Πώς ξύπνησες σήμερα;

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Δεν ξέρω βρε Hamsteraki μου...! Στραβό κρεβάτι και σκέεεψειιιιςςς...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Με βαρεμάρα και πολύ μα πάρα πολύ γκρίνιααααααααα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
αν και ξυπνησα στις 6.30 μπορω να πω οτι τα καταφερα πολυ καλα.. πηγα σπιτι, πηρα το μπανιο μου, εβαλα τις κρεμες μου και ηρθα στη δουλεια.. τωρα ομως κουτουλαω... :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Με ενέργεια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
αν και ξυπνησα στις 6.30
Μήπως εννοείς το απόγευμα και έκανες
πηγα σπιτι, πηρα το μπανιο μου, εβαλα τις κρεμες μου και ηρθα στη δουλεια
.
Death στο πρωινό ξύπνημα. Το δικό σου είναι χαράματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Με βαρεμάρα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ρε παιδιά, στις 7 το πρωί.. γιατί χτυπάνε πάνω από 60 φορέ οι καμπάνες της εκκλησίας;;;;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Demelene:
Μήπως εννοείς το απόγευμα και έκανες .
Death στο πρωινό ξύπνημα. Το δικό σου είναι χαράματα.

οχι δυστυχως 6.30 το πρωι εννοω... :/: και σήμερα τα ίδια (αλλα χωρις το πρωινο μπανιο) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Χωρίς καθόλου όρεξη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
στις 5 ακριβώς από έναν μα***α που πάρκαρε έξω από το παράθυρό μου με τέρμα τη μουσική..δεν ξέρω τι ηχοσύστημα έχει ο τύπος στο αμάξι μιλάμε για πολλή ένταση..άκουσε ένα τραγούδι και το έκλεισε τη στιγμή που ετοιμαζόμουν να βγω και να τον αρχίσω.
Δεν κοιμήθηκα μετά από αυτό και νιώθω κομμάτια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
με αγχος [να προλάβω να κάνω τις δουλειές μου πριν έρθω δουλειά] και με μια ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ βαρεμάρα για τη μέρα που ξεκινούσε.... η οποία βαρεμάρα καλά κρατεί... και είναι κ μεγάλη η μέρα.... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από evouli:
οχι δυστυχως 6.30 το πρωι εννοω... :/: και σήμερα τα ίδια (αλλα χωρις το πρωινο μπανιο) :P

Κάπως με χαλάει το πρωινό μπάνιο. όσες φορές το έχω αφήσει για το πρωί το έχω μετανιώσει. Ίσως γιατί επειδή κοιμάμαι πολύ βαριά, κάθε πρωί θέλω τουλάχιστον 30' για να βγω από την υποθερμική κατάσταση που βρίσκεται το σώμα μου. Κρυώνω πάντα μα πάντα και μέχρι να σταματήσω απλά νιώθω άσχημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Demelene:
Κάπως με χαλάει το πρωινό μπάνιο. όσες φορές το έχω αφήσει για το πρωί το έχω μετανιώσει. Ίσως γιατί επειδή κοιμάμαι πολύ βαριά, κάθε πρωί θέλω τουλάχιστον 30' για να βγω από την υποθερμική κατάσταση που βρίσκεται το σώμα μου. Κρυώνω πάντα μα πάντα και μέχρι να σταματήσω απλά νιώθω άσχημα.

α καλά κι εγω μη νομιζεις, πρωτη φορα στη ζωη μου το εκανα.. απλα επειδη γυρισα, να κοιμηθω δεν προλαβαινα, να κανω τιποτα αλλο δεν ειχα.. λέω "δεν κανεις κανα μπανιο να περασει η ωρα?"... :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από evouli:
α καλά κι εγω μη νομιζεις, πρωτη φορα στη ζωη μου το εκανα.. απλα επειδη γυρισα, να κοιμηθω δεν προλαβαινα, να κανω τιποτα αλλο δεν ειχα.. λέω "δεν κανεις κανα μπανιο να περασει η ωρα?"... :P :P :P
Νομίζω πάντως είναι οι μοναδικές φάση στην ζωή μου έχω νιώσει σαν βρεγμένη γάτα! Αν και λατρεύω το μπάνιο χειμώνα καλοκαίρι με άπειρο ζεστό νερό (έχω και σχέδιο αν βγάλω ποτέ λεφτά πολλά) το πρωί δεν με ικανοποιεί παρόλο που θα τον ξεζουμίσω τον θερμοσίφωνα. Και μετά νιώθω λίγο κάπως! Μόνη λύση είναι ξανά το κρεβάτι μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Με πολύ δυσκολία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Ξύπνησα πολύ κουρασμένη, αλλά αναζωογονήθηκα μετά το πρωινό μπανάκι!

Απορώ βρε παιδιά (evouli + Demelene) πώς και δεν συμπαθείτε το πολύ πρωινό μπανάκι! Το καλοκαιράκι είναι must. Βγαίνεις από το σπίτι δροσερός και κεφάτος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Συμφωνώ απόλυτα με την Λενιώ....το πρώΪνο μπανάκι είναι όλα τα λεφτά!
Δοκιμάστε το.....αξίζει!

@ Ξύπνησα ευχάριστα!
Έμεινα στο πατρικό μου, ξύπνησα χωρίς τον απάισιο θόρυβο από το ξυπνητήρι.....με ξύπνησε η μανούλα μου σαν τον παλιό καλό καιρό....μου είχε έτοιμα καφέ και διάφορες λιχουδιές!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
σήμερα,ξύπνησα νοιώθωντας απίστευτα ευτυχισμένη που ήμουν μες στην αγκαλιά του... :redface: :inlove::inlove::inlove: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Άργησα πάλι γμω την πτανα μου....!!! Το γέλιο ήταν που δεν θυμόμουν που είχα παρκάρει και το αμάξι και έβριζα οποιον έβλεπα μπροστά μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
Άργησα πάλι γμω την πτανα μου....!!! Το γέλιο ήταν που δεν θυμόμουν που είχα παρκάρει και το αμάξι και έβριζα οποιον έβλεπα μπροστά μου!

χαχαχαχα! Είσαι όλα τα λεφτά Φουρνάκι μου!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top