Πώς ξύπνησες σήμερα;

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Περαστικά :hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Ευχαριστώ :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicole!

Νεοφερμένος

Η nicole! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Με τρομερό πονοκέφαλο και τα γνωστα συμπτώμτα του hangover... ήπια κάτι παραπάνω χθές..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από nicole!:
Με τρομερό πονοκέφαλο και τα γνωστα συμπτώμτα του hangover... ήπια κάτι παραπάνω χθές..:/:
Περαστικά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Mε ένα γλυκό φιλάκι από τον αδελφούλη μουυυυυυυυυυυυυ! 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
άστα να πάνε. δεν ξύπνησα γιατί δεν κοιμήθηκα :P. αλλά ξέχασα ότι έπρεπε να πάω στις 6 στο δημαρχείο απ' όξω επειδή σφουγγάριζα τα νερά που χύθηκαν από το αποτυχημένο πλυντήριο (βράδυ για φτηνή χρέωση :redface:) που έβαλε κάποιο αποτυχημένο μέλος της οικογενείας, το οποίο (ω έκπληξη :D) δεν ήμουνα εγώ. και με πήραν τηλέφωνο στις 6 και 19. έφτιαξα τσάντα και άρχισα το τρέξιμο, στούκαρα σε ένα τεράστιο κλαδί δέντρου και ξαπλώθηκα φαρδύς πλατύς στο πεζοδρόμιο, με έπιασε σπαστικό γέλιο αλλά τουλάχιστον πρόλαβα το πούλμαν. τέλειο το ράφτινγκ :clapup:. το κεφάλι πονάει ακόμα ****τη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Με την σκέψη ότι με περίμενε ένα ες εμ ες :/:. Τουλάχιστον ήρθε αργότερα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Little_johnny77

Νεοφερμένος

Ο Ιβάν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Μετά το χθεσινό ξενύχτι (κοιμήθηκα στο σπίτι του πατέρα μου) με παίρνει κατά τις 12 η μανά τηλεφωνώ για να πάμε σ’ενημέρωση που έκανε το φροντιστήριο μου . Αναγκαστικά να πάω :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Στο πάρα πέντε, όπως κάθε καθημερινή που πρέπει 8 να είμαι στη δουλειά.. Μα είναι ώρα αυτή;;; :knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Ξύπνησα τέλεια, με απίστευτη διάθεση μετά από ένα τρελό ΠΣΚ......:clapup: ......και ξαφνικά.....:| ......όλα χάθηκαν, όταν κάποιος οδηγός, έπεσε πάνω μου, λέγωντας απλά, πως, δεν με είδε !!!(?)!!!.....:confused: .......Αυτός μάλλον δεν ξύπνησε καθόλου.....:D ......Ευτυχώς οι ζημιές είναι απλά υλικές..... Καλή βδομάδα σε όλους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aayla

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aayla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 262 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από erodia:
Ξύπνησα τέλεια, με απίστευτη διάθεση μετά από ένα τρελό ΠΣΚ......:clapup: ......και ξαφνικά.....:| ......όλα χάθηκαν, όταν κάποιος οδηγός, έπεσε πάνω μου, λέγωντας απλά, πως, δεν με είδε !!!(?)!!!.....:confused: .......Αυτός μάλλον δεν ξύπνησε καθόλου.....:D ......Ευτυχώς οι ζημιές είναι απλά υλικές..... Καλή βδομάδα σε όλους!

Μπράβο σου, erodia!!! Μετά από τέτοιο συμβάν και έχεις απίστευτα καλή διάθεση!;!:clapup:
Μακάρι να ήταν όλοι σα κι εσένα!:) ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
χμ, μπας και οδηγάς ποδήλατο κι εσύ; :P :P :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Το πήρα χαλαρά, γιατί έτσι κι αλλιώς έχω μπει στην διαδικασία να αλλάξω αυτοκίνητο και να πάρω ένα της προκοπής.....και εφόσον και οι δύο δεν πάθαμε τπτ,μου αρκεί......και ήταν και ευγενέστατος!!!!.....
Ποδήλατο;;;;....Αν είχα ποδήλατο ή θα ήμουν μόνιμη χαλκομανία στο τοίχος των κοιμητηρίων κατεβαίνοντας τα Καστρα (Άνω Πόλη Θεσσ) ή θα είχα κάψει τους μυες των ποδιών μου προσπαθώντας να ανέβω....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Ξύπνησα μετά απο 6 ώρες ύπνου και με χάλια στομάχι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Ξύπνησα κουρασμένος.Θέλω κι άλλο ύπνο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ξύπνησα για να πάω οδοντίατρο, για να πάρω δώρο τη μαμά μιας και έχει γενέθλια το κινητό που ήθελε και τώρα σπιτάκι μέχρι να πάει 6.00 να πάω για καφέεεεεεε! :clapup: 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Με πονο στην μεση.. Με επιασε προκοπη για δουλειες χθες, και εχω βγει off σημερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Normal
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
..με την γλυκιά μυρωδιά των πασχαλινών κουλουριών φτιαγμένα από την μανούλα... :inlove: μανούύύύύλα...!!! (στυλ Βέγγου:P) :baby::baby::baby:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Αρκετά δύσκολα ξύπνησα.... Η υπόθεση βρωμάει έλλειψη διακοπών....

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top