Πώς με φαντάζεσαι;

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εντάξει,ας περιμένουμε τότε απάντηση του ''από πάνω''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Εντάξει,ας περιμένουμε τότε απάντηση του ''από πάνω''
Μα εσύ δεν είχες γράψει τελευταίος στο θέμα; Άρα η περιγραφή πήγαινε για εσένα. Αν, βέβαια, συνεχίσεις να απαντάς, θα πάρεις και δεύτερη περιγραφή, ενώ ήθελα να δω μια ιδέα για εμένα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν παει ετσι το συγκεκριμένο θέμα.

Anyway,βρήκα φωτογραφία σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Nαι, μόλις είδα ότι γράφεις για όποιον θέλεις. Παρασύρθηκα από τα άλλα παιχνίδια που λες για τον προηγούμενο.

Για τη φωτογραφία, ήταν πετυχημένο, αλλά όχι.

Το πάμε από την αρχή, λοιπόν.
Αλκυόνη: Ξανθιά ή καστανόξανθη με πράσινα μάτια, πρόσωπο με γωνίες, σπαστά μαλλιά, κανονικό βάρος, γλυκό χαμόγελο, κλασικό ντύσιμο και μπορεί να φοράει γυαλιά.

Και το αποκορύφωμα:
Fast: Για κάποιο λόγο πιστεύω ότι είναι παχουλός, μαύρα μαλλιά ίσια, έχει πρόβλημα με πιτυρίδα. Φοράει ό,τι βρει μπροστά του, περπατάει βαριεστημένα και για κάποιο λόγο είναι μονίμως νυσταγμένος.

Και Lysippe, τώρα που το σκέφτομαι:
Καστανά, σγουρά μαλλιά, αδύνατη, μελαχρινή στο πρόσωπο, καφέ μεγάλα μάτια, σοβαρή.

Fotisapple: ψηλός και αρκετά αδύνατος, γυαλιά, λίγα σπυράκια, μεγάλη μύτη.

Ωωω ναι, και εδώ έχω μια ιδέα.. Vassilis445: Πολύ ψηλός και παχουλός, σπαστά μακριά καστανά μαλλιά που φριζάρουν και αρκετά γένια, μικρά καστανά μάτια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Κοντά είσαι...Ξανθά σκούρα και σπαστά μαλλιά, καστανοπράσινα μάτια, πρόσωπο μάλλον χωρίς γωνίες, αδύνατη, όταν χαμογελάω ναι είμαι. ντύσιμο σχεδόν πάντα casual chic (για το chic προσπαθώ όσο μπορώ πάντως:P).
Γυαλιά ναι, μόνο όταν διαβάζω.

Κι επειδή με έβαλες σε πειρασμό, εσένα σε φαντάζομαι όπως την εικόνα στο avatar σου.
Μάλλον αδύνατη, μελαχροινή (ή σκούρα κααστανή), με έντονο βλέμμα και προσωπικότητα, δυναμικός χαρακτήρας που καλύπτεται πίσω από ένα και "εύθραυστο" παρουσιαστικό (?):rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Κοντά είσαι...Ξανθά σκούρα και σπαστά μαλλιά, καστανοπράσινα μάτια, πρόσωπο μάλλον χωρίς γωνίες, αδύνατη, όταν χαμογελάω ναι είμαι. ντύσιμο σχεδόν πάντα casual chic (για το chic προσπαθώ όσο μπορώ πάντως:P).
Γυαλιά ναι, μόνο όταν διαβάζω.
Χαίρομαι που έπεσα κοντά! Λίγο πολύ για όλους έχουμε σχηματίσει μία εικόνα, δηλ. φαντάζεσαι ποιος γράφει από πίσω, αλλά δε ξέρουμε πόσο μέσα έχουμε πέσει.

Κι επειδή με έβαλες σε πειρασμό, εσένα σε φαντάζομαι όπως την εικόνα στο avatar σου.
Μάλλον αδύνατη, μελαχροινή (ή σκούρα κααστανή), με έντονο βλέμμα και προσωπικότητα, δυναμικός χαρακτήρας που καλύπτεται πίσω από ένα και "εύθραυστο" παρουσιαστικό (?):rolleyes:
Για την έντονη προσωπικότητα και τον δυναμικό χαρακτήρα δε ξέρω, όλα τα άλλα είναι έτσι ακριβώς πάντως! Στο "ευθραυστο" παρουσιαστικό μπαίνει και το κοντή ε; :P Έτσι είναι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και Lysippe, τώρα που το σκέφτομαι:
Καστανά, σγουρά μαλλιά, αδύνατη(*), μελαχρινή στο πρόσωπο, καφέ μεγάλα μάτια(**), σοβαρή(***).

(*)Όχι στο skinny, όμως
(**)Καφετιά ναι, μεγάλα όχι (δυστυχώς)
(***)Κυρίως σοβαρή, ναι - τρομάρα μου

Η μαγική σου σφαίρα έπεσε έξω στα υπόλοιπα. Να την αλλάξεις, σου δώσανε ελαττωματικιά. :P


Για να κάνω κι εγώ μια προσπάθεια για σένα. :redface:

Χμμμμ. Να δω... Να σκεφτώ... Ναι, ναι... Θαρρώ μετρίου αναστήματος με καστανά μαλλιά (κι ίσως σε ένα μακρύ bob). Επίσης, ίσως να φοράς γυαλιά (σ' αυτό το σημείο ήταν θολή η μαγική μου σφαίρα, δεν μπόρεσα να δω καλά :(). Σ' αρέσει το casual look διανθισμένο με ροκ πινελιές. I guess πως δείχνεις tough cookie, αλλά αυτό δεν ισχύει καθόλου - χωρίς να πιστεύω πως δεν έχεις δυναμικότητα. Θα κάνεις τους άλλους να γελάνε συχνά, φαντάζομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Για την έντονη προσωπικότητα και τον δυναμικό χαρακτήρα δε ξέρω, όλα τα άλλα είναι έτσι ακριβώς πάντως! Στο "ευθραυστο" παρουσιαστικό μπαίνει και το κοντή ε; :P Έτσι είναι!
Χαίρομαι που πλησίασα.
Με τον όρο "εύρθαυστο", δεν εννοώ απαραιτήτως την μικροκαμωμένη, αλλά μια "διακριτική παρουσία", με λεπτή φωνή και τρόπους, μάλλον αδυνατούλα που βλέποντάς την (το αντίθετο φύλο), θέλει να την προστατέψει.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
(*)Όχι στο skinny, όμως
(**)Καφετιά ναι, μεγάλα όχι (δυστυχώς)
(***)Κυρίως σοβαρή, ναι - τρομάρα μου

Η μαγική σου σφαίρα έπεσε έξω στα υπόλοιπα. Να την αλλάξεις, σου δώσανε ελαττωματικιά. :P


Για να κάνω κι εγώ μια προσπάθεια για σένα. :redface:

Χμμμμ. Να δω... Να σκεφτώ... Ναι, ναι... Θαρρώ μετρίου αναστήματος με καστανά μαλλιά (κι ίσως σε ένα μακρύ bob). Επίσης, ίσως να φοράς γυαλιά (σ' αυτό το σημείο ήταν θολή η μαγική μου σφαίρα, δεν μπόρεσα να δω καλά :(). Σ' αρέσει το casual look διανθισμένο με ροκ πινελιές. I guess πως δείχνεις tough cookie, αλλά αυτό δεν ισχύει καθόλου - χωρίς να πιστεύω πως δεν έχεις δυναμικότητα. Θα κάνεις τους άλλους να γελάνε συχνά, φαντάζομαι.
Xαχα έχει πολλή πλάκα, πραγματικά. Μαλλιά προς το μαύρο θα έλεγα. Ανά τα χρόνια το πηγαίνω από πολύ μακριά σε καρέ. Χωρίς γυαλιά και στα ρούχα, αυτό το διάστημα είμαι στο ό,τι βρω μπροστά μου το βάζω. Στα κανονικά μου, όταν προσέχω δηλαδή, το πάω προς πιο παλιό στυλ. Για το θέμα του χαρακτήρα, θα συμφωνήσω, νομίζω. Να βάλουμε και το αγχώδης.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Xαχα έχει πολλή πλάκα, πραγματικά. Μαλλιά προς το μαύρο θα έλεγα. Ανά τα χρόνια το πηγαίνω από πολύ μακριά σε καρέ. Χωρίς γυαλιά και στα ρούχα, αυτό το διάστημα είμαι στο ό,τι βρω μπροστά μου το βάζω. Στα κανονικά μου, όταν προσέχω δηλαδή, το πάω προς πιο παλιό στυλ. Για το θέμα του χαρακτήρα, θα συμφωνήσω, νομίζω. Να βάλουμε και το αγχώδης.

Ξέρω να χτίζω φυσιογνωμίες, η άτιμη, δεν μπορείς να πεις. :loltooth:
*Πετάει τη μαγική σφαίρα απ' το παράθυρο, μονολογώντας δεν τις κάνουν όπως παλιά, τις χαλάσανε*


Btw, μαύρα μαλλιά κι εδώ. Όσο για το αγχώδης, νομίζω πως θα συναγωνιζόμασταν επάξια για τη πρωτιά.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Ξέρω να χτίζω φυσιογνωμίες, η άτιμη, δεν μπορείς να πεις. :loltooth:
*Πετάει τη μαγική σφαίρα απ' το παράθυρο, μονολογώντας δεν τις κάνουν όπως παλιά, τις χαλάσανε*


Btw, μαύρα μαλλιά κι εδώ. Όσο για το αγχώδης, νομίζω πως θα συναγωνιζόμασταν επάξια για τη πρωτιά.
Aφού είσαι η χαμένη μου αδερφή, το έχουμε πει αυτό! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anonyme

Δραστήριο μέλος

Η Anonyme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας. Έχει γράψει 645 μηνύματα.
Ωωω ναι, και εδώ έχω μια ιδέα.. Vassilis445: Πολύ ψηλός και παχουλός, σπαστά μακριά καστανά μαλλιά που φριζάρουν και αρκετά γένια, μικρά καστανά μάτια

Vassilis445 :loltooth:, μ' αρέσει που σου έκανε και λάικ.

Ερις, ακριβώς έτσι φανταζόμουν κι εγώ την alcyone. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Vassilis445 :loltooth:, μ' αρέσει που σου έκανε και λάικ.

Ερις, ακριβώς έτσι φανταζόμουν κι εγώ την alcyone. :redface:
:loltooth:

Ναι είχα σχηματίσει ιδέα εδώ και πολύ καιρό. Όταν διαβάζεις πώς γράφει κάποιος, λίγο πολύ σχηματίζεις μια ιδέα. Το ίδιο ισχύει και με τη φωνή. Για εσένα ακόμη δε μου έρχεται κάτι, πρέπει να σε "διαβάσω" περισσότερο και θα επανέλθω. :D

Α, ο Ακικος.. δε θυμάμαι από που είναι ή αν λέει κάτι σχετικό.. αλλά μου κάνει για κοντός, με σκουρωπά χρώματα θεσσαλονικιός να λέει με τη γνωστή προσφορά "σαν τα mac και τη χαλλκιδική δεν έχει!" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alan

Δραστήριο μέλος

Ο Alan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Μικροκαμωμένη, μαλλιά πιθανώς μαύρα (ίσως και κάποιο σκούρο κόκκινο). Ντύνεται συνήθως με μαύρα, να κάνει αντίθεση με το λευκό της δέρμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Μικροκαμωμένη, μαλλιά πιθανώς μαύρα (ίσως και κάποιο σκούρο κόκκινο). Ντύνεται συνήθως με μαύρα, να κάνει αντίθεση με το λευκό της δέρμα.
Αυτή ποια είναι πάλι; :P Την ανώνυμη για ψηλή την έχω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Επανήλθα.

Ανώνυμη: Μαλλί σκούρο κόκκινο, σγουρό στο ύψος των ώμων. Μάτια γαλάζια ή σκούρο καφέ. Ύφος αυστηρό και στυλ σοφιστικέ με καλλιτεχνικές πινελιές. Φοράει μεγάλα γυαλιά με χοντρό και ιδιαίτερο σκελετό. Γυμνασμένη σε μεγάλο βαθμό, αλλά με λίγη κοιλίτσα. Γενικά προσέχει τη διατροφή της όπως και το ντύσιμό της. Είναι ψηλή, γύρω στο 1,70 και της αρέσει να φοράει μακριά φαρδιά φορέματα. Αγαπημένο σημείο στο σπίτι: μια υπέροχη αναπαυτική πολυθρόνα δίπλα στο παράθυρο όπου κάθεται και διαβάζει τα αγαπημένα της βιβλία :P Ηλικία: γύρω στα 27

Υ.Γ. είναι τέλειο αυτό το παιχνίδι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διομήδης Κουκουβάγιας

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διομήδης Κουκουβάγιας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 257 μηνύματα.
Αν και δεν έχω ιδέα για τα μέλη, λόγω του ότι είμαι "χθεσινός" στο στέκι, θα τολμήσω κάτι που εννοείται δεν αναφέρεται σε φυσιογνωμίες αλλά γενικότερα μου βγάζει μια αλληλεπίδραση μεταξύ του Φόκου και του Ακίκου :hmm:
φ+α.jpg
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,499 μηνύματα.
Αν και δεν έχω ιδέα για τα μέλη, λόγω του ότι είμαι "χθεσινός" στο στέκι, θα τολμήσω κάτι που εννοείται δεν αναφέρεται σε φυσιογνωμίες αλλά γενικότερα μου βγάζει μια αλληλεπίδραση μεταξύ του Φόκου και του Ακίκου :hmm:View attachment 68235


Εμένα μου βγάζεις κάτι σε Σταύρο. Αυτόν που είχε φάει μπαν πριν κάτι φεγγάρια.:hehe:
 

Διομήδης Κουκουβάγιας

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Διομήδης Κουκουβάγιας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 257 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top