήσεις, φοβίες... η "φρίκη" μου που φεύγω πρώτη, που τα αφήνω όλα πίσω και μαζί με όλα κι αυτόν... όλη η υπερένταση και η μελαγχολία να μου έχει βγει κι αυτός να με κρατάει το χέρι και να μου δίνει κουράγιο... :redface:
Σήμερα έφτασαν οι γονείς... το σπίτι αδειάζει... ενδιάμεσα διάλειμμα για καφεδάκι και κουτσομπολιά... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Ξανάδα φίλους μετά από καιρό!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top