Πώς ξύπνησες σήμερα;

Little_johnny77

Νεοφερμένος

Ο Ιβάν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Σήμερα τουλάχιστον με ξύπνησε ένα άνθρωπος που δεν μπορούσα να του πω τίποτα …. Η μικρή αδερφούλα μου (12 μηνών :) )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Little_johnny77:
Σήμερα τουλάχιστον με ξύπνησε ένα άνθρωπος που δεν μπορούσα να του πω τίποτα …. Η μικρή αδερφούλα μου (12 μηνών :) )

Να σου ζησει!!!!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Πως ξύπνησα??? Με τη σκέψη του...2 και σήμερα [για τις διακοπές!!!!]... αντε, και αν την πιάσει η καλοσύνη την προισταμένη... 1.5 και σήμερα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
σήμερα ξύπνησα με δυσκολία αλλά αφού είναι τελευταία μέρα δουλειάς, όσο πάει και φτιάχνει η μέρα.... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Κουρασμένος.Ήρθα αργά και σηκώθηκα νωρίς γιατί γούσταρα να πάω εκκλησία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Σήμερα μετά από αρκετό καιρό ξύπνησα ότι ώρα ήθελα, χωρίς να βάλω ξυπνητήρι!!! Ούτε δουλειά, ούτε υποχρεώσεις, ούτε τίποτα!!! ΧΛΙΔΗ

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maxnikos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο maxnikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φωτογράφος. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
απο αυριο ομως....μια απο τα ιδια:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Χάλια.... και θα κοιμηθώ ακόμα πιο χάλια... Έχω κι έναν πόνο στην πλάτη :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
ακομη δεν κοιμηθηκα τι να πω δεν ξερω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Μέσα στο άγχος γιατί ενώ είχα βάλλει ξυπνητήρι το έκλεισα....Πάλι καλά που είχα κάνει λάθος την ώρα για το ραντεβού και η καθυστέρηση μισής ώρας ήταν σαν να πήγαινα στην ώρα μου....8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aayla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aayla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey:
Μέσα στο άγχος γιατί ενώ είχα βάλλει ξυπνητήρι το έκλεισα....Πάλι καλά που είχα κάνει λάθος την ώρα για το ραντεβού και η καθυστέρηση μισής ώρας ήταν σαν να πήγαινα στην ώρα μου....8)

Αυτό θα πει ΤΥΧΗ, Vkey!!
Εγώ καλά ξύπνησα. Φρέσκια-φρέσκια μετά από 4ήμερη παύση εργασίας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Aayla:
Αυτό θα πει ΤΥΧΗ, Vkey!!

Άσε κοπέλα μου...και ήταν ραντεβού σε κομμωτήριο....όχι με κολλητές να πω και να αργήσω τι έγινε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Σήμερα ξύπνησα αγχωμένη... Νόμιζα ότι δεν άκουσα το ξυπνητήρι κι ότι άργησα στην δουλειά... Τελικά δεν μου πάνε πολύ οι διακοπές...

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Νυσταγμένη πάρα πολύ νυσταγμένη:(
Κι απορώ γιατί σηκώθηκα μόνο με 4 ώρες ύπνο,προσπαθησα να ξανακοιμηθώ αλλά μετά τις 9 στάθηκε αδύνατον.Πολύ μου την δίνει αυτό το πράγμα, να μπορείς να ξυπνήσεις με την ανεση σου στις 11,να νυστάζεις και να μην σε ξαναπαίρνει ο ύπνος:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Μια χαρά, γενικά, όσο καλοκαιριάζει τόσο πιό εύκολα ξυπνάς. Μόνο ο χειμώνας είναι για πολύ ύπνο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Μια χαρούλα!
Πλησιάζει και το 3ημερο της Πρωτομαγιάς και σκέφτομαι προορισμούς.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
χθες το βραδυ εβαλα ενα προγραμμα: θα ξυπναω καθε μερα 10 λεπτα νωριτερα και θα κανω λιγη γυμναστικη, καπου διαβασα οτι ειναι καλο..
ετσι σημερα ξύπνησα νωριτερα και με την τσιμπλα στο ματι εκανα απο μια ασκηση για ποδια, χερια, στηθος, πλατη, ποπό, και κοιλιακούς.. ελπιζω να το κρατησω και να μην βαρεθω μετα απο καμια βδομαδα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Με τα ρούχα που φορούσα χθες :redface: στο καναπέ του σαλονιού, με πονοκέφαλο, πρησμένα μάτια και τον "Γκούφη" μου πάνω από το κεφάλι μου με μια κούπα καφέ να με ρωτάει για το που κοπροσκύλιαζα χθες και γιατί το τηλεφώνο μου ήταν κλείστο (δεν είχα μπαταρία)...:/: :/: :/: ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Πριν καν χτυπησει το ξυπνητηρι.. Μηπως αρρωστησω φοβαμαι!

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Χάλια, με τέτοιο καιρό σιγά μην έχεις όρεξη, βέβαια αν σκεφτείς ότι είναι.


Π Α Ρ Α Σ Κ Ε Υ Η
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top