Πώς πέρασες το Σαββατοκύριακο;

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Ήμουν με το γραφείο εκπαιδευτική εκδρομή στο Lugano!!!!!

Yeah!!! :D :inlove:

πλακα μου κανεις;;; τελειο ε; κι εγω "εκπαιδευτικη" με την εταιρια πηγα πριν 2-3 εβδομαδες εκει.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
σαββατο το πρωι ψωνια,δουλειες μετα... και πηγαμε για ρετσινα με μια φιλη μας το βραδυ
κυριακη αραχτη γενικα μεχρι το απογευμα και μετα για καφε με τα παιδια απ το στεκι που μενουν σαλονικα:clapup::clapup::clapup: περασαμε πολυ ωραια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
σαν μια καθημερινη... δουλεια....:mad::mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Παρασκευή πήγαμε σε μια φίλη και κάτσαμε για λίγο και μετά σπιτάκι.
Σάββατο μεσημέρι ήρθε μια άλλη φίλη από Κόρινθο σπίτι μου και κουτσομπολεύαμε. Το βράδυ είχα παρτάκι σπίτι, μετά πήγαμε αλλού και μετά Κόρινθο να επιστρέψουμε την φίλη μου και να πιουμε πρωινό καφέ (είχε φοβερό ξημέρωμα και μια θάλασσα ονειρεμένη!)
Την Κυριακή χουζουρεύαμε μαζί όλη μέρα, ενώ το βράδυ ήρθαν κάτι φίλοι και κάτσαμε :)

Αχ.. τέλεια ήταν, τον είχα για παραπάνω από 24 ώρες ΟΛΟ δικό μου! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αχ αυτά είναι, αυτό το σκ πέρασα τέεελεια!!!
Είναι η περίοδος των διακοπών, των τριημέρων, της κατανάλωσης όσων αποταμίευσα τρώγοντας για πόσες μέρες σερί μακαρόνια...
Σήμερα τα ξημερώματα γύρισα από Πράγα!!!
Ονειρεμένη πόλη, χαλάλι ό,τι λένε... και το ακούτε αυτό από μία πολύ επιφυλακτική ταξιδεύτρα...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
νορμαλ, αν δεν εβρεχε θα μουν καλυτερα... ακυρωσα τελευταια ωρα τη μαζωξη των παιδιων το σαββατοβραδο και τα πηρα ασχημα:(
κυριακη ηρεμα, μετα πολλη δουλεια,βραδακι πολυ ομορφο ομως!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
με πολύ ξενύχτι, δουλειά, τρέξιμο, κ σχέδια για τις καλοκαιρινές διακοπές!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
ε όχι και πολύ καλά..
έχουν περάσει και καλύτερα :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μμμ...ποια φίλη από Κόρινθο ήρθε; :hmm: Αναρωτιέμαι :P
Παρασκευή: είχα επίσκεψη στην Κόρινθο για αναβάθμιση του firefox γιατί ύστερα από έρευνα βρέθηκε να είναι σε πρώιμο στάδιο :P
Σάββατο: Η επίσκεψη με ανέβασε στην Kajira μας για το παρτάκι της (ενδιάμεσα λέει η ίδια τι κάναμε :P)
Κυριακή: Πρωί Λουτράκι για καφέ...και μετά νανάκια...και μετά πάλευα ώρες να συνέλθω πάλι :P
Απλά υπέροχο κι αυτό το πσκ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
πως να περασω;:confused: μαγειρευα συνεχως λες και θα ανοιξω εστιατοριο:P:P:P
ετσι ειναι αμα εχεις τραπεζωματα.:P
κατα τ αλλα προσπαθησα να ξεκουραστω αλλα ματαιο...με περιμενε και ενα σπιτι να καθαρισω κλπ κλπ...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
just perfect :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Παρασκευή βράδυ σπίτι και άραγμα, Σάββατο δουλειά ως τις 7 και μετά φαΐ με τη Φανή και τις κοπέλες σπίτι... Κυριακή Μουσείο και βόλτα με τον ιχλίμπεντιχ και στο τέλος ταινία και κλάψα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Καταρχας για μενα δεν εχει τελειώσει ακόμα. Θα τελειώσει μολις πατησω το ποδι μου στον Πειραιά, δηλ στις 12 τα μεσάνυχτα απόψε περίπου :D

Και ο,τι και να πω, θα 'ναι λίγο.. πολύ θάλασσα, πολύ φαί, πολύ ...χμμμ:redface:, πολλές βόλτες, ποτά, καφέδες.. χάλια σου λέω, χάλια! :P

ΥΓ: Για οταν τα ξαναδιαβασω, αν τα ξαναδιαβάσω: στην Πάρο ήμουν λέμε με το μωρό μου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Υπέροχα...
Τα Σαββατοκύριακα στον Αγ. Νικήτα τείνουν πλέον να γίνουν θεσμός.
Αντε και στα επόμενα.....:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Καλά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Βόλτα με πολλούς φίλους μετά από καιρό!!!!Και ήταν πολύ ωραία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
καλα αλλα περιμεν παντος:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
καλά! έκανα και παρτάκι σπίτι μου με τους κολλητούς μου
όχι βασικά ασχετα από αυτό δε πέρασα καλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
πολυ καλα:)
το σαββατο πηγαμε για γλυκο και καφε με το μικρο χα:P
και κυριακη σπιτακι δουλιτσες και χαλαρωση:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
:clapup: :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top