Πώς με φαντάζεσαι;

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.


για love_angel



για CiNeFiL
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.

Mindcircus γιατι καπου ειδα οτι ειναι ξανθια!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Καστανή, με σταρένιο χρώμα στο δέρμα, κοντούλα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Καστανή, με σταρένιο χρώμα στο δέρμα, κοντούλα. :P

Τα χρώματα τα πέτυχες, το άλλο όχι! :P
(BTW είχες βαλεις φώτο σ ένα θέμα, στείλε πμ το ποστ να σε δω γιατί βαριέμαι να ψάχνω) :P:P
Είσαι καστανή προς ξανθιά, αδυνατούλα, κανονικό ύψος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Εγώ σε φαντάζομαι μέτρια σε ύψος πάντως. Και έτσι γλυκούλα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Σαν τη Μέρκελ. :P

(σφάξε με αργότερα ♥)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Σαν τη Μέρκελ. :P

(σφάξε με αργότερα ♥)

:worry::worry: φοβούμε:P με φαντάζεται σαν την Μέρκελ Θεέ :P:P:P:P:P :hehe:

Εγώ σαν την βασίλισσα Ελισάβετ :pfff:
Αγγλίδα ε αγγλίδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εγώ αγγλίδα; Nooooope my dear. :P


Τη φαντάζομαι πανύψηλη με πόδι 1,5 μέτρο και ξανθό πλατινέ μαλλί, τελικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Εγώ αγγλίδα; Nooooope my dear. :P


Τη φαντάζομαι πανύψηλη με πόδι 1,5 μέτρο και ξανθό πλατινέ μαλλί, τελικά.
Δεν είναι έτσι την έχω δει σε ένα θέμα που ανέβασε μια φώτο με ένα σκυλάκι!! :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
* Άλμα σταμάτα να δουλεύεις τον κόσμο ρε -_-

* Γουερέβερ: σε παρουσίασα και πιο πάνω εσένα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Δεν είναι έτσι την έχω δει σε ένα θέμα που ανέβασε μια φώτο με ένα σκυλάκι!! :P:P

Nαι το ξέρω, αλλά και πάλι, δεν είναι ξανθιά;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Την Αλμα τη φανταζομαι φυσικη ξανθουλα με σπαστα μαλλακια ως τον ωμο, μικροσκοπικη (οχι κοντη) και αδυνατουλα! Με μικρη γαλλικη μυτη.

Την Ντοιτς λοβα την φανταζομαι ψηλη, καστανη με σγουρα μαλλακια μακρια, κανονικη σε βαρος με μεγαλα καστανα ματια και γενικως μεγαλα χαρακτηριστικα προσωπου.

Esena wherever σε φανταζομαι αδυνατουλα, κανονικη σε υψος με καστανα μαλλακια ως τον ωμο και καστανα ματια. Χαρακτηριστικα προσωπου κανονικα, ουτε μικρα ουτε μεγαλα!

Την Βενι την ξερω εμφανισιακα, οποτε δεν μπορω να πω! Βενι εχω ακομα εννοειται το τελειο δωρακι σου!!!!!! :)

Πεφτω ρε κοριτσια καθολου μεσα ή μπα??
Και μετα εσεις να πειτε και για μενα πως με φανταζεστε, γιατι καποτε στο στεκι νομιζω σε ενα παρομοιο θεμα (μπορει και σε αυτο) μερικοι με ειχαν φανταστει οτι ναναι, το αντιθετο χαχα. Ειχε πλακα αν και λιγο ειχα προβληματιστει:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Έπεσες μέσα στη μύτη και το σπαστό μαλλί μέχρι τον ώμο. :P

Mind: Ψηλή, αλλά οχι κυπαρίσσι (κάπου 1.70) με καστανό μαλλί μακρύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Την Ντοιτς λοβα την φανταζομαι ψηλη, καστανη με σγουρα μαλλακια μακρια, κανονικη σε βαρος με μεγαλα καστανα ματια και γενικως μεγαλα χαρακτηριστικα προσωπου.

Πεφτω ρε κοριτσια καθολου μεσα ή μπα??
Και μετα εσεις να πειτε και για μενα πως με φανταζεστε, γιατι καποτε στο στεκι νομιζω σε ενα παρομοιο θεμα (μπορει και σε αυτο) μερικοι με ειχαν φανταστει οτι ναναι, το αντιθετο χαχα. Ειχε πλακα αν και λιγο ειχα προβληματιστει:D

νόμιζα με ήξερες :P αλλά στο χρώμα των ματιών έπεσες έξω:P:P

Εσένα σε φαντάζομαι ξανθιά με ίσιο μαλλί, καστανά μάτια και κοντούλα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Εγώ να πω πως είναι η Deutsch η δεν μετράει;; :rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Αυτό το thread είναι για όσους δεν πρόλαβαν να δουν φάτσες στο ''Οι δικές μας pics''? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Εδώ είμαι πραγματικά περίεργη να δω απάντηση..

Χμμ.. μετρίου αναστήματος και κιλών, όχι γυμνασμένος, με λίγη κοιλίτσα από τις πολλές μπύρες :P μελαχρινός με αραιά γένια.., άσπρο δέρμα+φακίδες.. θα έλεγα μακριά μαλλιά λόγω μουσικής, αλλά όχι, είναι κοντά. Φοράει μπλούζες από συγκροτήματα. Τι άλλα; Αυτά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εδώ είμαι πραγματικά περίεργη να δω απάντηση..

Χμμ.. μετρίου αναστήματος και κιλών, όχι γυμνασμένος, με λίγη κοιλίτσα από τις πολλές μπύρες :P μελαχρινός με αραιά γένια.., άσπρο δέρμα+φακίδες.. θα έλεγα μακριά μαλλιά λόγω μουσικής, αλλά όχι, είναι κοντά. Φοράει μπλούζες από συγκροτήματα. Τι άλλα; Αυτά.

Αυτός υποτίθεται είμαι εγώ? :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top