Πώς ξύπνησες σήμερα;

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ζαβλακωμένη και καταϊδρωμένη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
**** τις δύσκολες μέρες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Από ένα καταραμένο αεροπλάνο...:mad:
Είχα ξεχάσει ότι το σπίτι της ξαδέρφης μου είναι δίπλα στο αεροδρόμιο...:beating:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Όπως και χτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Από την ανοιχτή βρύση της κουζίνας, που το μωρό μου έλπενε τα πιάτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Πιασμένη στην πλάτη από το κρύο γιατί ξέχασα να ρίξω κουβέρτα και μες τα νεύρα γιατί ενώ είχα κοιμηθεί ελάχιστα, με ξύπνησαν "φωνές" που προπαθούσαν να κάψουν 2 σφηκοφωλιές, ακριβώς μπροστά από το παράθυρο του δωματίου που κοιμόμουν.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Πετάχτηκα απ' το κρεβάτι μου γεμάτος χαρά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Με ένα ωραίο όνειρο... :)


Ανοίγω τα μάτια, λέει, και κοιτάζω γύρω μου το σπίτι. Ήταν άδειο. Μα εντελώς άδειο :confused:
Σηκώνομαι από το κρεββάτι, και -παρά την αρνητική προδιάθεση- ανοίγω τη πόρτα. Κοιτάζω έξω και βλέπω... τίποτα. Ο κόσμος ήταν άδειος. Δεν υπήρχε τίποτα έξω από τη πόρτα μου.

Eκεί που κοίταζα το κενό και σκεφτόμουν πόσο πιο εύκολη μόλις έγινε η ζωή, βλέπω μια τεράστια μύγα να έρχεται και να σταματάει μπροστά μου. Σχεδόν χαμογελαστή, έβγαλε μια γλώσσα και άρχισε να με γλύφει, σα ζωάκι :sick:

Ξύπνησα από μια #$@$#μυγα που είχε κάτσει στο πρόσωπό μου :mad: :mad: :mad: καθώς πετάχτηκα όλο νεύρα, πρόσεξα πως το σπίτι ήταν άδειο. :confused: Μα ούτως ή άλλως, μονίμως άδειο είναι :P Τρέχω λοιπόν στη πόρτα να δω αν τουλάχιστον εξαφανίστηκε ο κόσμος, να μη πούμε ότι πήγε χαμένο το σημερινο πρωί. Μα δυστυχώς τα πάντα ήταν εκεί που τα άφησα χτες βράδυ :mad:



...Ηθικό δίδαγμα: Μπορεί να μου τη σπάει ο κόσμος, μα κατά βάθος τον αγαπάω, και δε θα μετακόμιζα πουθενά αλλού για τα γεράματά μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Μάλλον ανάποδα αν κρίνω πως έχει πάει μέχρι τώρα η μέρα μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xionatious

Νεοφερμένος

Η Xionatious αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών και επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Προσχαρη και γεματη αισιοδοξια γιατι οι αλλαγες αρχισαν να φαινονται :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Δε μπορούσα ν' ανοίξω τα μάτια μου απ' τη νύστα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xionatious

Νεοφερμένος

Η Xionatious αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών και επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Δε μπορούσα ν' ανοίξω τα μάτια μου απ' τη νύστα :P


Συμβουλη: Μανταλακια και ενα κουβα καφε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ξυπνησα ΜΟΝΗ ΜΟΥ, πριν τις 10 (!), KAI με κεφια πριν καν πιω καφε.
Αυτο επρεπε να το καταγραψω, δεν ξαναγινε :X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Πώς ξύπνησες σήμερα;

Με διάθεση να ξανακοιμηθώ.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Xionatious

Νεοφερμένος

Η Xionatious αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών και επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Καλημερα σε ολους. Με απαισιο πονοκεφαλο απο την στεναχωρια. Εχασα την γατουλα μου..... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Με τα φιλιά του!!!!!!!!!
:redface::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ζαβλακωμένη, για πολλοστή φορά από την ώρα που ξάπλωσα για ύπνο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Από τις φωνές των διπλανών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Με νεύρα και χωρίς καμία διάθεση να κάνω όσα έκανα σήμερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Με ελαφρή πονοκέφαλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top