Πώς με φαντάζεσαι;

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
να τρεχεις μονη σου μεσα στη βροχη πανω σε γρασιδι χωρις παπουτσια και με τα μπατζακια μαζεμενα

(εχει και συνεχεια...αλλα νεξτ ταιμ:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna283

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα... :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
χμμ...
@Μάρα...δεν έχω πρασινωπά ματάκια :worry: δυστυχώς :D
έχω δε,μακριά,μπουκλωτά μαλλιά,σε χρώμα καστανό σκούρο :)

@ Καλυψούδι...είμαι κοντά στο 1,70 (λίγο ψηλότερη από ότι με υπολόγισες χαχαχαχχα :D)
έχω όντως ανοιχτόχρωμο δέρμα,αλλά δεν είμαι και αφρόγαλα :P,το δε καλοκαίρι μαυρίζω αρκετά εως πολύ
οι στυλιστικές επιλογές μου είναι όπως τις είπες..χαλαρές,κάζουαλ..ώστε να αισθάνομαι άνετα...όταν βγαίνω έξω όμως,ανάλογα με τη διαθεση μου,μπορεί να αλλάζω λουκ ταχύτατα :P
φιλότεχνη δεν είμαι..δεν το'χω απλά...γλωσσομαθής είμαι,και έχω μια λατρεία με αυτό,με την τέχνη όμως δεν έχω ασχοληθεί,ούτε μουσική ούτε ζωγραφική...χορό μόνο κι αυτό πριν χρόνια,από κει και πέρα το εξάσκησα μόνη μου το όλο θέμα..χαχαχα :clapup:
είμαι ήρεμη,γενικώς δεν μου αρέσουν οι καυγάδες.εκτός από τις περιπτώσεις που κάποια κατάσταση είναι άδικη οπότε και γίνομαι..άλλος άνθρωπος.έχει τύχει να παίξω και μπουνιές :worry::redface: όταν πήγαινα γυμνάσιο χαχαχα.τότε έχανα εύκολα την ψυχραιμία μου.τώρα πλέον δεν τους κάνω αυτή τη χάρη...
είμαι αυτό που λέμε χορηγός θετικής ενέργειας,έχεις δίκιο σε αυτό.μου αρέσει να φτιάχνω τη διάθεση μου και προπαντός αυτή των άλλων.μου αρέσει να κάνω τους άλλους να γελάνε.και συνήθως το πετυχαίνω...:D:D

κι εγώ τώρα θα περιγράψω τη Νεράιδα.ψηλή,αδύνατη,μελαχρινή με ίσια μαλλιά.
Ντύσιμο λίγο σοφιστικέ.ίσως να φοράει γυαλιά.ήρεμη,της αρέσει ο διάλογος.
πέτυχα τίποτα ή άκυρο? :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Σορρυ κοπελιά, αλλά πως να σε φανταστώ. Στο πιάτο μας τα δωσες :P

Είσαι λοιπόν κοντά στο 1,70
έχεις ανοιχτόχρωμο δέρμα,αλλά δεν είσαι και αφρόγαλα :P,το δε καλοκαίρι μαυρίζεις αρκετά εως πολύ
οι στυλιστικές επιλογές σου είναι χαλαρές,κάζουαλ..ώστε να αισθάνεσαι άνετα...όταν βγαίνεις έξω όμως,ανάλογα με τη διαθεση σου,μπορεί να αλλάζεις λουκ ταχύτατα

Τα πέτυχα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vendetta

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών, επαγγέλεται Ξεναγός και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,275 μηνύματα.
Κοντή (το πολύ 1,55), χοντρή (μιλάμε για πάνω από 95 κιλά), με μακριά μαύρα μαλλιά άλουστα από τον προηγούμενο μήνα, μία τεράστια ελιά στη μύτη και φοράει κάτι κουρέλια μου μάζεψε από τη γειτόνισσα όταν εκείνη έκανε μετακόμιση... Το πέτυχα;;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Πρέπει να είναι ψηλός, με κανονικό βάρος και πρέπει να έχει και φωνή που μοιάζει με ηθοποιού. :hmm:


:p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
:closed:
Γιατί εμένα δε με περιγράφει κανείς σοβαρά; Στο πηγάδι κατούρησα;

Πφφφ, είσαι ψηλός πάνω από 1,85 καστανός με ροζ μάγουλα που το χειμώνα γίνονται κόκκινα, κορμάρα (μη χέ..) αααα και έχεις πλατυποδία.

Μπιλλ: είσαι ψηλός πάνω από 1,85 καστανός χωρίς ροζ μάγουλα που το χειμώνα δε γίνονται κόκκινα, κορμάρα (μη χέ..) αααα και δεν έχεις πλατυποδία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Πρέπει να είναι ξανθιά με ωραία μάτια και ροζ μαγουλάκια σαν αυτά στα μωράκια που βάζει η Καλυψώ σε τζίφρες κι άβαταρ και θες να τα τσιμπάς.
Δεν έχει πλατυποδία και είναι πιο κοντή από το Βεντέτα.

Ορίστε.Τέρμα οι καλές κουβέντες για σήμερα.:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
:closed:
Γιατί εμένα δε με περιγράφει κανείς σοβαρά; Στο πηγάδι κατούρησα;

Θα σε περιγράψω εγώ κούκλα μου!! :D

Η Ηρώ λοιπόν :pfff:, είναι ψηλή αλλά όχι και παρα πολύ :whistle:

αδύνατη αλλά όχι και πααααρα πολύ :worry:

έξυπνη αλλά οχι και παρα πολύ :P

....

καλόκαρδη... αλλά παρα πολύ :redface:
όμορφη... επίσης παρα πολύ
χιουμορίστα (ουστ) ... το ίδιο πολύ :D
τρελάρα... καλά όχι και τόσο πολύ -μα το προσπαθεί- :P


ε και όταν είναι στα κέφια της είναι απλά θεά! :D

Εντάξει, ευχαριστημένη; :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna283

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα... :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
εγώ βρε καλυψούδι πέτυχα τίποτααα?δεν μου είπες? :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Iωάννα είσαι λοιπόν κοντά στο 1,70
έχεις ανοιχτόχρωμο δέρμα,αλλά δεν είσαι και αφρόγαλα :P,το δε καλοκαίρι μαυρίζεις αρκετά εως πολύ
οι στυλιστικές επιλογές σου είναι χαλαρές,κάζουαλ..ώστε να αισθάνεσαι άνετα...όταν βγαίνεις έξω όμως,ανάλογα με τη διαθεση σου,μπορεί να αλλάζεις λουκ ταχύτατα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna283

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα... :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
tsipouros : γύρω στο 1,80, μελαχρινός με γαλάζια μάτια και γυαλιά.μια φάση αλλά χάρυ πότερ...:P στα κιλά μέτριος
χιουμορίστας
ΜΠΑΟΚΙ (σαν εμένα...πάμε καρντάσι μου σε λέωωω!! για πρωτάθλημα πάμεεε!!)

τι έπιασα? :clapup::clapup::P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
Το μελαχρινός, τα γυαλιά, το χιουμορίστας και το μπαόκι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioanna283

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ιωάννα... :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 345 μηνύματα.
(προφανώς ένα άλλο μήνυμα που είχα γράψει πριν ώρες δεν το έστειλα..έλεος!! χαχαχα :D )

καλυψούδι λοιπόν!!! (καινούριες προτάσεις!!!)
γύρω στα 1m68cm :),αθλητικό σώμα,της αρέσουν οι κατασκευές
ντύσιμο ανάλογα με το πως αισθάνεται άνετα την κάθε στιγμή.συνήθως κάζουαλ.
σε όλα έχει μια παιδική νότα..(εξ αυτού τα πολλά γλυκουλίνια παιδάκια στις τζίφρες και τα αβατάρια :P)
έχει αθώο παιδικό χαμογελάκι...
μάτια πρασινοκαστανά...
της αρέσει να βοηθάει τους φίλους της...
είναι βάζελος...:P
δεν φοράει γυαλιά,της αρέσει να μαζεύει τα μαλλιά της σε αλογουρά!!

όλα άκυρα ή έπιασα κάτι? :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
γύρω στα 1m68cm :),

ναι

της αρέσουν οι κατασκευές
όχι

ντύσιμο ανάλογα με το πως αισθάνεται άνετα την κάθε στιγμή.συνήθως κάζουαλ.
όχι

σε όλα έχει μια παιδική νότα..(εξ αυτού τα πολλά γλυκουλίνια παιδάκια στις τζίφρες και τα αβατάρια :P)
ναι

έχει αθώο παιδικό χαμογελάκι...
:angel:

μάτια πρασινοκαστανά...
τσου, σκέτα καστανά

της αρέσει να βοηθάει τους φίλους της...
:redface:

είναι βάζελος...:P
ναιιιιιιιι λέμε :D

δεν φοράει γυαλιά,της αρέσει να μαζεύει τα μαλλιά της σε αλογουρά!
τσου, νάιδερ




:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Συνεχίζοντας με τον τελευταίο που περιέγραψε τον από πάνω του την Ιωάννα, θα πω ότι την φαντάζομαι μελαχρινή με κάζουαλ ντύσιμο και μέτριου αναστήματος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Καλέ γιατί ψόφησε το αγαπημένο που θεματάκι; :X

Λοιπόν, χελωνίτσος... Τώρα που μπήκε και στην παραγωγή :D, τον φαντάζομαι με σοβαρή έκφραση αλλά παιδικό σκανταλιάρικο βλέμμα, ετοιμόλογο, καλό στη δουλειά του, με αυτοπεποίθηση- με την τσάντα του λαπτοπ προέκταση του χεριού του :p

Για εξωτερική εμφάνιση βαριέμαι να ξαναειπώ :angel:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Λοιπόν, την kalypso την φανταζόμουν μικρούλα, μικροσκοπικούλα και πολύ πολύ παιδάκι! Τελικά πρέπει να δείχνει πιο μεγάλη και πιο γυναίκα παρόλα αυτά πρέπει να είναι πολύ γλυκιά και να έχει πολύ ωραίο χαμόγελο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Την φίλτατη Φοίβη την φαντάζομαι : μετρίου αναστήματος (ας πούμε 1.65-1.70), μαλλιά μέχρι τον ώμο καστανά ανοιχτά, ντύσιμο κάζουαλ με μπιχλιμπίδια ενίοτε και πίρσινγκ! Κανονική στα κιλά και με άσπρη επιδερμίδα!

Δεδομένου ότι δεν έχω διαβάσει παλίότερες μαντεψιές ε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Obscura

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,515 μηνύματα.
Κανονικό ύψος και βάρος, μαλλιά μέχρι τη μέση, denim και ραφτά με νεκροκεφαλές :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Μελαχροινή,κανονικό ύψος/βάρος και με γυαλιά, σαν αυτά των ψυχολόγων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top