Πώς με φαντάζεσαι;

Myrtle

New member

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,271 μηνύματα.
μελαχρινός(για τα μαλλιά), λίγο punk στυλ, ύψος 1.75 με 1.85
:thumbsup:Μέσα έπεσες! :thumbup:

Και τώρα σε παγκόσμια αποκλειστικότητα, μια φωτογραφία του Ρεμπεσκέ, μωρό:

Hold your breath!
:baby:

on topic: Σε φαντάζομαι μαυριδερό, κοντούλη και ναζιάρη, σαν... γάτα! :worry:

prinCess.

Well-known member

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,884 μηνύματα.
Καλέ στην φωτό είναι ο Mr.Crowley μωρό.:confused:

Myrtle τη φαντάζομαι γύρω στο 1.72, 60 κιλά, μελαχρινή με σγουρά μαλλιά μέχρι τους ώμους και απλό ντύσιμο.:D

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,082 μηνύματα.
Λάουρα: πολύ ψηλή ίσα με 1.85, πολύ αδύνατη ίσα με 50 κιλά, και τέρμα ξανθιά.
Ντύσιμο σοβαρό, κάθε μέρα με ταγιέρ.

Έπεσα καθόλου μέσα;

MAYROULIS

New member

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
on topic: Σε φαντάζομαι μαυριδερό, κοντούλη και ναζιάρη, σαν... γάτα! :worry:
κι εσύ μέσα έπεσες...
εγώ σε φαντάζομαι κοκκινομάλλα με καρέ μαλλί, ύψος 1.65 με 1.75

να και μία φωτογραφία σου
:wacko:να σαι
πλάκα κάνω:laugh:

Τελευταία επεξεργασία:

prinCess.

Well-known member

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,884 μηνύματα.
Λάουρα: πολύ ψηλή ίσα με 1.85, πολύ αδύνατη ίσα με 50 κιλά, και τέρμα ξανθιά.
Ντύσιμο σοβαρό, κάθε μέρα με ταγιέρ.

Έπεσα καθόλου μέσα;
Μέσα έπεσες, αλλά δε πιάνεται γιατί με έχεις δει. :pfff:

Ο Γιώργος έχει κοτσίδα, έχει σκουλαρίκια και στα 2 αυτιά, και έχει τρυπήσει και το φρύδι του. Είναι και αυτός γύρω στο 1,75(τον περνάω στο ύψος, σκαμπό θέλει για να με βλέπει) και είναι μονίμως με μια ταμπέλα στα χέρια του που γράφει "Μαγείρεψέ μου".

Ο MAYROULIS είναι μισό μέτρο, έχει λίγα μαλλάκια, δεν μιλάει καλά, και γενικά είναι μωρό ακόμα (3ετών).

MAYROULIS

New member

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
2 ετών, απλώς η σδερφή μου έκανε λάθος

δεν είμαι μωρο! και δεν μπορώ να μιλήσω, μόνο να νιαουρίσω!
κανονικά είμαι 14 γατισίων χρόνων!:mad:
(απλώς οι άνθρωποι το μετράνε διαφορετικά...:pfff:)

εσύ είσαι ξανθιά, γύρω στο 1.75 και λεπτή περίπου 55 κιλά το πολύ

maria_lulu

New member

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 448 μηνύματα.
Μικροσωμος, με μαυρα γουνα, αδυνατος.

Να φωτογραφια:

MAYROULIS

New member

καλέ πού με βρήκες;
δε θυμάμαι να έχω πάει τόσο μακριά από το σπίτι!
Για την περιγραφή μέσα έπεσες! (εκτός από το αδύνατος, γιατί ζυγίζω περίπου 6 κιλά, αλλά δεν είμαι και χοντρός)

εσένα σε φαντάζομαι με σκούρα καστανά μαλλιά, ύψος 1.65 με 1.75 και περίπου 55 κιλα

Catalyst

New member

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 6,828 μηνύματα.
Μαύρο.
Για να λέμε τη μαύρη αλήθεια, κατάμαυρο.:/:
Επίσης, σου αρέσει η χαλαρουίτα.:whistle: Α, και έχεις επίμονο βλέμμα.:confused:

Τελευταία επεξεργασία:

MAYROULIS

New member

εγώ όμως δεν έχω κίτρινα μάτια!:pfff: πράσινα έχω!

εσένα σε φαντάζομαι όπως στο αβατάρ σου! (να μάθεις να μου βάζεις άλλα μάτια)

prinCess.

Well-known member

Drama Prinzessin

New member

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,335 μηνύματα.
Σε έχω δει, άρα δεν πιάνεται.:P
Πάντως πριν σε δω νόμιζα ότι ήσουν ξανθιά, σαν το αβαταρ σου.:redface:

MAYROULIS

New member

μαύρο μαλλί γύρω στο 1,60 και περίπου 50 κιλά

Drama Prinzessin

New member

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,335 μηνύματα.

MAYROULIS

New member

τα μάτια μου είναι πρασινοκίτρινα και όχι σκουρόχρωμα :tongue: (:P)

Loreley

Well-known member

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.
κατάμαυρος, με ωραία πράσινα ματάκια, και γλυκούλης!

MAYROULIS

New member

ευχαριστώ! (για το γλυκούλης)

καστανό μαλλι, γύρω στο 1,55 με 1,60

Loreley

Well-known member

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.
Μέσα έπεσες!!;)

love_angel

New member

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,568 μηνύματα.

CiNeFiL

Well-known member

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,827 μηνύματα.
ξανθο σπαστο μαλλι?:hmm:
σαν την κοπελα στην υπογραφη καπως?:redface:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια