Πώς ξύπνησες σήμερα;

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Mε τις φωνές της μαμάς (κλασσικά :P) αλλά αυτή τη φορά για να δω τι ρούχα μου αγόρασε και παπούτσια για δώρο!Οκ ξύπνησα μια χαράααααααααα! :clapup:

Χαμστεράκι μου τι έχεις κοπέλα μου; :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
:| Είς τριπλούν...(για όσους είδαν το "εις διπλούν"):|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από hamsteraki:
Ξύπνησα μέσα στην μελαγχολία...Δεν με αντέχω έτσι..


πας καλα παιδι μου?
θα σε χαστουκωσω ε!
τιιιιιιιιι?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
:| :| :| :| Εγώ εκεί....τετραπλούν λοιπόν...και πάει λέγοντας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
πρώτη φορά ξύπνησα με το ξυπνητήρι εδώ και πολύ καιρό :panwkatw:


(συνήθως ξυπνάω πριν το ξυπνητήρι, και δε με παίρνει πάλι το νάνι:'().
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Όλα πάνε πολύ καλά... Η χθεσινή νύχτα μου έφτιαξε τη διάθεση...:-) Ωραίο πράγμα να έχεις ανθρώπους δίπλα σου να σε κάνουν να ξεχνιέσαι...:hug:

** Στο club λεπτομέρειες στα pm kai sms :kissing: :kissing: :kissing: :kissing: :kissing: :kissing: :kissing: :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
...στις 6.35, δεν ξέρω γιατί... και μετά δεν με έπαιρνε ο ύπνος, οπότε καθάρισα το μπάνιο και το ντους...!

Για κάποιο λόγο είμαι νοσταλγική σήμερα...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γίδι:
...στις 6.35, δεν ξέρω γιατί... και μετά δεν με έπαιρνε ο ύπνος, οπότε καθάρισα το μπάνιο και το ντους...!

Για κάποιο λόγο είμαι νοσταλγική σήμερα...!
:D :D Πες μας -πές μας:P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Θεόδωρος:
Πες μας -πές μας

Έλα ντε, λεβέντη μου!! Μάλλον επειδή είναι καλοκαίρι κι είμαι μακριά, μάλλον γιατί απλά μου λείπει η Ελλάδα και δεν ξέρω πού είναι το "σπίτι" μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χαμστεράκι, αναφέρσου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
αντε ρε χαμστερ, με τα sms σου. αιτηση στο δημαρχο το καταντησες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
καλά ξύπνησα αλλα η διάθεση μου είναι πλεον... έτοιμη για απογείωση είμαι με τα νεύρα που μου βάλανε οι μ@λ@κες από τη ναυτιλιακή...

Γμ την τύχη μου γιατί ο κόσμος έχει γεμίσει ΗΛΙΘΙΟΥς????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Giovanna:
αντε ρε χαμστερ, με τα sms σου. αιτηση στο δημαρχο το καταντησες.
Τώρα να σου πω τι είσαι?? ΔΟΥΛΕΥΩ ΚΙΟΛΑΣ ΞΕΡΕΙΣ..!!!Φεύγω διακοπές, δεν έχω κλείσει εισιτήρια, δεν έχω κάνει τίποτα και πήζω! Γιατί όλα την τελευταία μέρα σχεδόν Θεέ μου!!!!___

((επειδή σʼ αγαπάω πολύ όμως πάρε sms και αγκαλίτσες:hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γίδι:
Χαμστεράκι, αναφέρσου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Waittttt
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γίδι:
και δεν ξέρω πού είναι το "σπίτι" μου...


όπου είναι η καρδιά σου είναι και το σπίτι σου...
μπορεί να έχεις και πολλά σπίτια για διαφορετικούς ανθρώπους ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
όπου είναι η καρδιά σου είναι και το σπίτι σου...
μπορεί να έχεις και πολλά σπίτια για διαφορετικούς ανθρώπους ;)

Μάλλον έτσι θα το κάνω, καλό μου...! ;)
Αναγκαστικά δηλαδή! Σαν το φίλο μου που έχει τίτλους για τους φίλους του:
"ο καλύτερός μου φίλος από το Ινστιτούτο", "ο καλύτερός μου φίλος από το χωριό΄", " ο καλύτερός μου φίλος στην πόλη"... κλπ...

"Το σπίτι μου για οικογένεια και γονείς κλπ", "το σπίτι για δουλειά και έρωτα", "το σπίτι για απογείωση και διακοπές και ηρεμία"...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Συγνώμη αλλά Γίδι είσαι στο εξωτερικό??
Πολύ θα ήθελα να δουλεύω έξω! Και να ζήσω έξω! Αλλά φταίω και εγώ! Τι βλακεία να κάνω Μεταπτυχιακό Ελλάδα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από hamsteraki:
Τώρα να σου πω τι είσαι?? ΔΟΥΛΕΥΩ ΚΙΟΛΑΣ ΞΕΡΕΙΣ..!!!Φεύγω διακοπές, δεν έχω κλείσει εισιτήρια, δεν έχω κάνει τίποτα και πήζω! Γιατί όλα την τελευταία μέρα σχεδόν Θεέ μου!!!!___

((επειδή σʼ αγαπάω πολύ όμως πάρε sms και αγκαλίτσες:hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug :bigarmhug


ναι καλα. ωραιο, κατατοπιστικοτατο sms, να μου φτιαξει μια ηδη χαλασμενη διαθεση. θενκς. καλες διακοπες καλο μου, να μας γραφεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Demelene:
Συγνώμη αλλά Γίδι είσαι στο εξωτερικό??
Πολύ θα ήθελα να δουλεύω έξω! Και να ζήσω έξω! Αλλά φταίω και εγώ! Τι βλακεία να κάνω Μεταπτυχιακό Ελλάδα!

Χεχε... Ναι, μου βγήκε η Παναγία αλλά κατάφερα και ήρθα...!
Ήταν το όνειρό μου, οπότε... τι σχέσεις χάλασαν, τι διαδικασίες επέσπευσα...!

Όχι ότι είναι αργά, εε; ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από hamsteraki:

Αναφέρσου κι εδώ δεσποινίς :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top