Πώς ξύπνησες σήμερα;

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
νορμαλ, δνε πρόλαβε να με ξυπνήσει η μάνα μου:D είχα ξυπνήσει πιο πριν:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
normal κι εγω, πολλες ωρες κοιμηθηκα, ολα οκ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
τώρα που το θυμήθηκα....
Ξύπνησα και μια φορά στις 2 απ τον σεισμό αλλά νύσταζα πάρα πολύ για να τρομάξω οπότε το ξαναέκοψα στον ύπνο σαν να μην τρέχει κάστανο :P
Τον ένοιωσε κανένας άλλος? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
τώρα που το θυμήθηκα....
Ξύπνησα και μια φορά στις 2 απ τον σεισμό αλλά νύσταζα πάρα πολύ για να τρομάξω οπότε το ξαναέκοψα στον ύπνο σαν να μην τρέχει κάστανο :P
Τον ένοιωσε κανένας άλλος? :P
ποτε εκανε σεισμο; εχασα γλεντια δηλαδη ε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Hunter:
ποτε εκανε σεισμο; εχασα γλεντια δηλαδη ε;

στις 2,10 το βράδυ με επίκεντρο την Πεντέλη (όχι πάρνηθα... πεντέλη :P)
Τεσαράκι ήταν αλλά κούνησε επειδή ήταν πολύ κοντα ;) Ευτυχώς πολυ μικρής διάρκειας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
α νταξει τοτε, γιατι στο Κιεβο εχτες το βραδυ ειχαμε αλλους τυπου σεισμους :redface: :whistle: :devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Μια χαρααααα! :)



Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
στις 2,10 το βράδυ με επίκεντρο την Πεντέλη (όχι πάρνηθα... πεντέλη :P)
Τεσαράκι ήταν αλλά κούνησε επειδή ήταν πολύ κοντα ;) Ευτυχώς πολυ μικρής διάρκειας :)

Σοβαρα? Καλα που δεν ημουν σπιτι.. Θα ειχα χ3στ3ι επανω μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Μια χαρά! Μάλιστα από τις 7μιση ξύπνησα και βγήκα έξω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maxnikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο maxnikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
χαρουμενοςςς.φευγω διακοπες:clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Με νεύρα!:mpinelik:
Πολλά νεύρα!
Έπρεπε να φύγω από Χαλκιδική και να κατέβω Θεσσαλονίκη στο γραφείο:angry: :angry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Δυστυχώς ξύπνησα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
ακόμα παλεύω να ξυπνήσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nanouka1450

Νεοφερμένος

Η nanouka1450 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Ξύπνησα μέσα στα νευρα γιατί αναβλήθηκαν οι διακοπές μου.Είμαι στο δευτερο καφεδάκι όμως και ψιλιστρώνει η κατάσταση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nanouka:
Ξύπνησα μέσα στα νευρα γιατί αναβλήθηκαν οι διακοπές μου.Είμαι στο δευτερο καφεδάκι όμως και ψιλιστρώνει η κατάσταση.


εγώ πάντως αν μου συνέβαινε κάτι τέτοιο, δε θα έστρωνα με τίποτα! :worry:


Ξύπνησα με δυσκολία όπως κάθε καθημερινή.... οτιδήποτε διαφορετικό, είναι εξαίρεση που ΔΕΝ επιβεβαιώνει τον κανόνα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
ενω εγω που ειμαι σε διακοπες, απο τις 9 το πρωι δεν εχει σταματησει το κινητο να βαραει.......ολο προβληματα - δεν μπορω να στειλω email η μια, δεν βλεπω το home folder μου η αλλη......

μεχρι που εκανα την εκτροπη του κινητου στο τηλεφωνο του γραφειο και υσηχασα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μετά από καιρό ξύπνησα από μόνη μου και χωρίς να νιώθω κουρασμένη! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
στις 6 το πρωί κάποιος με έπαιρνε τηλ:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Με δυσκολια.. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Μαρέσει που κοιμήθηκα χθες και στις 11. Δεν ξύπναγα με τίποτα! Αλλά πλάκα πλάκα είμου σαφώς πιο ξεκούραστος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
με στομαχοπονο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top